+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. trawersy
Głębokość
Materiał
Nośność półki
Nośność przęsła
Rodzaj regału
Szerokość
Wysokość
 

Regały paletowe

Regały paletowe charakteryzują się dużą nośnością oraz bardzo dużą solidnością. Dodatkowo są wyjątkowo elastyczne oraz posiadają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły oraz wyposażenia w zależności od potrzeb. Z chęcią pomożemy Państwu zaprojektować regał paletowy – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi!
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
| | |
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 1740 mm, głęb. 2 palet
netto
od 2.160,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 2590 mm, głęb. 3 palet
netto
od 3.020,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 3440 mm, głęb. 4 palet
netto
od 3.660,-
Regał do wjeżdżania
głęb. regału 4290 mm, głęb. 5 palet
netto
od 4.360,-
Regał paletowy
regał dodatk., nośność półki 2580 kg
netto
1.660,-
Regał paletowy
kompletny regał, nośność półki 2580 kg
netto
3.990,-
Rama wspornikowa
głęb. ramy 800 mm
netto
od 586,-
Rama wspornikowa
głęb. ramy 1100 mm
netto
od 610,-
Kompletny regał paletowy
stal, lakierowana żywicą syntetyczną
netto
od 1.490,-
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
Regały paletowe – wydajne składowanie – elastyczny układ – odpowiednie materiały
Regały paletowe i regały wspornikowe o różnej nośności i wysokości zapewniają elastyczne użytkowanie i dobre dostosowanie do warunków przestrzennych i innych elementów wyposażenia magazynu. Profesjonalne regały magazynowe są niezbędne do składowania palet o różnej nadbudowie i różnym ciężarze. Ponieważ liczba sztuk i wolumen składowanych towarów może się często zmieniać, elastyczność systemów regałów, które można rozbudowywać oraz szybko składać, rozkładać i przebudowywać, stanowi prawdziwą zaletę. Jeśli część regałów paletowych nie jest w danej chwili potrzebna, można je łatwo i szybko zdemontować i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. To bardzo praktyczne rozwiązanie, kiedy dane pomieszczenie musi być tymczasowo udostępnione na inne cele. Z drugiej strony, gdy potrzeba więcej przestrzeni magazynowej, regały paletowe można systematycznie rozbudowywać. Aby sprostać specjalnym wymaganiom dotyczącym składowania poszczególnych towarów, oprócz stabilnych konstrukcji ramowych konieczny jest również przemyślany wybór różnorodnych półek regałowych. Wybór ten rozciąga się od półek z płyty wiórowej, przez ruszty kratowe aż po panele i nakładki z blachy stalowej do regałów do dużych obciążeń. W każdej z tych kategorii można wybrać różną głębokość półek i grubość materiału. Uwzględniono przy tym wszelkie decydujące kryteria, takie jak cyrkulacja powietrza, nośność i rozmiary składowanych towarów, a zastosowane materiały odpowiadają obowiązującym wymogom.

Używanie regałów paletowych: bezpieczeństwo ponad wszystko

Ponieważ regały paletowe muszą utrzymać ciężar do 10.000 kg, sprawdzone materiały i odpowiednie pod względem statycznym nadbudowy stanowią niezbędny podstawowy warunek bezpiecznego składowania. Wysokie wymogi bezpieczeństwa w obszarze magazynu mają swoje uzasadnienie. Nadzór przez akredytowanych inżynierów kontroli oraz ścisłe przestrzeganie norm i wytycznych DIN stanowią gwarancję najwyższego bezpieczeństwa pracowników i materiału. Kotwy bolcowe do zamocowania w podłożu oraz zderzaki zainstalowane w obszarze dróg transportowych znacznie zmniejszają ryzyko wypadków. Zgodnie z wytycznymi BGR-234 odpowiedni element do ochrony przed uderzeniem należy zamocować przy drogach na początkowym i na końcowym wsporniku regału. Zespawane ramy wspornikowe zapewniają dużą stabilność oraz trwałość regałów paletowych. Postawcie Państwo na bezpieczeństwo i podczas wyboru wyposażenia magazynu zaufajcie sprawdzonej jakości oferowanej przez KAISER+KRAFT.
Porównanie produktów