Wyposażenie dodatkowe do białych tablic

Gotowi do następnej burzy mózgów? Z pewnością nie, do tego potrzebują Państwo odpowiedniego wyposażenia dodatkowego do białych tablic. Markery, magnesy, czyściki, bibuły, gąbka – w naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie te drobiazgi, które uczynią z Państwa białej tablicy perfekcyjnie wyposażony warsztat pracy.

W kategorii Wyposażenie dodatkowe do białych tablic oferujemy Państwu produkty następujących marek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, DURABLE, Chameleon, Axelent.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 171

Wyposażenie dodatkowe do białych tablic – wszystko i szybko pod rękąDziękujemy – wybrali Państwo odpowiednią tablicę. Choć może jeszcze nie w pełni wyposażoną, ponieważ np. nie na każdej tablicy można pisać standardowymi pisakami. W naszym sklepie znajdą Państwo jednak wszystko, co potrzebne!Potrzebne odpowiednie wyposażenie dodatkowe do białych tablic?Oferujemy markery do białych tablic w kolorze czerwonym, niebieskim, czarnym i zielonym oraz o różnej grubości linii. Pisaki służące jako gumki, bibuły, a także magnesy, taśmy magnetyczne, etykiety magnetyczne i papier magnetyczny. Wyposażenie dodatkowe obejmuje również czyściki do tablic, spray do czyszczenia i gąbkę do czyszczenia. U nas znajdą Państwo zatem wiele artykułów do rysowania i pisania, przytrzymywania i czyszczenia. Szczególnie godne polecenia są nasze zestawy do białych tablic – z dużą liczbą artykułów przydatnych na samym początku.Wskazówka: Należy zwrócić uwagę na materiał, którym pokryta jest biała tablica, czy jest to szkło, tworzywo, czy też emalia, ponieważ do różnych powierzchni przewidziano różne środki czyszczące.Zestaw wyposażenia dodatkowego do białych tablic: magnesy we wszystkich wariantach:  • Ścianki magnetyczne można wykorzystywać do przekazywania informacji swoim pracownikom. Cecha szczególna tego rozwiązania: można powiesić obok siebie kilka ścianek magnetycznych.

  • Taśmy magnetyczne można mocować do ścian lub innych powierzchni, ponieważ ich spód jest samoprzylepny. Należy przy tym pamiętać, aby przed zamocowaniem powierzchnie te były odtłuszczone i niezakurzone.

  • Płytki magnetyczne mają tę decydującą zaletę, że można je indywidualnie docinać do wymaganego rozmiaru lub kształtu.

  • Biała tablica może również służyć za flipchart – potrzeba jedynie zacisku do flipchartów, który mocuje się na białej tablicy, i gotowe!


Prezentacja i moderacja: by pokazać, co napawa nas dumą!Mają Państwo innowacyjny produkt? Pokażcie to Państwo innym! W naszej kategorii Prezentacja i moderacja znajdą Państwo wysokiej jakości możliwości ekspozycji, takie jak witryny czy stojaki reklamowe. Dzięki nim Państwa produkt jest chroniony przed kurzem i dotykiem, a jednocześnie nadal doskonale widoczny. A może wybrać miejsce tuż przy wejściu? Wówczas odwiedzający, klienci i pracownicy będą mogli od razu przekonać się, co napawa Państwa dumą.Podczas prezentacji również nie mogą Państwo stawać w cieniu, w końcu mają Państwo coś do powiedzenia! Nasze produkty wspierają Państwa prezentację, by była wyjątkowa. Przykładowo używając flipchartów i białych tablic, mogą Państwo w jasny i zrozumiały sposób rozważać złożone treści, natomiast pulpit z jednej strony zapewni Państwu półkę, a z drugiej podkreśli Państwa znaczenie w trakcie prezentacji. Nasze walizki do prezentacji pomagają z kolei w moderacji, ponieważ zawierają już całe istotne wyposażenie dodatkowe potrzebne do udanej prezentacji. Zatem nic nie stoi już na przeszkodzie Państwa wystąpieniu. Prosimy nie zwlekać i już dziś zapoznać się z naszą ofertą!