+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Cecha
Głębokość
Kolor
Kształt
Materiał
Obszar zastosowania
Szerokość
 

Ochronne maty podłogowe

Dostępne u nas ochronne maty podłogowe oferowane są zarówno do dywanów jak i podłóg twardych. To ekologiczne rozwiązanie z możliwością recyrkulacji pozwoli na utrzymanie dobrego stanu podłóg w firmie i zakładzie oraz zagwarantują czystość, brak zarysowań i mniejszy stopień zużycia podłóg.
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
| | |
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do krótkiego runa, okrągłe
netto
546,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do średniego runa, okrągła
netto
819,-
Ochronna mata podłogowa z PET
z warstwą przylegającą
netto
od 231,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do gładkich i twardych wykładzin podłogowych, okrągłe
netto
521,-
netto
od 273,-
netto
od 222,-
netto
od 222,-
Roll-o-Grip - Ochronna mata podłogowa z poliwęglanu
z warstwą przylegającą do podłóg gładkich i twardych wykładzin
netto
od 329,-
Roll-o-Grip - Ochronna mata podłogowa z poliwęglanu
z rzepami do dywanów i wykładzin dywanowych
netto
od 351,-
netto
od 556,-
netto
od 693,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do gładkich i twardych wykładzin podłogowych
netto
od 527,-
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
Ochronne maty podłogowe na każdą podłogę
Ochronna mata podłogowa chroni podłogi i często ułatwia poruszanie się obrotowym krzesłem biurowym. Maty pod nogi i podnóżki to niewielki, ale zapewniający wygodę wkład w ułatwienie codziennej pracy. Podłogi często trzeba chronić przed działaniem rolek od krzeseł biurowych, dlatego też ochronne maty podłogowe często nazywa się również podkładkami pod krzesła. Jeśli podkładki znajdą się już pod krzesłem, muszą one oczywiście możliwie jak najlepiej chronić podłogę. Przy wyborze decydujące znaczenie ma to, jaki rodzaj podłogi ma być chroniony. Czy jest to twarda podłoga, jak np. parkiet i laminat, czy też ochrony potrzebuje podłoga pokryta miękką wykładziną? W tym wypadku już podczas normalnego codziennego użytku mogą powstawać ślady zarysowań. Szczególnie godne polecenia są ochronne maty podłogowe z warstwą przylegającą, która zapobiega przesuwaniu się podczas normalnego użytkowania. W przypadku podłóg pokrytych wykładziną optymalną przyczepność zapewniają specjalne rzepy.

Ekologiczna ochrona podłóg i ochrona zdrowia
W przypadku ochronnych mat podłogowych nie wystarczy dopasowanie ich do rodzaju podłogi. Podczas zakupu tych podkładek pod krzesła należy rozważyć wiele kwestii. Czy istnieje ogrzewanie podłogowe? Czy mata musi być odpowiednia dla alergików? W szczególności ogrzewalne maty pod nogi nie tylko zapewniają ochronę, lecz zdecydowanie podnoszą również komfort codziennej pracy przy biurku. Co się tyczy jakości ochronnych mat podłogowych, istotne znaczenie mają następujące kryteria: jaka jest odporność maty na uderzenia i ścieranie? Czy krzesło biurowe nadal da się łatwo przesuwać? Czy mata jest odporna na odkształcenia? Jak przezroczysta ma ona być? Kolorowe ochronne maty podłogowe mogą nadać pomieszczeniu nowego, atrakcyjnego i przyjaznego charakteru. Materiałami najczęściej stosowanymi w ochronie podłóg jest polipropylen i poliwęglan. Ochronne maty podłogowe z polipropylenu są odporne na obciążenia, wytrzymałe, przyjazne dla środowiska, a także wyciszają kroki. Poliwęglan zapewnia izolację, jest antybakteryjny, trudnopalny i szczególnie odporny na pęknięcia. Materiałem, który szczególnie nadaje się na ochronne maty podłogowe jest naturalny kauczuk, który jest neutralny zapachowo, antystatyczny i bezemisyjny. Ochronne maty podłogowe dostępne w KAISER+KRAFT wykonane są z ekologicznych materiałów. Do nowoczesnego wyposażenia biura należą więc również przedmioty, które najczęściej pozostają niezauważone, ponieważ dosłownie leżą u naszych stóp, chociaż w dużym stopniu przyczyniają się do ochrony zdrowia w miejscu pracy. Ergonomiczne stanowisko pracy zapewnia również, i to nie tylko dla niższych osób, podnóżek z ruchomą płytą podstawy, przy czym ruchome podnóżki pobudzają także przemianę materii. Tym samym oferta firmy KAISER+KRAFT ułatwia stworzenie takich warunków pracy, w których uwzględnia się korzyści dla zdrowia.
Porównanie produktów