+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Dł. liny
Nośność
 

Wciągniki linowe, wciągi linowe

Za pomocą wciągników linowych można podnosić obrabiane elementy i materiały robocze o wadze nawet do kilkuset kilogramów – większą moc mają tylko nasze elektryczne wciągniki linowe! W naszej ofercie znajdą Państwo również budowlane wciągniki linowe do użytku mobilnego.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Wciągnik linowy mechaniczny
wciągnik ścienny, nośność 300 kg
netto
od 1.080,-
Wciągnik linowy mechaniczny
wciągnik ścienny, nośność 500 kg
netto
od 1.250,-
Wciągnik linowy mechaniczny
wciągnik konsoletowy, nośność 300 kg
netto
od 1.140,-
Ręczny wciągnik linowy
wciągnik ścienny, ciężar podn. 50 kg
netto
602,-
Ręczny wciągnik linowy
wciągnik ścienny, ciężar podn. 100 kg
netto
910,-
Elektryczny wciągnik linowy
kabel sterujący 3 m
netto
od 17.720,-
Wciągnik
z dużym wyposażeniem podstawowym
netto
od 6.440,-
Wciągnik
z małym wyposażeniem podstawowym
netto
od 4.460,-
Wciągnik
z ramieniem dźwigni
netto
od 3.490,-
Mini wciągnik
z wyposażeniem podstawowym
netto
od 1.870,-
Ręczny wciągnik linowy z przekładnią ślimakową
lakierowanie proszkowe na kolor czerwony
Cena na zapytanie
netto
6.480,-
netto
4.470,-
netto
5.290,-
netto
7.560,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Wciągniki linowe i wciągi linowe – oszczędzająca miejsce alternatywa dla wciągników łańcuchowychWciągniki linowe i wciągi linowe to klasyki, jeśli chodzi o technologię podnoszenia. Nic dziwnego, w końcu zawsze jest coś do podniesienia, czy to na budowie, czy w warsztacie, wewnątrz lub na zewnątrz. A najlepszym rozwiązaniem są często małe i elastyczne urządzenia podnośne.Jak działają wciągniki linowe i wciągi linowe?Nie ma wciągnika linowego bez liny – a dokładniej bez wielordzeniowej drucianej liny, która jest w stanie wytrzymać nawet duże obciążenia. Innym stałym elementem wciągnika linowego jest bęben, na który lina jest nawijana. Dlatego też stosuje się również nazwę „wciągnik bębnowy''.Poprzez obracanie bębna lina i przymocowany do niej ładunek są podnoszone lub opuszczane. W przypadku niektórych wciągników linowych proces ten odbywa się ręcznie poprzez obracanie korby. Elektryczne wciągniki linowe wyposażone są w silnik i zdalne sterowanie. Aby podnieść, opuścić lub utrzymać ładunek w powietrzu, wystarczy wówczas jedynie nacisnąć odpowiedni przycisk.Do czego nadają się wciągniki linowe i wciągi linowe?Jako łatwe w obsłudze urządzenia podnośne, wciągniki linowe idealnie nadają się do podnoszenia lub ciągnięcia ładunków. Wprawdzie, oprócz kilku wyjątków, ich nośność jest mniejsza niż nośność wciągników łańcuchowych, jednak nasze wciągniki linowe zajmują niewiele miejsca i są dość lekkie. W zależności od modelu nadają się zatem również do zastosowań mobilnych.Mobilne lub stacjonarne – w jakich sytuacjach sprawdzają się poszczególne wciągniki linowe?Decydujące znaczenie podczas wyboru wciągników linowych mają miejsce i cel zastosowania:  • Do stałej lokalizacji w magazynie, hali produkcyjnej lub w warsztacie znajdą Państwo w KAISER+KRAFT ręcznie obsługiwane wciągniki linowe do montażu ściennego. Ciche, kompaktowe i o udźwigu do kilkuset kilogramów.

  • Jeśli dysponują Państwo większą ilością miejsca i potrzebują większego udźwigu, polecamy elektryczny wciągnik linowy o nośności do 2000 kg.

  • Na placu budowy i w zmiennych lokalizacjach optymalnym rozwiązaniem będą nasze budowlane wciągniki linowe. Można je łatwo przymocować za pomocą haka i obsługiwać zdalnym sterowaniem. Funkcja automatycznego wyłączania po nawinięciu liny zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.


Potrzebują Państwo fachowego doradztwa podczas wyboru? Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek, nie tylko w kwestii zakupu wciągników linowych. W KAISER+KRAFT oferujemy również inne wciągniki i wciągniki łańcuchowe, żurawie, wciągniki sprężynowe i wszelkie inne produkty niezbędne w Państwa firmie do podnoszenia i transportu.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów