+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Seria
Zakres dostawy
 

Kompletne zestawy mebli biurowych

Czego potrzebuje człowiek, żeby praca była przyjemna? Otóż to – ładnego biura. Takiego, w którym wszystkie elementy są do siebie odpowiednio dopasowane, harmonijne i optycznie wyważone. W naszej ofercie znajdą Państwo idealnie zestawione i zharmonizowane meble biurowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompletnych zestawów mebli biurowych!
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
PETRA Kompletne biuro
z obrotowym krzesłem biurowym
netto
5.060,-
mauser - Zestaw mebli do biura ARCOS
biurko, szafa z drzwiami skrzydłowymi, kontener na rolkach z 3 szufladami
netto
4.250,-
mauser - Zestaw mebli do biura ARCOS
biurko, szafa z drzwiami skrzydłowymi, kontener na rolkach z kartoteką wiszącą
netto
4.250,-
mauser - Zestaw mebli do biura ARCOS
biurko, szafa z drzwiami przesuwnymi, kontener na rolkach z 3 szufladami
netto
4.590,-
mauser - Zestaw mebli do biura ARCOS
biurko, szafa z drzwiami przesuwnymi, kontener na rolkach z szufladą na kartotekę wiszącą
netto
4.590,-
Nowość
Zestaw mebli do biura SATO
biurko + kontener na kółkach, głęb. 590 mm
netto
od 1.020,-
Nowość
Zestaw mebli do biura SATO
biurko + kontener na kółkach, głęb. 790 mm
netto
od 1.090,-
Nowość
netto
10.510,-
Nowość
netto
4.560,-
MULTI Zestaw mebli do biura
1 stół, 1 regał, 1 kontener na kółkach, 1 szafa na akta z obrotowym krzesłem biurowym w kolorze czarnym
netto
3.420,-
Poradnik Zakupowy w kategorii Kompletne zestawy mebli biurowych
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów

Kompletne zestawy mebli biurowych: jedno kliknięcie i do pracy!Nowa aranżacja biura może niekiedy oznaczać ogrom pracy. Trzeba bowiem rozważyć, jakie meble są potrzebne, czy przestrzegane są wszystkie przepisy dotyczące stanowiska pracy, a także w jakim stylu chcemy wszystko urządzić. Jest również łatwiejszy sposób: dzięki naszym kompletnym biurom jednym kliknięciem zamówią Państwo wszystko, co potrzebne, by urządzić swoją przestrzeń w wydajny, ergonomiczny i wizualnie atrakcyjny sposób.Jakie są zalety kompletnych zestawów mebli biurowych?Kiedy już przed zakupem wszystkie meble biurowe są do siebie dopasowane, wystarczy tylko wybrać zestaw mebli biurowych, które najlepiej odpowiadają danym warunkom przestrzennym i potrzebom w zakresie konkretnych mebli.Nasze różnorodne warianty mają bowiem wszystko, co potrzebne w nowoczesnym miejscu pracy. Jeśli w ogóle nie chcą sobie tym Państwo zaprzątać głowy, polecamy najbogatsze warianty kompletnych biur, które zawierają już biurka, szafy na dokumenty, kontenery, a także krzesło biurowe.Podstawowe elementy, takie jak stół, kontener na kółkach i szafa, można również nabyć w formie zestawu, a następnie dokupić krzesła indywidualnie dla poszczególnych pracowników. Rozwiązanie to polecamy zwłaszcza w sytuacji, gdy dany pracownik ma specjalne wymagania odnośnie do ergonomii takiego krzesła.Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na ten temat, zachęcamy do lektury naszego poradnika na temat wytycznych dotyczących wyposażenia stanowiska pracy.Ponadto w naszym asortymencie kompletnych biur oferujemy wyłącznie produkty najlepszych marek, dostępne u nas również w postaci pojedynczych elementów. W razie potrzeby uzupełnienie biura nowym meblem lub wymiana pojedynczego produktu nie stanowi zatem żadnego problemu. Atrakcyjny wygląd biura pozostaje nienaruszony, a produktywność wzrasta.Jak wybrać kompletne biuro?Jeśli wszystko ma dobrze funkcjonować, najważniejszym aspektem, który należy uwzględnić podczas wyboru, jest dostępna ilość miejsca. Należy zawsze pamiętać, że pracownicy potrzebują znacznej swobody ruchu.W bardzo małym pomieszczeniu opłaca się zatem zastosować meble biurowe z drzwiami przesuwnymi oraz elastyczne rozwiązania do przechowywania, które zapewnią wystarczająco dużo miejsca na wyposażenie biura i akcesoria biurowe, a przy tym nie zakłócą wydajnej pracy.Chętnie udzielimy Państwu wskazówek, które z naszych kompletnych biur najlepiej spełnia poszczególne kryteria. Zachęcamy do kontaktu z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów