Papier toaletowy

Czy wybór papieru toaletowego może nastręczać jakichkolwiek trudności? Raczej nie. Jeśli jednak chodzi o papier toaletowy do firmy, zawsze można skorzystać z jeszcze lepszych rozwiązań. O czym dokładnie mowa? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu, gdzie znajdą Państwo również dodatkowe cenne wskazówki w tym temacie!

W kategorii Papier toaletowy oferujemy Państwu produkty następujących marek: CWS, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, TORK.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 26

Papier toaletowy: zwyczajnie nie można się bez niego obejśćBrak śrubki lub narzędzia może być problemem, ale nie powoduje on wstrzymania pracy. Jeśli jednak brakuje papieru toaletowego, to jest to sytuacja awaryjna. Nawet jeśli z papierem toaletowym do biur, firm i łazienek wiąże się wiele żartów – nie można się bez niego obejść!
Jakie są wymagania dotyczące papieru toaletowego w firmie?W przypadku wyposażenia łazienek największą rolę odgrywają jednoznaczne standardy higieny i odpowiednio duży zapas materiałów eksploatacyjnych. Nie należy również zapominać o wydajności i oszczędności.  • Dobrą decyzją jest zawsze zamówienie zapasu papieru toaletowego w hurcie. Duże rolki do uchwytów i dozowników papieru toaletowego wymagają wprawdzie więcej miejsca w magazynie, ale odciążają personel sprzątający i w ogólnym rozrachunku są tańsze.

  • Wiele dozowników do zastosowań przemysłowych jest przystosowanych zarówno do rolek przemysłowych, jak i klasycznych rolek domowych. Dzięki temu łazienki są zawsze dobrze wyposażone. Dozowniki papieru toaletowego na mniejsze rolki wystarczą w mniej uczęszczanych toaletach dla klientów lub w małych biurach, natomiast duże warianty to doskonały wybór do wszystkich obszarów, gdzie codziennie przewija się wiele osób.

  • W przypadku obszarów reprezentacyjnych, pokojów hotelowych itp. najlepsze wrażenie robią eleganckie uchwyty na papier toaletowy w małych rolkach.Jaka będzie optymalna jakość papieru w przypadku papieru toaletowego w biurze lub firmie?Jaka jest zaleta rolek przemysłowych papieru 1-warstwowego? Wiele metrów papieru przy widocznej średnicy rolki. Jedna rolka przemysłowa odpowiada mniej więcej 14 rolkom domowym z większą ilością warstw. Choć nie ma tu mowy o komforcie zapewnianym przez wersje 3- lub 4-warstwowe, taki papier toaletowy spełnia swoje zadanie pod względem higieny i jest korzystny cenowo.Ponadto papier 1-warstwowy ma tę zaletę, że szybciej się rozpuszcza, co przy intensywnym korzystaniu z łazienek zmniejsza ryzyko zatkania rur. Dlatego ten produkt w sam raz nadaje się jako praktyczne wyposażenie łazienek i pomieszczeń socjalnych.To, czy w innych obszarach działalności rzeczywiście trzeba wybierać papier toaletowy 3- lub 4-warstwowy, znów w dużym stopniu zależy od częstotliwości użytkowania toalet i pożądanego wizerunku. Jeśli firma chce podkreślić swoją wysoką jakość i wyraźne zorientowanie na klienta – na przykład w branży hotelarskiej i gastronomicznej – każda dodatkowa warstwa papieru będzie dobrą inwestycją.Na papierze toaletowym dla firm znamy się tak samo dobrze, jak na każdym innym elemencie wyposażenia firmy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy zatem do kontaktu z nami!