Klimatyzatory

Idealna równowaga. Dzięki klimatyzatorom od kaiserkraft temperatura w miejscu pracy jest odpowiednia o każdej porze roku.

Klimatyzatory – zawsze odpowiednia temperaturaZa ciepło, za zimno, za sucho? Warto zadbać o optymalne warunki pracy w każdej sytuacji. Wewnątrz i na zewnątrz, latem i zimą – nasze klimatyzatory mają uniwersalne zastosowanie.
Dlaczego klimatyzatory są potrzebne?Jest kilka powodów, dla których warto zainwestować w klimatyzatory:  • Kiedy w biurze panują temperatury niczym na pustyni, a na budowie zamarza wydychana para, motywacja do pracy i wydajność szybko spadają. To samo dzieje się w przypadku zaduchu w miejscu pracy. Jednocześnie wzrasta ryzyko wypadków.

  • Ekstremalne temperatury i złej jakości powietrze mogą być szkodliwe dla zdrowia.

  • Przepisy nakazują, by w miejscu pracy zapewnić warunki sprzyjające zdrowiu. Gdy temperatura w miejscu pracy jest zbyt wysoka (np. przekracza 26 stopni), warto podjąć wstępne środki zaradcze i np. zastosować klimatyzatory.Jakie klimatyzatory znajdują się w naszej ofercie?Cele związane z warunkami w miejscu pracy różnią się w zależności od tego, czy pracownicy pracują na budowie w chłodne jesienne dni, czy w biurze w środku upalnego lata.


Dlatego u nas mają Państwo bogaty wybór:  • Grzejniki: elektryczne, gazowe lub olejowe. W zimne dni nasze grzejniki zapewniają ciepło w warsztatach, na budowach lub w innych mroźnych miejscach.

  • Urządzenia chłodzące: jeśli chcą Państwo, by tropikalne temperatury panowały jedynie na urlopie, mamy szeroką gamę urządzeń chłodzących. Nasze klimatyzatory są przy tym bardzo elastyczne: ogrzewają, chłodzą, wentylują i osuszają.

  • Oczyszczacze powietrza oraz nawilżacze i oczyszczacze powietrza: nasze oczyszczacze powietrza oraz nawilżacze i oczyszczacze powietrza pomagają w walce z suchym powietrzem.

  • Wentylatory: oferujemy wentylatory na sufit, podłogę i biurko, z bardzo mocnym nawiewem do dużych pomieszczeń lub małe i poręczne.


Nasza wskazówka: W walce z komarami, muchami i innymi owadami pomogą nasze lampy owadobójcze!
Jak dokonać właściwego wyboru?Podczas wyboru klimatyzatorów należy uwzględnić indywidualne warunki panujące w danym miejscu pracy. Jak duża jest powierzchnia, ilu jest pracowników w danym miejscu, w jakich warunkach oni pracują i w jakim celu inwestuje się w takie urządzenie? Nie jest bez znaczenia, czy chcemy zapewnić klimatyzację w małym biurze czy w hali. Należy również zwrócić uwagę na takie czynniki, jak zużycie energii i poziom hałasu.Są też inne sposoby na to, by zapewnić pracownikom dobre samopoczucie w pracy przez cały rok. Począwszy od ergonomicznego projektowania stanowisk pracy poprzez atrakcyjne pomieszczenia socjalne, aż po oferty wspierające zdrowie.Trudno się Państwu zdecydować, od czego zacząć? Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Państwu stworzyć doskonałe pod każdym względem warunki pracy.