+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Do maks. prędkości
Kolor
Maks. obciążalność
Materiał
Szerokość
Wysokość
 

Progi zwalniające

Progi przejazdowe gwarantują większe bezpieczeństwo na drogach: progi przejazdowe i zwalniające ograniczają prędkość w ważnych punktach komunikacyjnych, takich jak miejsca przeładunku, wyjazdy czy przejścia dla pieszych.
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 568,-
Blokada przejazdu (ogranicznik)
dł. x szer. x wys. 900 x 150 x 100 mm
netto
od 241,-
Blokada przejazdu (ogranicznik)
dł. x szer. x wys. 1200 x 150 x 100 mm
netto
od 391,-
Blokada przejazdu (ogranicznik)
dł. x szer. x wys. 1800 x 150 x 100 mm
netto
od 489,-
Blokada przejazdu (ogranicznik)
dł. x szer. x wys. 750 x 120 x 90 mm
netto
467,-
Belka odgradzająca
dł. x szer. x wys. 1200 x 150 x 45 mm
netto
503,-
netto
od 253,-
netto
od 232,-
netto
od 151,-
Próg zwalniający
prędkość maks. 10 km/h, dł. x szer. 405 x 250 mm
netto
407,-
Próg zwalniający
prędkość maks. 20 km/h, dł. x szer. 340 x 250 mm
netto
349,-
Próg zwalniający
dł. x szer. x wys. 5000 x 350 x 50 mm
netto
1.830,-
Próg zwalniający
dł. x szer. x wys. 2500 x 350 x 50 mm
netto
633,-
Próg zwalniający, przenośny
bez okładziny antypoślizgowej
netto
919,-
Próg zwalniający, przenośny
z okładziną antypoślizgową
netto
1.430,-
Blokada przejazdu (ogranicznik)
dł. x szer. x wys. 1000 x 300 x 150 mm
netto
1.120,-
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów

Progi przejazdowe i progi zwalniające: prędkość w dół – bezpieczeństwo w górę!Tam, gdzie panuje największy pośpiech, tam są najbardziej przydatne: progi przejazdowe oferowane przez KAISER+KRAFT zapewniają odpowiednią prędkość, zarówno na obszarze zewnętrznym firmy, jak i na parkingu dla klientów. Ponadto wraz z naszymi produktami z kategorii odgradzanie i znakowanie mają Państwo do dyspozycji kompleksowy system do regulowania ruchu pieszych i wszelkiego rodzaju pojazdów – do stosowania wewnątrz i na obszarach zewnętrznych.
Progi zwalniające: bezpieczeństwo dla pieszych i pojazdówGdy czas goni, nie szczędzimy prędkości. Progi przejazdowe to gwarancja, że w odpowiednich miejscach utrzymamy wolne tempo, a teren zakładu nie zmieni się w tor wyścigowy – również w nocy, co zapewniają odblaski i kolory sygnałowe. Nie trzeba również martwić się o uszkodzenia pojazdów: odporne na obciążenia pojazdami ciężarowymi mieszanki gumowe z profilem antypoślizgowym chronią opony i podwozie. Boczne elementy końcowe i kanały kablowe zapewniają ponadto łagodne i bezpieczne przejście dla pieszych i rowerzystów.
Odpowiednie progi przejazdowe do odpowiedniej prędkościW zależności od pożądanej prędkości maksymalnej nasze progi przejazdowe i zwalniające mają różną wysokość: wysoki próg oznacza niewielką prędkość. Można również wybierać spośród różnych materiałów. Jeśli cenią sobie Państwo ekologię, progi zwalniające z kauczuku uzyskanego w procesie recyklingu są odporne na promienie UV, oleje i wilgoć i wytrzymałe na temperatury w zakresie od –40 do +80 °C.
Progi zwalniające w połączeniu z systemami informacyjno-odgradzającymi – razem jeszcze skuteczniejszeKAISER+KRAFT oferuje produkty, które zapewnią bezpieczeństwo w Państwa firmie w każdym jego aspekcie. Nasze progi zwalniające można w optymalny sposób uzupełniać pachołkami, taśmami odgradzającymi, szlabanami, pałąkami zabezpieczającymi lub lustrami drogowymi, dzięki którym można mieć widok również na wylot drogi, miejsca przeładunku lub przejścia dla pieszych. W ten sposób chroni się personel na terenie firmy, a klienci, którzy czują się bezpiecznie, chętniej wracają. Podsumowując: bezpieczeństwo w firmie się opłaca. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny – chętnie służymy pomocą.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów