+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Cecha
Głębokość
Kolor
Kształt
Materiał
null
Obszar zastosowania
 

Ochronne maty podłogowe

Dostępne u nas ochronne maty podłogowe oferowane są zarówno do dywanów jak i podłóg twardych. To ekologiczne rozwiązanie z możliwością recyklingu pozwoli na utrzymanie dobrego stanu podłóg w firmie i zakładzie oraz zagwarantują czystość, brak zarysowań i mniejszy stopień zużycia podłóg.
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów
| | |
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do krótkiego runa, okrągłe
netto
587,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do średniego runa, okrągła
netto
882,-
Ochronna mata podłogowa z PET
z warstwą przylegającą
netto
od 237,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do gładkich i twardych wykładzin podłogowych, okrągłe
netto
561,-
netto
od 294,-
netto
od 239,-
netto
od 239,-
Roll-o-Grip - Ochronna mata podłogowa z poliwęglanu
z warstwą przylegającą do podłóg gładkich i twardych wykładzin
netto
od 354,-
Roll-o-Grip - Ochronna mata podłogowa z poliwęglanu
z rzepami do dywanów i wykładzin dywanowych
netto
od 378,-
netto
od 599,-
netto
od 746,-
Rollsafe - Ochronna mata podłogowa
do gładkich i twardych wykładzin podłogowych
netto
od 567,-
Znaleziono 19 artykuł/-y/ -ów

Ochronne maty podłogowe do biuraCzy odkryli Państwo w ostatnim czasie tajemnicze zadrapania i pasy na podłodze w biurze? Czy najbliższe otoczenie Państwa biurka wygląda pod tym względem wyjątkowo źle? Najwyższy czas na ochronne maty podłogowe. Te łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe podkładki chronią podłogi przed uszkodzeniami spowodowanymi przez rolki w meblach, ostre krawędzie i spadające przedmioty.Ochronne maty podłogowe: ochrona dywanu, parkietu i betonuOchronne maty podłogowe od KAISER+KRAFT są tak dyskretne, że szybko można o nich zapomnieć. Mają one bowiem dyskretny kolor, a przy tym nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i są neutralne pod względem zapachu, dzięki czemu nawet alergicy mogą z nich korzystać. Ich zaletą jest również wytrzymałość na duże obciążenia.Wybór odpowiedniej maty do danego wyposażenia biura zależy od podłoża. U nas otrzymają Państwo ochronne maty podłogowe do twardych podłóg, takich jak PVC, parkiet lub kamień, a także do wykładzin dywanowych. Te pierwsze mają specjalną warstwę przylegającą, a te drugie wyposażone są w rzepy, dzięki czemu oba rodzaje mat pozostają po rozłożeniu na swoim miejscu. Mogą Państwo dowolnie decydować, czy na macie stanie krzesło do biurka, szafa czy regał. Z naszą bogatą ofertą mat o różnej wielkości mają Państwo dużą swobodę działania.Ekologiczne i skuteczne: ochronne maty podłogowe od KAISER+KRAFTNasze podkładki pod krzesła biurowe skutecznie zapobiegają zadrapaniom i innym śladom na podłodze – i to przez długi czas. W ten sposób, a także z uwagi na ich korzystną cenę, zapewniają oszczędność pieniędzy. Antystatyczne maty z naturalnego kauczuku mają dodatkową zaletę: szybko i niezawodnie neutralizują ładunki elektrostatyczne. Nasze maty są również przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z takich materiałów, jak poddane recyklingowi butelki PET.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów