+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Wózki projekcyjne, stoliki pod projektory

Przedstawiamy naszych mobilnych pomocników i towarzyszy Państwa nadchodzącej prezentacji. Stoliki pod projektor i wózki projekcyjne umożliwią transport projektorów i innych urządzeń projekcyjnych w wymagane miejsce. Na takim asystencie zawsze można polegać.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
Wózek uniwersalny
z trzema poziomami
netto
948,-
netto
2.370,-
netto
1.560,-
magnetoplan - Wózek projekcyjny UNO
płyta na urządzenie 390 x 375 mm
netto
934,-
MAUL - Stolik pod projektor
blat 350 x 500 mm, gniazdo
netto
1.730,-
Wózek do projektorów do przezroczy / wózek Beamer
wys. x szer. x głęb. 882 x 508 x 432 mm
netto
1.070,-
Dataflex - Wózek do pracy przy komputerze VIEWMATE COMBO
na monitor, klawiaturę, komputer typu Small Form Factor PC
netto
3.580,-
Nowość
netto
354,-
Wózek Beamer
zakres regulacji wysokości 800 - 1250 mm
netto
787,-
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów

Wózki projekcyjne – niezależność prezentowaniaCzy Państwa flota wózków usługowych jest kompletna? Mamy bowiem w zanadrzu jeszcze kilka modeli. Wózki projekcyjne od KAISER+KRAFT są ciche i przyjazne dla środowiska. Przede wszystkim jednak dbają o to, by podczas każdej prezentacji zapewnić bardzo ostry obraz.Wózki projekcyjne: wprawiają urządzenia projekcyjne w ruchWszystko jest już gotowe do wykładu, jednak ekran jest nadal biały i trzeba wspinać się na krzesło, by sprawdzić, co dzieje się z rzutnikiem? Spotkanie zostało nagle przeniesione, jednak w nowym pomieszczeniu brakuje urządzenia projekcyjnego i miejsca, w którym można by go ustawić?Dzięki stolikowi pod projektor tego rodzaju problematyczne scenariusze to już przeszłość. Wystarczy ustawić sprzęt na wózku, przewieźć w wymagane miejsce i gotowe. Jest on idealny na spotkania wymagające zmiany pomieszczeń, na targi i konferencje, szkolenia oraz wszelkie inne okazje, podczas których pożądane jest, by słowa podkreślić obrazami. Jeśli natomiast jakość obrazu odbiega od oczekiwań, urządzenie zawsze znajduje się w zasięgu ręki.Wózki projekcyjne: nasze wózki dla wysokiej jakości obrazówNajprostsza wersja wózka projekcyjnego składa się z płyty na urządzenie, konstrukcji nośnej i czterech rolek. Prostota, oszczędność miejsca i przydatność. Jeśli wolą Państwo bogatsze rozwiązania, polecamy wózki projekcyjne z kilkoma półkami, na których zmieści się nie tylko urządzenie projekcyjne, lecz również laptop, dokumenty czy też wskaźnik laserowy. Dzięki wózkom projekcyjnym z regulacją wysokości rzutnik znajduje się nie tylko w odpowiedniej odległości od ekranu, lecz także na właściwej wysokości.Ponadto znajdą Państwo u nas wózki konferencyjne na elastyczne systemy konferencyjne oraz wózki do pracy przy komputerze będące mobilnym stanowiskiem pracy. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć szerokiego wyboru ekranów projekcyjnych, w tym ich wariantów mobilnych, które pozwolą Państwu wzbogacić prezentację, a dzięki mobilności cieszyć się niezależnością.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów