Pojemniki na odpady

A teraz prosto do kosza – ale nie byle jakiego, lecz do pojemnika na odpady lub odpowiedniego kosza na odpady. W KAISER+KRAFT można znaleźć małe i duże pojemniki na odpady na potrzeby przemysłu, do warsztatów i przedsiębiorstw – od dużych pojemników na odpady, przez systemowe pojemniki na odpady, aż po niezwykle funkcjonalne, poręczne i ergonomiczne pojemniki na odpady EUROKRAFT.

W kategorii Pojemniki na odpady oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Gmöhling, Kongamek, VAR, rothopro, Rubbermaid.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
340
340
1650
1650
-
Istotne
Liczba artykułów: 61

Solidne pojemniki na odpady ułatwiające segregację odpadówWszystko szare i czarne? Nic dziwnego, że podczas segregacji odpadów wszystko się myli. Nasze różnokolorowe pojemniki na odpady ułatwiają opróżnianie pojemników na surowce wtórne i koszy na śmieci. Zielony na bioodpady, niebieski na papier, żółty na plastik – dzięki pojemnikom w różnych kolorach łatwiej trafić do tego właściwego, a sortowanie przebiega niczym z automatu. Jeśli natomiast potrzebują Państwo większej różnorodności, oferujemy pojemniki nawet w kolorze antracytowym.Nasze większe i mniejsze pojemniki na odpady można również zostawiać na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe. Wykonane są bowiem z wytrzymałego tworzywa, odpornego na chemikalia i działanie bardzo wysokich/niskich temperatur. Dzięki temu pojemniki są lekkie, a także mobilne, nawet gdy są pełne. Wytłumiony mechanizm pokrywy to z kolei ochrona naszego słuchu.Od dużych do małych: pojemniki na odpady do każdego zastosowaniaOd pojemników na odpady przemysłowe, przez pojemniki na odpady resztkowe, aż po pojemniki na makulaturę: właściwy rozmiar pojemnika zależy od ilości odpadów wytwarzanych w przedsiębiorstwie. W sklepie internetowym KAISER+KRAFT można zatem znaleźć pojemniki na odpady dostępne w różnych rozmiarach. Przykładowo można zamówić pojemniki o pojemności ponad 600 lub 1000 litrów.Zamykane i ogniotrwałe pojemniki na odpady do zadań specjalnychUsuwanie odpadów pociąga niekiedy za sobą zagrożenie pożarowe. W takich przypadkach polecamy pojemniki na odpady z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej. Nawet w razie odpadów zawierających oleje zapewniają one bezpieczeństwo, a przy tym całkiem dobrze się prezentują.Jak zapobiec podrzucaniu odpadów? Rozwiązaniem są pojemniki zamykane na klucz, które zapobiegają składowaniu w pojemniku nienależących do nas odpadów. Ponadto zawartość pozostaje na swoim miejscu, nawet jeśli pojemnik się przewróci. Jeśli chcą Państwo wyrzucić dokumenty, których nikt nie powinien widzieć, pojemniki na papier ze szczeliną wrzutową to gwarancja, że wrażliwe odpady pozostaną poufne.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Oznaczenia miejsc parkingowych | Przechylne wózki nieckowe | Kontenery na odpady | Odkurzacze podłogowe | Niszczarki | Popielnice ścienne | Pojemniki na odpady Hailo