+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor
Szer. malowania maks.
Szer. malowania min.
Wersja kółek
Zakres dostawy
 

Urządzenia do znakowania farbą, farby do znakowania

Farba do znakowania lub spray znakujący i wózek do malowania linii pozwolą na bezproblemowe i wygodne oznaczenie linii wokół boiska, przejazdów przez magazyn czy wyznaczenie pasa ruchu wokół budowy. W naszej ofercie znajdą Państwo także farby do oznaczania hal, ręczne urządzenia do znakowania oraz całe zestawy do znakowania farbą.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
netto
189,-
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą z krótkim uchwytem
netto
414,-
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą z długim uchwytem
netto
457,-
Urządzenie znakujące sprayem
z uniwersalną szerokością znakowania
netto
od 541,-
Urządzenie do znakowania farbą
urządzenie do znakowania farbą na rolkach
netto
807,-
Zestaw do znakowania farbą
urządzenie znakujące, 2 puszki farby, sznurek traserski, kreda
netto
765,-
Farba do znakowania
poj. 750 ml, opak. 6 puszek
netto
634,-
140,89 / l
Farba do znakowania
poj. 750 ml, opak. 12 puszek
netto
958,-
106,44 / l
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania PREMIUM
netto
1.240,-
netto
1.130,-
226,- / l
netto
1.090,-
218,- / l
netto
od 671,-
od134,20 / l
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania BASIC
netto
746,-
netto
698,-
96,94 / l
netto
411,-
114,17 / l
Zestaw do znakowania farbą
wózek do znakowania BASIC z 1 puszką żółtej farby i 12 dodatkowymi puszkami farby
netto
1.090,-
Nowość
netto
860,-
172,- / l
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Farba do znakowania i spray znakujący – może niezbyt wysoka sztuka, ale całkiem wysoki poziom bezpieczeństwa!Nie trzeba być Picassem czy Van Goghiem, by przy użyciu farby zapewnić trwałe wrażenie. Przynajmniej jeśli chodzi o bezpieczeństwo procesów i orientację w Państwa firmie. Wystarczy bowiem kilka dobrze wyznaczonych linii, by w bezpieczny i jednoznaczny sposób pokierować ludźmi, maszynami i środkami transportu – można tego dokonać np. przy użyciu sprayów znakujących od KAISER+KRAFT. Zdradzimy Państwu, na czym to polega.
Do czego stosować poszczególne farby do znakowania lub spraye znakujące?Każdy z nas wie, że określone kolory wymagają określonej reakcji. Właśnie to należy wykorzystać w firmie. Kolorowe linie stanowią przy tym nie tylko długotrwałe rozwiązanie do podłoży w halach lub obszaru zewnętrznego, lecz zapewniają także dużą oszczędność miejsca i zmniejszają zapotrzebowanie na znaki informacyjne, drogowskazy lub produkty do odgradzania.Każda czerwona linia i powierzchnia zamalowana odpowiednio liniami przekazuje tylko jeden sygnał: zatrzymaj się, stop, dalej nie wolno. Żółta farba do znakowania sprawdza się np. w magazynie, ponieważ jest dość kontrastowa i wzbudza czujność. Dlatego też w celu odgraniczenia dróg dla pieszych i pojazdów lub oznaczenia pozycji regałów, maszyn lub obszarów najlepszym wyborem są żółte linie.Biały to kolor wykorzystywany w ruchu ulicznym, stąd najczęściej stosuje się go na obszarach zewnętrznych – do opisu hal fabrycznych lub stref dla odwiedzających. Jeśli natomiast chcą Państwo oznaczyć kolejne strefy, pokryć stare oznaczenia lub potrzebują Państwo innego kontrastowego rozwiązania, również chętnie służymy pomocą.
Farby do znakowania i spraye znakujące dla długotrwałego efektuNie od dziś wiadomo, że farba do znakowania odgrywa ogromną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa w firmie. Nie jest również tajemnicą, że dokładne linie najlepiej wyznaczać za pomocą odpowiednich urządzeń do znakowania.Jak ważna jest jakość farby do znakowania, okazuje się zazwyczaj dopiero po jakimś czasie. W końcu nikt nie chciałby, by po każdym opadzie deszczu lub głębokim czyszczeniu posadzek konieczna była poprawa widoczności linii. Dlatego też KAISER+KRAFT oferuje Państwu farby optymalne do stosowania w warunkach przemysłowych: bardzo odporne na ścieranie oraz na wiele chemikaliów. Jeśli potrzebują Państwo naszej rady, prosimy o kontakt.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów