Asortyment zgodny z DIN i innymi normami

Dobrze posortowane to w połowie zmontowane: w organizerach na normalia zgodne z DIN najważniejsze drobne części do montażu, napraw i warsztatów są zawsze w zasięgu ręki. Od śrubek i wkrętów przez kołki i łączniki, aż po uszczelki – dzięki asortymentowi normaliów ze sklepu internetowego kaiserkraft odpowiednie części zgodne z DIN są zawsze pod ręką.

W kategorii Asortyment zgodny z DIN i innymi normami oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Długość [mm]
150
150
150
150
-
Istotne
Liczba artykułów: 17

Części zgodne z DIN i normalia: odpowiednie akcesoria na wyciągnięcie rękiSą one niezbędne w przemyśle i handlu: części zgodne z DIN i inne normalia. Te drobne części można przechowywać w przejrzysty sposób w organizerach. Tym samym elementy złączne, uszczelki i inne niezbędne akcesoria są zawsze pod ręką.Czym są normalia?Części zgodne z DIN i normalia to części zgodne z określonymi normami pod względem kształtu, wykonania i możliwości wykorzystania. Należą do nich typowe produkty dostawców, które są stale używane w przemyśle i handlu, takie jak kołki i gwoździe. Również wszystkie rodzaje uszczelek, wkrętów, śrub lub sprężyn powinny być zawsze pod ręką. Kupowanie tych części pojedynczo jest zupełnie nieopłacalne – zwłaszcza jeśli potrzebne są różne rozmiary lub wersje tych samych akcesoriów.Zalety zestawów części zgodnych z DIN i normaliówZakup zestawów normaliów jest bardziej ekonomiczny niż zakup pojedynczych produktów tego rodzaju. Dzięki dużej liczbie części i szerokiemu asortymentowi można zapewnić płynność procesów w zakładzie. Jeśli bowiem standardowa część ulegnie uszkodzeniu, w takim organizerze z normaliami można znaleźć bezpośredni zamiennik. Staranne dbanie o zapasy tych produktów jest zatem niezbędne, aby uniknąć przestojów spowodowanych brakiem części.Każdy zestaw jest dostarczany w przejrzyście zorganizowanym plastikowym pudełku. W pudełku znajdują się różne rozmiary produktów danej klasy – posortowane według kolorów. A co zrobić z tymi pudełkami, gdy akurat nie są potrzebne? Można je łatwo ustawiać w stos, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania.Jeśli potrzebują Państwo konkretnej małej części do użytku z narzędziami ręcznymi, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz przyjazny zespół obsługi klienta chętnie służy pomocą.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Podnośniki | Osłony narożników | Maty robocze | Podpory do podnoszenia | Trawersy | Folie termokurczliwe