Wózki piętrowe

Ład, porządek i więcej miejsca – nawet do pięciu pięter. Mowa o naszym wózku piętrowym, który można z powodzeniem stosować np. w warsztacie. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki piętrowe dostosowane do Państwa indywidualnych upodobań, w wielu rozmiarach, wersjach i o różnych nośnościach.

W kategorii Wózki piętrowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, Treston, Gmöhling, eurokraft basic, KS Tools.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 93

Wózki piętrowe: niezbędne wszechstronne talenty na wielu poziomachWydajność pracy rośnie wraz z jakością wszystkich zaangażowanych czynników. Dzięki naszym wózkom piętrowym kaiserkraft zapewnia wszystkim wsparcie, by mogli codziennie dawać z siebie wszystko, co najlepsze – i czerpać z tego jak największe korzyści. Jeśli chodzi o mobilność wszelkiego rodzaju transportowanych towarów, tutaj liczy się każdy detal. Niezależnie od tego, czy chodzi o wózki serwisowe, montażowe czy modyfikowane wózki regałowe, w ułatwianiu pracy i przyspieszaniu procesów znaczenie ma każdy szczegół. A przy tym zawsze należy mieć na uwadze czynnik najważniejszy, czyli bezpieczeństwo.Konstrukcja podporządkowana funkcjonalności: wózki piętrowe do różnych obszarów zastosowaniaSposób wykorzystania uzasadnia sposób skonstruowania. Podczas komisjonowania transportowany towar można łatwo przesuwać w różne strony po ułożonych poziomo, gładkich półkach. Wyjmowane pojedynczo i zawieszane na wymaganej wysokości półki te można dopasować na przykład do wielkości skrzynek i paczek. Półki zawieszone pod kątem zapewniają lepszy wgląd w ich zawartość i ułatwiają dostęp do otwartych pojemników z małymi częściami. A jeśli coś wypadnie: wystająca stalowa krawędź służy jako zabezpieczenie przed stoczeniem się produktów na podłogę.Jeśli szukają Państwo pojemnika na rolkach do wykorzystania w procesie produkcji, montażowy wózek pomocniczy łączy w sobie mobilność ze stabilnością i organizacją. Lakierowana proszkowo stalowa konstrukcja jest w stanie wiele wytrzymać, a na półkach wannowych z okrawędziowaniem nawet przewrócona butelka oleju smarowego nie sprawi kłopotu. Jak widać, wymagania są równie zróżnicowane jak możliwości zastosowania. Dotyczy to również wersji naszych wózków piętrowych.Niezależnie od tego, czy transportowane są lekkie czy ciężkie ładunki – obsługa jest niezmiennie łatwaWózki piętrowe to wszechstronne produkty, których potrzebuje każda firma. Idealne do komisjonowania, praktyczne do tymczasowego przechowywania, jakby stworzone do bezpiecznego transportu towarów: od elementów budowlanych po materiały biurowe. Rolki skrętne z podwójną blokadą i rolki wsporcze zapewniają łatwe manewrowanie, nawet przy obciążeniu do 250 kg. A przy tym montaż dostarczanych w częściach wózków nie stanowi żadnego problemu. Z kolei aby zapewnić swojemu wózkowi atrakcyjny wygląd, mogą Państwo za niewielką dopłatą zakupić go w wybranym kolorze RAL. Zatem który model Państwo wybierają? Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie udzielimy dalszych wskazówek.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Taczki transportowe | Aluminiowe pojemniki transportowe | Kartony składane | Podpory do podnoszenia | Kliny najazdowe | Wagi do listów | Podwozia magnetoplan