+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. trawersy
Głębokość
Materiał
Nośność półki
Nośność przęsła
Rodzaj regału
Szerokość
Wysokość
 

Regały paletowe

Regały paletowe charakteryzują się dużą nośnością oraz bardzo dużą solidnością. Dodatkowo są wyjątkowo elastyczne oraz posiadają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły oraz wyposażenia w zależności od potrzeb. Z chęcią pomożemy Państwu zaprojektować regał paletowy – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi!
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
| | |
EUROKRAFT - Regał do wjeżdżania
głęb. regału 2590 mm, głęb. 3 palet
netto
od 3.080,-
EUROKRAFT - Regał do wjeżdżania
głęb. regału 1740 mm, głęb. 2 palet
netto
od 2.200,-
EUROKRAFT - Regał do wjeżdżania
głęb. regału 3440 mm, głęb. 4 palet
netto
od 3.730,-
EUROKRAFT - Regał do wjeżdżania
głęb. regału 4290 mm, głęb. 5 palet
netto
od 4.450,-
Regał paletowy
regał dodatk., nośność półki 2580 kg
netto
1.690,-
Regał paletowy
kompletny regał, nośność półki 2580 kg
netto
4.070,-
Rama wspornikowa
głęb. ramy 800 mm
netto
od 598,-
Rama wspornikowa
głęb. ramy 1100 mm
netto
od 622,-
Kompletny regał paletowy
stal, lakierowana żywicą syntetyczną
netto
od 1.520,-
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów

Regały paletowe: rozwiązanie problemu ustawiania w stosJeśli składuje się towary na paletach, w wielu przypadkach pojawia problem związany z dostępną przestrzenią. W końcu nie można bezpiecznie ustawiać na sobie mocno obciążonych palet jednorazowych lub drewnianych. Rozwiązaniem tego problemu są regały paletowe.W czym najlepiej sprawdzą się regały paletowe i jak są one skonstruowane?Typowy regał paletowy jest szczególnie wytrzymały i stabilny, a także może pomieścić w pełni załadowane palety euro. Jest to możliwe dzięki specjalnym nakładkom i solidnym ramom wspornikowym.Te regały w systemie modułowym można ze sobą zestawiać i dopasowywać do własnych potrzeb, np. również do palet jednorazowych i innego rodzaju palet. W regałach tych na każdym poziomie przechowuje się palety obok siebie. Dlatego też regały te nadają się szczególnie do składowania znajdujących się na paletach różnych produktów w sposób posortowany i w przejrzystych ilościach.Do rozsądnego składowania dużych ilości towarów na paletach polecamy regał paletowy do wjeżdżania. W tym przypadku na każdym poziomie składuje się kilka palet jedna za drugą. Mimo dużej pojemności ten regał magazynowy charakteryzuje się przejrzystym układem.W przykładowym projekcie Vishay prezentujemy bardzo indywidualną realizację różnych opcji magazynowania palet jednorazowych i drewnianych w przypadku określonego planu pomieszczenia.Jakie przepisy obowiązują w kwestii zabezpieczeń stosowanych przy regale paletowym i wokół niego?Oprócz wytycznych i przepisów dotyczących postępowania z urządzeniami do obsługi regałów oraz odnoszących się do wyposażenia magazynów, w przypadku regałów paletowych, a szczególnie regałów do wjeżdżania, obowiązkowe jest również stosowanie niezbędnych osłon przed uderzeniem.Regały paletowe muszą podlegać kontroli – jak często i przez kogo?Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy każdy regał stacjonarny, a tym samym również regał paletowy, musi raz w roku podlegać dokładnej kontroli zgodnie z normą DIN EN 15635. Ponadto przepisy przewidują cotygodniowe kontrole wizualne.Podobnie jak w przypadku wielu kontroli należy wyznaczyć kompetentną osobę. Osoba ta musi wykazać się umiejętnościami w zakresie obsługi wyposażenia magazynu i regałów – najlepiej popartymi wieloletnim doświadczeniem. Ponadto inspektor musi znać aktualne wymagania i innowacje techniczne oraz być w stanie jasno zidentyfikować wszelkie ewentualne usterki.Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty regałów, palet drewnianych i innych produktów magazynowych, prosimy o kontakt z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów