Wózki projekcyjne, stoliki pod projektory

Przedstawiamy naszych mobilnych pomocników i towarzyszy Państwa nadchodzącej prezentacji. Stoliki pod projektor i wózki projekcyjne umożliwią transport projektorów i innych urządzeń projekcyjnych w wymagane miejsce. Na takim asystencie zawsze można polegać.

W kategorii Wózki projekcyjne, stoliki pod projektory oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, Dataflex, magnetoplan, DURABLE.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój

Wózki projekcyjne – niezależność prezentowaniaCzy Państwa flota wózków usługowych jest kompletna? Mamy bowiem w zanadrzu jeszcze kilka modeli. Wózki projekcyjne od kaiserkraft są ciche i przyjazne dla środowiska. Przede wszystkim jednak dbają o to, by podczas każdej prezentacji zapewnić bardzo ostry obraz.Wózki projekcyjne: wprawiają urządzenia projekcyjne w ruchWszystko jest już gotowe do wykładu, jednak ekran jest nadal biały i trzeba wspinać się na krzesło, by sprawdzić, co dzieje się z rzutnikiem? Spotkanie zostało nagle przeniesione, jednak w nowym pomieszczeniu brakuje urządzenia projekcyjnego i miejsca, w którym można by go ustawić?Dzięki stolikowi pod projektor tego rodzaju problematyczne scenariusze to już przeszłość. Wystarczy ustawić sprzęt na wózku, przewieźć w wymagane miejsce i gotowe. Jest on idealny na spotkania wymagające zmiany pomieszczeń, na targi i konferencje, szkolenia oraz wszelkie inne okazje, podczas których pożądane jest, by słowa podkreślić obrazami. Jeśli natomiast jakość obrazu odbiega od oczekiwań, urządzenie zawsze znajduje się w zasięgu ręki.Wózki projekcyjne: nasze wózki dla wysokiej jakości obrazówNajprostsza wersja wózka projekcyjnego składa się z płyty na urządzenie, konstrukcji nośnej i czterech rolek. Prostota, oszczędność miejsca i przydatność. Jeśli wolą Państwo bogatsze rozwiązania, polecamy wózki projekcyjne z kilkoma półkami, na których zmieści się nie tylko urządzenie projekcyjne, lecz również laptop, dokumenty czy też wskaźnik laserowy. Dzięki wózkom projekcyjnym z regulacją wysokości rzutnik znajduje się nie tylko w odpowiedniej odległości od ekranu, lecz także na właściwej wysokości.Ponadto znajdą Państwo u nas wózki konferencyjne na elastyczne systemy konferencyjne oraz wózki do pracy przy komputerze będące mobilnym stanowiskiem pracy. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć szerokiego wyboru ekranów projekcyjnych, w tym ich wariantów mobilnych, które pozwolą Państwu wzbogacić prezentację, a dzięki mobilności cieszyć się niezależnością.