Progi zwalniające

Progi przejazdowe gwarantują większe bezpieczeństwo na drogach: progi przejazdowe i zwalniające ograniczają prędkość w ważnych punktach komunikacyjnych, takich jak miejsca przeładunku, wyjazdy czy przejścia dla pieszych.

Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Wysokość [mm]
20
20
150
150
-
Istotne
Liczba artykułów: 25

Progi przejazdowe i progi zwalniające: prędkość w dół – bezpieczeństwo w górę!Tam, gdzie panuje największy pośpiech, tam są najbardziej przydatne: progi przejazdowe oferowane przez kaiserkraft zapewniają odpowiednią prędkość, zarówno na obszarze zewnętrznym firmy, jak i na parkingu dla klientów. Ponadto wraz z naszymi produktami z kategorii odgradzanie i znakowanie mają Państwo do dyspozycji kompleksowy system do regulowania ruchu pieszych i wszelkiego rodzaju pojazdów – do stosowania wewnątrz i na obszarach zewnętrznych.
Progi zwalniające: bezpieczeństwo dla pieszych i pojazdówGdy czas goni, nie szczędzimy prędkości. Progi przejazdowe to gwarancja, że w odpowiednich miejscach utrzymamy wolne tempo, a teren zakładu nie zmieni się w tor wyścigowy – również w nocy, co zapewniają odblaski i kolory sygnałowe. Nie trzeba również martwić się o uszkodzenia pojazdów: odporne na obciążenia pojazdami ciężarowymi mieszanki gumowe z profilem antypoślizgowym chronią opony i podwozie. Boczne elementy końcowe i kanały kablowe zapewniają ponadto łagodne i bezpieczne przejście dla pieszych i rowerzystów.
Odpowiednie progi przejazdowe do odpowiedniej prędkościW zależności od pożądanej prędkości maksymalnej nasze progi przejazdowe i zwalniające mają różną wysokość: wysoki próg oznacza niewielką prędkość. Można również wybierać spośród różnych materiałów. Jeśli cenią sobie Państwo ekologię, progi zwalniające z kauczuku uzyskanego w procesie recyklingu są odporne na promienie UV, oleje i wilgoć i wytrzymałe na temperatury w zakresie od –40 do +80 °C.
Progi zwalniające w połączeniu z systemami informacyjno-odgradzającymi – razem jeszcze skuteczniejszekaiserkraft oferuje produkty, które zapewnią bezpieczeństwo w Państwa firmie w każdym jego aspekcie. Nasze progi zwalniające można w optymalny sposób uzupełniać pachołkami, taśmami odgradzającymi, szlabanami, pałąkami zabezpieczającymi lub lustrami drogowymi, dzięki którym można mieć widok również na wylot drogi, miejsca przeładunku lub przejścia dla pieszych. W ten sposób chroni się personel na terenie firmy, a klienci, którzy czują się bezpiecznie, chętniej wracają. Podsumowując: bezpieczeństwo w firmie się opłaca. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny – chętnie służymy pomocą.