+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Do maks. prędkości
Kolor
Maks. obciążalność
Materiał
Szerokość
Wysokość
 

Progi zwalniające

Progi zwalniające gwarantują bezpieczeństwo na drogach: redukują prędkość w ważnych punktach komunikacyjnych jak miejsca przeładunku, wyjazdy czy przejścia dla pieszych.
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 1.140,-
Progi do parkingów i odgradzania pasów jezdni
długi, bez stojaka, opak. 2 szt.
netto
445,-
Progi do parkingów i odgradzania pasów jezdni
długi, ze stojakiem, opak. 2 szt.
netto
614,-
netto
od 520,-
Progi do parkingów i odgradzania pasów jezdni
krótki, ze stojakiem, opak. 2 szt.
netto
309,-
Próg przejazdowy
prędkość maks. 10 km/h, dł. x szer. 405 x 250 mm
netto
372,-
Próg przejazdowy
prędkość maks. 20 km/h, dł. x szer. 340 x 250 mm
netto
319,-
Próg przejazdowy
dł. x szer. x wys. 5000 x 350 x 50 mm
netto
1.150,-
Próg przejazdowy
dł. x szer. x wys. 2500 x 350 x 50 mm
netto
580,-
Nowość
Próg przejazdowy, przenośny
bez okładziny antypoślizgowej
netto
845,-
Nowość
Próg przejazdowy, przenośny
z okładziną antypoślizgową
netto
1.310,-
Znaleziono 12 artykuł/-y/ -ów
Istotne dla bezpieczeństwa progi zwalniające
Progi zwalniające (przejazdowe) są skutecznym sposobem regulowania ruchu drogowego i ograniczania prędkości; w tym celu mogą być stosowane na stałe lub tymczasowo. Wprowadzenie progów do odgradzania pasów jezdni i progów przejazdowych zwiększa bezpieczeństwo na terenie zakładu. Ma to szczególne znaczenie w takich niebezpiecznych punktach, jak np. miejsca przeładunku, wyjazdy, rozjazdy lub przejścia dla pieszych. Wysokiej jakości produkty KAISER+KRAFT z kategorii odgradzanie i znakowanie służą właśnie do tego celu i zapewniają bezpieczeństwo na terenie Państwa firmy. Wyróżniają się one szczególnie wysoką odpornością na warunki pogodowe i na różne temperatury zarówno podczas stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki oznakowaniu dróg i progom do odgradzania pasów jezdni zabezpieczają Państwo niebezpieczne rozjazdy, kontrolując ruch pojazdów i pieszych na Państwa terenie. Progi przejazdowe przyczyniają się do ograniczania prędkości ruchu, a tym samym chronią publiczne parkingi w miastach, przy szkołach i na terenach firmowych. Te produkty ograniczające prędkość to sprawdzone środki dyscyplinujące użytkowników dróg.

Sprawdzona jakość dla zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Państwa firmy
Progi przejazdowe uniemożliwiają zatem zbyt szybką jazdę, jednak nie powodują uszkodzeń w pojazdach. Firma KAISER+KRAFT oferuje na potrzeby Państwa fabryki m.in. progi przejazdowe ograniczające prędkość do maks. 10 lub 20 km/h, które dzięki zastosowaniu sygnalizacyjnego koloru i „kocich oczu'' są odpowiednio wcześnie widoczne. Mimo swojej dużej skuteczności nie stanowią one żadnego zagrożenia dla opon i podwozia. Progi te zbudowane są z trwałej, odpornej na obciążenia pojazdami ciężarowymi mieszanki gumowej z profilem antypoślizgowym. Boczne elementy końcowe w progach przejazdowych zapewniają ochronę pieszych i rowerzystów. Te modele są ponadto wyposażone w kanał kablowy. Progi przejazdowe z kauczuku, które są łagodniejsze niż klasyczne progi, również znajdą Państwo w ofercie KAISER+KRAFT. Są one odporne na promienie UV, olej, wilgoć i ekstremalne wahania temperatur i mają antypoślizgową powierzchnię. W asortymencie KAISER+KRAFT znajdują się również modele z recyklingowanego kauczuku. Są one odporne na promienie UV, a także na działanie temperatur od −40 do +80 °C. Modele te są również odporne na oleje i kwasy i mają porowatą, antypoślizgową powierzchnię. Ponadto modele z recyklingowanego kauczuku są wyposażone w odblaskowe paski sygnalizacyjne i „kocie oczy'', co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.
Porównanie produktów