Urządzenia do znakowania farbą, farby do znakowania

Farba do znakowania lub spray znakujący i wózek do malowania linii pozwolą na bezproblemowe i wygodne oznaczenie linii wokół boiska, przejazdów przez magazyn czy wyznaczenie pasa ruchu wokół budowy. W naszej ofercie znajdą Państwo także farby do oznaczania hal, ręczne urządzenia do znakowania oraz całe zestawy do znakowania farbą.

W kategorii Urządzenia do znakowania farbą, farby do znakowania oferujemy Państwu produkty następujących marek: Ampere.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 55

Farba do znakowania i spray znakujący – może niezbyt wysoka sztuka, ale całkiem wysoki poziom bezpieczeństwa!Nie trzeba być Picassem czy Van Goghiem, by przy użyciu farby zapewnić trwałe wrażenie. Przynajmniej jeśli chodzi o bezpieczeństwo procesów i orientację w Państwa firmie. Wystarczy bowiem kilka dobrze wyznaczonych linii, by w bezpieczny i jednoznaczny sposób pokierować ludźmi, maszynami i środkami transportu – można tego dokonać np. przy użyciu sprayów znakujących od kaiserkraft. Zdradzimy Państwu, na czym to polega.
Do czego stosować poszczególne farby do znakowania lub spraye znakujące?Każdy z nas wie, że określone kolory wymagają określonej reakcji. Właśnie to należy wykorzystać w firmie. Kolorowe linie stanowią przy tym nie tylko długotrwałe rozwiązanie do podłoży w halach lub obszaru zewnętrznego, lecz zapewniają także dużą oszczędność miejsca i zmniejszają zapotrzebowanie na znaki informacyjne, drogowskazy lub produkty do odgradzania.Każda czerwona linia i powierzchnia zamalowana odpowiednio liniami przekazuje tylko jeden sygnał: zatrzymaj się, stop, dalej nie wolno. Żółta farba do znakowania sprawdza się np. w magazynie, ponieważ jest dość kontrastowa i wzbudza czujność. Dlatego też w celu odgraniczenia dróg dla pieszych i pojazdów lub oznaczenia pozycji regałów, maszyn lub obszarów najlepszym wyborem są żółte linie.Biały to kolor wykorzystywany w ruchu ulicznym, stąd najczęściej stosuje się go na obszarach zewnętrznych – do opisu hal fabrycznych lub stref dla odwiedzających. Jeśli natomiast chcą Państwo oznaczyć kolejne strefy, pokryć stare oznaczenia lub potrzebują Państwo innego kontrastowego rozwiązania, również chętnie służymy pomocą.
Farby do znakowania i spraye znakujące dla długotrwałego efektuNie od dziś wiadomo, że farba do znakowania odgrywa ogromną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa w firmie. Nie jest również tajemnicą, że dokładne linie najlepiej wyznaczać za pomocą odpowiednich urządzeń do znakowania.Jak ważna jest jakość farby do znakowania, okazuje się zazwyczaj dopiero po jakimś czasie. W końcu nikt nie chciałby, by po każdym opadzie deszczu lub głębokim czyszczeniu posadzek konieczna była poprawa widoczności linii. Dlatego też kaiserkraft oferuje Państwu farby optymalne do stosowania w warunkach przemysłowych: bardzo odporne na ścieranie oraz na wiele chemikaliów. Jeśli potrzebują Państwo naszej rady, prosimy o kontakt.