+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Materiał
Nośność
Nośność półki
Szer. platformy
Szerokość
Wysokość
 

Stojaki do płyt i paneli

Jak dobrze, że istnieją stojaki do płyt i paneli, w innym wypadku arkusze blachy, płyty drewniane lub płyty z tworzywa musiały by wszystkie stać oparte o ścianę. Lepszym rozwiązaniem są w tym wypadku nasze stojaki do płyt z wtykowymi pałąkami przegradzającymi, prowadnicami płytowymi lub rolką wsuwną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów
| | |
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 560 x 1000 mm
netto
3.410,-
EUROKRAFT - Regał na resztki, 5 półek
dł. x szer. x wys. 1600 x 480 x 1000 mm
netto
1.720,-
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 800 x 1000 mm, 9 półek
netto
4.620,-
EUROKRAFT - Regał tablicowy, ocynkowany
dł. x szer. x wys. 2030 x 800 x 1000 mm, 6 półek
netto
3.780,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1250 x 1100 x 2000 mm
netto
4.040,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1500 x 1100 x 2500 mm
netto
6.310,-
EUROKRAFT - Skrzynka do magazynowania blachy
wys. x dł. x szer. 1750 x 1100 x 3000 mm
netto
7.990,-
netto
od 1.470,-
Znaleziono 8 artykuł/-y/ -ów

Stojaki do płyt i regały tablicowe do pionowego składowaniaCzy wiedzą Państwo, jak to jest, wpatrywać się w rysunek, który nie ma sensu? Wystarczy jednak odwrócić kartkę i nagle wszystko staje się jasne. Może tak właśnie wynaleziono regał tablicowy. Tego niestety nie wiemy, ale wiemy, jakie zalety mają nasze regały tablicowe, jeśli chodzi o magazynowanie. I wiemy, że warto z nich skorzystać.Stojaki do płyt i regały tablicowe: wszystko w zasięgu wzrokuPanele drewniane, płyty lub blachy można oczywiście składować w zwykłym regale. Jaka jest jednak wada takiego rozwiązania? Jeśli potrzeba określonej płyty lub określonej blachy, w najgorszym razie trzeba wszystko wyjąć, a następnie z powrotem poukładać.Lepiej jest odwrócić sytuację i zdecydować się na regał tablicowy lub skrzynkę do magazynowania blachy. Płyty i blachy można w nich bowiem składować w pozycji pionowej. W ten sposób zawsze mają Państwo pełny obraz sytuacji – bez zbędnego przekładania przedmiotów. Ponadto optymalnie wykorzystuje się przestrzeń dostępną w górę.Regały tablicowe w różnych formatachW KAISER+KRAFT oferujemy stojaki do płyt w różnych wersjach, jak również skrzynki do magazynowania blachy z licznymi wsuwanymi półkami. Regały tablicowe z pałąkami o różnej wysokości, tzw. regały na resztki, są idealne do sortowania płyt w różnych formatach – małe do przodu, a duże do tyłu. Należy również zwrócić uwagę na nośność regału, zwłaszcza gdy składowane są ciężkie ładunki.Do kontenerów, beczek i skrzynek polecamy tradycyjne składowanie poziome. W KAISER+KRAFT oferujemy szeroki wybór systemów regałów i szaf do magazynu, warsztatu i biura. Dzięki nim z pewnością wszystko znajdzie swoje miejsce.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów