Rozwijarka taśmy klejącej, dozowniki taśmy klejącej

Ten, kto regularnie pakuje wie, że rozwijarki i dozowniki taśmy klejącej potrafią ułatwić pracę, pozwalają zaoszczędzić czas – oraz nerwy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń!

W kategorii Rozwijarka taśmy klejącej, dozowniki taśmy klejącej oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, tesa.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Do dł. taśmy
Istotne
Liczba artykułów: 22

Rozwijarki taśmy klejącej i dyspensery taśmy klejącej: pomocne w przemyśle, rzemiośle i biurzeRozwijarki taśmy klejącej pozwalają zaoszczędzić dużo czasu i pracy. Podstawowy warunek: rozwijarka, taśma klejąca i opakowanie muszą do siebie pasować. W kaiserkraft znajdą Państwo szeroki wybór rozwijarek taśmy klejącej i dyspenserów taśmy klejącej do każdego zadania – od rozwijarek stołowych do taśmy samoprzylepnej po nawilżacze do taśmy do klejenia na mokro.Wskazówki dotyczące wyboru rozwijarek taśmy klejącejZamocować, rozwinąć i gotowe – odpowiedni dyspenser taśmy klejącej sprawia, że posługiwanie się nią jest o wiele łatwiejsze i wydajniejsze. Ważnym kryterium wyboru tego urządzenia jest szerokość taśmy klejącej. Pomocny jest również wbudowany hamulec taśmy. Wybierając rozwijarkę taśmy klejącej lub dyspenser taśmy klejącej, pod uwagę należy jednak wziąć przede wszystkim sposób wykorzystania tego sprzętu.Dla pracowników, którzy podczas pakowania muszą przemieszczać się między paletami, odpowiednim modelem będzie rozwijarka ręczna. Dla tych, którzy podczas pakowania rzadko zmieniają miejsce pracy, dobrym rozwiązaniem będzie rozwijarka stołowa. Rozwijarka ta jest dostępna w bardzo eleganckim wzornictwie do biura lub z zaciskiem do zamocowania.Jeśli zwykła taśma klejąca nie wystarcza, nawilżacze do taśmy do klejenia na mokro zapewniają niezwykle szczelne zamknięcie: zabezpieczające przed kradzieżą, ekologiczne, a także odporne na ciepło, zimno, wilgoć i światło. W elektronicznych dyspenserach taśmy klejącej można z kolei ustawiać różne długości.Dyspenser taśmy klejącej, taśma do pakowania i inne wyposażenie dodatkoweRozwijarka taśmy klejącej jest idealnym pomocnikiem jedynie w połączeniu z odpowiednią taśmą klejącą. W kaiserkraft znajdą Państwo również duży wybór materiałów opakowaniowych i wyposażenia dodatkowego do pakowania.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Zgrzewarki | Folie termokurczliwe | Palety jednorazowego użytku | Wagi precyzyjne | Rozwijarki ręczne | Palety z drewna | Taśmy do opasywania HSM | Stoły do pakowania TRESTON