Marka
Szerokość [mm]
750
750
3000
3000
-
Głębokość [mm]
900
900
1500
1500
-

Ochronne maty podłogowe

Dostępne u nas ochronne maty podłogowe oferowane są zarówno do dywanów jak i podłóg twardych. To ekologiczne rozwiązanie z możliwością recyklingu pozwoli na utrzymanie dobrego stanu podłóg w firmie i zakładzie oraz zagwarantują czystość, brak zarysowań i mniejszy stopień zużycia podłóg.

W kategorii Ochronne maty podłogowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Rollsafe, ecogrip, BSM, ecoblue, Roll-o-Grip, Rollstat.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 20
Widok:

Ochronne maty podłogowe do biuraCzy odkryli Państwo w ostatnim czasie tajemnicze zadrapania i pasy na podłodze w biurze? Czy najbliższe otoczenie Państwa biurka wygląda pod tym względem wyjątkowo źle? Najwyższy czas na ochronne maty podłogowe. Te łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe podkładki chronią podłogi przed uszkodzeniami spowodowanymi przez rolki w meblach, ostre krawędzie i spadające przedmioty.Ochronne maty podłogowe: ochrona dywanu, parkietu i betonuOchronne maty podłogowe od KAISER+KRAFT są tak dyskretne, że szybko można o nich zapomnieć. Mają one bowiem dyskretny kolor, a przy tym nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i są neutralne pod względem zapachu, dzięki czemu nawet alergicy mogą z nich korzystać. Ich zaletą jest również wytrzymałość na duże obciążenia.Wybór odpowiedniej maty do danego wyposażenia biura zależy od podłoża. U nas otrzymają Państwo ochronne maty podłogowe do twardych podłóg, takich jak PVC, parkiet lub kamień, a także do wykładzin dywanowych. Te pierwsze mają specjalną warstwę przylegającą, a te drugie wyposażone są w rzepy, dzięki czemu oba rodzaje mat pozostają po rozłożeniu na swoim miejscu. Mogą Państwo dowolnie decydować, czy na macie stanie krzesło do biurka, szafa czy regał. Z naszą bogatą ofertą mat o różnej wielkości mają Państwo dużą swobodę działania.Ekologiczne i skuteczne: ochronne maty podłogowe od KAISER+KRAFTNasze podkładki pod krzesła biurowe skutecznie zapobiegają zadrapaniom i innym śladom na podłodze – i to przez długi czas. W ten sposób, a także z uwagi na ich korzystną cenę, zapewniają oszczędność pieniędzy. Antystatyczne maty z naturalnego kauczuku mają dodatkową zaletę: szybko i niezawodnie neutralizują ładunki elektrostatyczne. Nasze maty są również przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z takich materiałów, jak poddane recyklingowi butelki PET.