+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Długość
Liczba pięter
Materiał
Nośność
Szerokość
Wersja kółek
Wysokość
 

Wózki piętrowe jako pomoc w transporcie
W naszym sklepie internetowym już teraz znajdą Państwo odpowiadające indywidualnym potrzebom wózki piętrowe i wózki stołowe. Oferowany przez nas asortyment zapewnia bogaty wybór wózków stołowych i piętrowych do uniwersalnych zastosowań w codziennej pracy. Oferta rozciąga się od prostych wózków stołowych do biura aż po wytrzymałe wózki piętrowe do przemysłu i produkcji. Dzięki różnorodnym wielkościom, wersjom i stopniom wytrzymałości otrzymują Państwo dla swojego przedsiębiorstwa optymalną pomoc w transporcie, gdzie przedmioty można przechowywać i transportować na kilku poziomach. W niektórych zakładach te elastyczne pod względem załadunku urządzenia transportowe są nawet w ciągłym użyciu.

Wózki piętrowe dla porządku w magazynie i w przemyśle
Właściwe urządzenia transportowe i wózki czynią pracę lżejszą. W przypadku wózków piętrowych i stołowych oferujemy najwyższą jakość za najlepszą cenę, co jest regułą w naszym sklepie internetowym. Te urządzenia transportowe wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, które umożliwiają bezproblemowy transport nawet dużych ciężarów. Dzięki dużej funkcjonalności wózki piętrowe i stołowe można stosować niemal wszędzie i przynoszą one korzyści w każdym obszarze pracy. Aby zapewnić elastyczną pracę, w niektórych wózkach piętrowych istnieje możliwość wyjmowania dowolnych półek, tak aby każdorazowo stworzyć dokładnie tyle miejsca, ile potrzeba. W ten sposób zyskuje się dużą oszczędność czasu, gdyż zamiast zmieniać wózek transportowy, wystarczy tylko w odpowiednim miejscu wyjąć lub dołożyć płyty. Dużą funkcjonalnością charakteryzują się również wózki stołowe. Zajmują one niewiele miejsca, a w celu kompaktowego przechowywania można je złożyć kilkoma prostymi ruchami. Za pomocą dostępnych w KAISER+KRAFT właściwych pomocy transportowych można zatem zaoszczędzić również wiele czasu i miejsca, co nie jest bez znaczenia w nowoczesnym świecie biznesu.

Wózki piętrowe

Ład, porządek i więcej miejsca – nawet do pięciu pięter. Mowa o naszym wózku piętrowym, który można z powodzeniem stosować np. w warsztacie. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki piętrowe dostosowane do Państwa indywidualnych upodobań, w wielu rozmiarach, wersjach i o różnych nośnościach.
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
QUIPO - Wózek regałowy i piętrowy
3 półki z kraty drucianej
netto
2.050,-
QUIPO - Wózek regałowy i piętrowy
3 półki i 3 ścianki kratowe
netto
od 2.060,-
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do tabletu
z mocowaniem do kraty
Cena na zapytanie
Nowość
EUROKRAFT - Uchwyt do tabletu
z mocowaniem do rury
netto
602,-
netto
1.690,-
EUROKRAFT - Wózek piętrowy, stal
pow. ładunkowa 1175 x 800 mm
netto
od 1.840,-
EUROKRAFT - Wózek piętrowy, stal
pow. ładunkowa 975 x 700 mm
netto
od 1.790,-
EUROKRAFT - Wózek piętrowy, krata druciana z trzech stron
pow. ładunkowa: dł. x szer. 940 x 630 mm
netto
1.950,-
EUROKRAFT - Wózek piętrowy, krata druciana z trzech stron
pow. ładunkowa: dł. x szer. 1140 x 730 mm
netto
2.010,-
EUROKRAFT - Wózek regałowy, nośność 300 kg
półki zawieszane poziomo lub ukośnie
netto
1.710,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów