+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. ładunkowa
Wyposażenie
Szerokość
Szer. platformy
Rodzaj produktu
Obszar zastosowania
Nośność
Pokaż więcej
 

Wózki z uchwytem

Wózki z uchwytem sprawiają, że manewrowanie nimi to czysta przyjemność! Umożliwiają one bowiem wygodny transport nieporęcznych przedmiotów nawet w ciasnych przestrzeniach. Najwyższy czas, by i Państwo mogli się o tym przekonać!
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 9 artykuł/-y/ -ów

Praktyczne, zwrotne i wszechstronne: wózki z uchwytem ułatwiają transport ciężkich ładunkówZapewne wiedzą Państwo z doświadczenia, jak bardzo ciasne potrafią być drogi transportu i jak trudno na nich manewrować, gdy przewozi się różne towary. To jedna z sytuacji, w której zwrotne trójkątne i kwadratowe wózki z uchwytem od KAISER+KRAFT zapewniają mobilne wsparcie logistyczne w Państwa firmie. Ich główną zaletą jest to, że dzięki uchwytowi umieszczonemu w kierunku jazdy można nimi łatwo manewrować jedną ręką nawet podczas transportu ciężkich ładunków zarówno w warsztacie, jak i w magazynie części zamiennych lub w laboratorium. W zależności od modelu i konstrukcji te kompaktowe wózki platformowe transportują na powierzchni zaledwie pół metra kwadratowego ładunki o wadze do 400 kg. Dostępne są również wersje z dwoma takimi powierzchniami, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ nasze dwupiętrowe wózki zawsze transportują różne towary na odpowiednim poziomie. Zalety widać jak na dłoni – a raczej dotyczą one Państwa pleców: dodatkowa powierzchnia ładunkowa na odpowiedniej wysokości eliminuje bowiem konieczność zbyt częstego schylania się.Wózki z uchwytem pozwalają przewozić towary bez pozostawiania śladów, cicho i bez wysiłkuNajważniejsze cechy produktu: malowana proszkowo rama z rurki stalowej w niemal wszystkich dostępnych kolorach z palety RAL. Powierzchnie ładunkowe z blachy stalowej lub lakierowanych płyt MDF. Niewielki opór jezdny i lekkobieżne rolki – niezwykle łatwe obracanie i zmiana kierunku jazdy naszych wózków z uchwytem. Ponadto dwie rolki wsporcze i dwie rolki skrętne z ustalaczami zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy lub załadunku, a bezśladowe ogumienie pełne chroni podłogi.Do każdego obszaru zastosowania oferujemy wózek platformowy w odpowiedniej wersji. Jeśli szukają Państwo środka transportu dla sektora klinicznego, wózki z uchwytem wykonane ze stali szlachetnej zapewnią niezawodną higienę, łatwość czyszczenia oraz cichą jazdę. Kompletny zestaw kół jest wykonany ze stali szlachetnej, a zamknięta powierzchnia ładunkowa wyłożona matą tłumiącą dźwięki. Jeśli dysponują Państwo niewielką ilością miejsca i potrzebują bardzo lekkiego środka transportu, warto postawić na trójkołowiec. Trójkątny wózek z uchwytem zapewni jeszcze większą zwrotność. Dzięki zamontowanej bezpośrednio przy drążku sterowniczym pojedynczej rolce można łatwo dotrzeć do każdego zakątka firmy. Z kolei uniwersalny model z przyspawaną ramą ze stalowego kątownika można według potrzeb wyposażyć w standardowe skrzynki i kosze, które będą doskonałe na wszelkiego rodzaju narzędzia i drobne części.W razie dodatkowych życzeń chętnie Państwu doradzimy. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów