Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni

Każda paczka paleta ma ich wiele – krawędzie. A jeśli ma dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie, należy zastosować ochronę krawędzi. W naszej ofercie dostępną w wielu kształtach, wielkościach oraz wykonaną z różnych materiałów.

W kategorii Ochrona krawędzi, ochrona powierzchni oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Długość [mm]
  Dł. ramienia
  Długość
  Do średnicy
  Grubość materiału
  Materiał
  Wersja
  Cena brutto
  Cena netto

  Osłona krawędzi i powierzchni: Przypadkowe uderzenie? Żaden problem!  Nawet solidne towary wysyłkowe mają swoją piętę achillesową: narożniki i krawędzie. Aby zaoszczędzić sobie kłopotliwego pakowania, w przypadku nieporęcznych i delikatnych towarów warto zastosować produkty do osłony krawędzi i powierzchni. Wówczas przypadkowe uderzenia mogące uszkodzić pojazd nie będą już powodem do zmartwień.
  Kalkulacja kosztów i kwestia korzyści: towary wysyłkowe wymagające osłony powierzchni i krawędzi  Bez względu na to, czy chodzi o duże biurko z wysokiej jakości materiałów, czy też o paletę z bloczkami gazobetonowymi: osłonę powierzchni i krawędzi warto stosować zawsze wtedy, gdy transportowane są ciężkie, nieporęczne towary, których elementy mogłyby się odłamać lub oderwać.  Te produkty ochronne zabezpieczają newralgiczne punkty na produkcie, zmniejszając jednocześnie zapotrzebowanie na materiały opakowaniowe. Aby na przykład zabezpieczyć podatne na uszkodzenia narożniki biurka, potrzebny byłby ogromny karton, w którym byłoby wystarczająco dużo miejsca na właściwe wyściełanie całego mebla. Innymi słowy prawdziwe marnotrawstwo przestrzeni i zasobów, a także zbędny ogromny nakład pracy.  Produkty do osłony powierzchni i krawędzi chronią również w pewnym stopniu sam pojazd wykorzystywany do transportu; jeśli pojazd ten załadowany jest wieloma paletami z odpowiednio zabezpieczonymi towarami wielkogabarytowymi, można wówczas uniknąć jego uszkodzeń w postaci otarć lub odprysków.
  Jaka jest rola produktów do osłony krawędzi i powierzchni podczas transportu?  Kątowniki ochronne wykonane z różnych materiałów są ważne przy zabezpieczaniu ładunków, ponieważ umożliwiają jak najmocniejsze naciągnięcie pasów napinających i poprawiają przyczepność wielu materiałów – bez ryzyka ich uszkodzenia. Dotyczy to również sytuacji, gdy ładunek ma być przemieszczany za pomocą wciągników.
  Krawędź, narożnik, kąt: Kiedy użyć dany produkt?  Opakowanie i towar muszą oczywiście zawsze do siebie pasować. Dotyczy to zarówno materiału, jak i rodzaju, wagi, wymiarów i innych elementów opakowania zapewniających optymalny transport.  Narożniki i listwy z tektury są przydatne podczas transportu mebli lub jako dodatkowa „warstwa ochronna'' pod taśmami do opasywania, siatka zabezpieczająca powierzchnię zapewnia ochronę powierzchni metalowych. Do ciężkich listew drewnianych na paletach odpowiednim wyborem jest kątownik z tworzywa w różnych wersjach.  Oferujemy również tuby wysyłkowe z twardej tektury do transportu planów, wydruków lub innych dokumentów, a także ich niezwykle sprytny wariant do ochrony produktów w postaci teleskopowych tub wysyłkowych.  Jeszcze więcej wskazówek na temat skutecznej logistyki wysyłkowej znajdą Państwo w naszym poradniku zakupowym dotyczącym materiałów opakowaniowych!  Te produkty mogą Państwa zainteresować:  Kątowniki ochronne | Kartony składane | Osłona narożników | Rozwijarki ręczne | Rękawy foliowe | Folie termokurczliwe | Wyposażenie dodatkowe do pakowania | Stoły do pakowania TRESTON