STATUS

Elastyczne i wysokiej jakości: seria mebli biurowych Status z meblami office akktiv
Status przekonuje wysokiej jakości produktami i długą gwarancją. office akktiv to wartość dodana i wysokiej jakości produkty – wystarczy dobrze połączyć i długo użytkować.

W kategorii STATUS oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 18
Seria mebli biurowych Status z meblami wysokiej jakości marki office akktiv
Za pomocą serii mebli biurowych Status mogą Państwo wyposażyć swoje biuro w wybrane produkty najwyższej klasy marki office akktiv. Grupa SELECT oznacza najlepszy wybór, a ze względu na najlepsze wykonanie meble od office akktiv oferują najwyższą jakość i długą gwarancję widzialnej i odczuwalnej wartości dodatkowej dla klientów. Mocne materiały, takie jak stal i pokryte melaminą półki z płyty wiórowej, jak również znakomite wanny kablowe i funkcjonalne systemy szafek sprawiają, że ta seria mebli biurowych należy do solidnego i ekskluzywnego wyposażenia biura. Biurka o zakresie regulacji wysokości od 680 mm do 820 mm mogą zostać ze sobą połączone w prosty sposób, tak, aby każdy pracownik mógł pracować przy stole o optymalnej wysokości. Do serii mebli biurowych Status należą biurka o szerokości 1200 mm bądź 1600 mm ze stelażem z rury o czterech kantach bądź alternatywnie stoły komputerowe Euro z praktyczną powierzchnią dla miejsca pracy z komputerem PC. Stoły połączeniowe i okrągłe stoły dostawiane mogą zostać zakupione dodatkowo. Nadają się szczególnie do biur, w których partnerzy, klienci oraz pacjenci siedzą przy jednym stole i wspólnie coś opracowują bądź prezentują. Jeśli potrzebują Państwo biurek z przesuwanymi nogami, prosimy o informację. W przypadku zainteresowania serią mebli biurowych STATUS, nasz zespół doradztwa ds. planowania CAD chętnie pomoże przy dobraniu najlepszego wyposażenia.

Z serią mebli biurowych Status zaspokoją Państwo wszystkie swoje potrzeby
Zgodnie z ideą serii mebli biurowych grupy SELECT, do której należy Status, tymi meblami mogą Państwo całkowicie wyposażyć swoje biuro. Mnogość i różnorodność szafek zaspokaja najróżniejsze potrzeby. Oprócz szafek bocznych i szafek wiszących na kartotekę, oferowane szafki można ułożyć w stos do wysokości 2300 mm. Odpowiada to ok. 6 wysokościom segregacji i na zapytanie oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Nieważne, czy jako otwarty regał z łatwym dostępem bądź jako regał zamykany z drzwiami dwuskrzydłowymi lub suwanymi, system szafek może zostać optymalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie szafki mogą zostać zamknięte za pomocą zamka cylindrycznego, dzięki czemu ważne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. Kontenery na kółkach serii mebli biurowych Status również są zamykane. W przeciwieństwie do pozostałych mebli biurowych, kontenery o głębokości 800 mm dostarczane są w formie zmontowanej. Za pomocą jednego kliknięcia mogą Państwo zamówić nasz serwis montażowy do każdego mebla serii Status. Cenę wylicza się na podstawie ceny produktu.