Kartony, pudełka

Kartony i pudełka do bezpiecznej wysyłki: u nas na pewno znajdą Państwo odpowiedni karton! Oprócz klasycznych kartonów wysyłkowych oferujemy również kartony z automatycznym dnem, pudełka z odchylanym wiekiem, kartony z nakładanym wiekiem i opakowania termiczne – gwarantujemy optymalne opakowanie dla Państwa potrzeb!

Kartony, opakowania i pudełka: ponad 2 000 wariantów do działu wysyłkiBez względu na potrzeby w zakresie opakowań i niezależnie od towarów przewożonych w kartonie u nas na pewno znajdą Państwo odpowiedni produkt. Oferujemy ponad 2 000 wariantów kartonów – od klasycznych i zrównoważonych produktów po inteligentne i wydajne konstrukcje oraz kartony do specjalnych wymagań. Zatem jeśli kupować kartony i materiały wysyłkowe, to tylko u ekspertów i specjalistów w hurtowej sprzedaży rozwiązań opakowaniowych – czyli u nas.Do czego służą poszczególne rodzaje kartonów, pudełek i opakowań?Jeden rozmiar pudełek do wszystkich wysyłek? Być może jest to dobry pomysł dla firm zajmujących się jednolitymi produktami, ale w przypadku zróżnicowanego asortymentu może wymagać użycia dużej ilości materiału wypełniającego. W razie potrzeby warto zatem polegać na naszych specjalistach:  • Pudełka z odchylanym wiekiem i pudełka z nakładanym wiekiem umożliwiają łatwe wyjmowanie i optymalny przegląd zawartości, od segregatorów na akta po pojemniki na drobne części, ulotki, materiały reklamowe lub zamówienia. Pudełka z nakładanym wiekiem mają również regulowaną wysokość i są uniwersalne.

  • Kartony i pudełka z automatycznym dnem to prawdziwi specjaliści od szybkości. Są gotowe do wysyłki w zaledwie kilku krokach, a dzięki samoprzylepnym zamknięciom i zmiennej wysokości oszczędzają czas pracy i materiał opakowaniowy, przyczyniając się do prawdziwego wzrostu wydajności logistyki.

  • Opakowania termiczne do towarów wrażliwych na temperaturę są dostępne nie tylko w wersji styropianowej, lecz także w ekologicznych i zajmujących niewiele miejsca wariantach wykonanych z konopi i słomy o identycznych właściwościach izolacyjnych.


A może lepszym wyborem będzie coś bardziej tradycyjnego? Składane kartony z tektury falistej to wszechstronne klasyki gatunku, w których można wysyłać wszystko, co znajduje się właśnie w magazynie. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości standardowe pudełka kartonowe, ekologiczne kartony wyprodukowane z papieru z trawy lub w sposób neutralny dla klimatu oraz niedrogie alternatywy z zawartością tańszych mieszanek surowców. Do pełni szczęścia brakuje w koszyku już tylko noża do cięcia kartonów i rozcinacza folii.Na co zwrócić uwagę przy zakupie pudełek i kartonów?Pudełka kartonowe są dostępne w różnych grubościach od 1- do 3-warstwowych. Wymagana jakość zależy od wysyłanych towarów: im są one cięższe i delikatniejsze, tym więcej warstw powinien mieć karton.Ogólna zasada dotycząca grubości kartonu: wersje 1-warstwowe wystarczają do wysyłek o wadze do 5 kilogramów, natomiast powyżej tej wartości lepszym rozwiązaniem są kartony 2-warstwowe. Do paletyzacji i eksportu warto używać odpowiednich kartonów DIN, które są precyzyjnie dopasowane do palet.Przy dużej liczbie wysyłek liczy się każdy krok podczas pakowania. Im szybciej uda się złożyć, załadować i zakleić kartony, tym szybciej dotrą one do klienta. Warto przetestować różne kartony i składane pudełka, by świadomie wybrać wersje, które wymagają najmniejszej ilości materiału opakowaniowego i najmniejszej liczby kroków. Trzeba również sprawdzić, które kartony można umieścić na wykorzystywanych w firmie przenośnikach roleczkowych lub stołach do pakowania.Wyszukiwarka kartonów – kilka kliknięć, by znaleźć właściwy karton!Dzięki naszej wyszukiwarce kartonów można bardzo łatwo skompletować swoje kartony i pudełka – zaledwie kilkoma kliknięciami. Wystarczy wprowadzić rozmiar, jakość i ilość, a wskażemy, które z naszych jakościowych produktów przyspieszą i zoptymalizują logistykę w Państwa firmie. Jeśli zatem kupować kartony wysyłkowe, to tylko u nas, w profesjonalnym sklepie oferującym produkty optymalne dla sprawnego przebiegu pracy!W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie Państwu pomożemy i udzielimy wskazówek w sprawie kartonów i pudełek.