Klucze do śrub

Poluzowana śruba? Żaden problem. W naszym sklepie znajdą Państwo solidne i wszechstronne klucze do śrub we wszystkich rozmiarach i na każde zapotrzebowanie.

W kategorii Klucze do śrub oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools, HAZET, VIGOR.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 45

Klucze do śrub – wszechstronne i poręcznePojedyncza śruba, której nie da się poluzować, może doprowadzić do zatrzymania całej pracy. Dlatego lepiej jest podjąć środki ostrożności i natychmiast zamówić odpowiednie klucze do śrub. Płaskie czy oczkowe, duże czy małe, mamy je wszystkie. W ten sposób żadna śruba nie zatrzyma Państwa pracy.Klucz płaski czy oczkowy?Zawsze mamy kilka pasujących kluczy do śrub. Dopóki rozmiar lub rozstaw klucza jest prawidłowy, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy różnymi rodzajami – na przykład pomiędzy kluczami płaskimi i oczkowymi:  • Klucz płaski czy klucz widełkowy: otwarta konstrukcja jest szczególnie praktyczna w przypadku ograniczonej przestrzeni.

  • Klucz oczkowy: umożliwia on przenoszenie dużej siły i mniej się zsuwa. Warunkiem wstępnym jest dobry dostęp do śruby lub nakrętki.


Oba warianty dostępne są również w wersji podwójnej na stronie kaiserkraft. Dzięki temu mają Państwo dwa klucze o różnych rozmiarach w jednym. A jeśli nie mogą Państwo zdecydować się na wybór pomiędzy kluczem pierścieniowym a płaskim, wystarczy użyć klucza oczkowo-szczękowego.Większa elastyczność dzięki grzechotkom, kluczom nasadowym i kluczom rozsuwanym główkowymPragną Państwo posiadać tylko jedno narzędzie do dużej ilości śrub? Jest to również możliwe, na przykład za pomocą klucza rozsuwanego główkowego. Dzięki niemu można bardzo łatwo regulować wielkość szczęki lub wideł. Alternatywę stanowi klucz nasadowy z bitami. Klucze oczkowe z grzechotką pozwalają natomiast na szybką zmianę kierunku. Eliminuje to potrzebę męczącej zmiany pozycji klucza podczas pracy.Te i niektóre inne klucze dostępne są w różnych rozmiarach, są wykonane z różnych materiałów, i są dostępne indywidualnie lub w praktycznym zestawie. To samo odnosi się do innych narzędzi ręcznych, takich jak kombinerki lub klucze imbusowe, nie zapominając o bitach i gniazdach oraz rękawicach roboczych, zapewniających większą wygodę pracy. Nasze praktyczne zestawy narzędzi są idealne do podstawowego wyposażenia.Gdzie Państwo to wszystko przechowają? Polecamy stół warsztatowy, pulpit warsztatowy lub – dla tych, którzy podczas pracy są często mobilni – wózek narzędziowy.Na koniec mała rada: klucze do śrub mogą Państwo zawiesić na perforowanych ściankach, aby właściwy rozmiar klucza znajdował się zawsze na wyciągnięcie ręki.