+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Nośność
Rodzaj kółek
Rodzaj mocowania
Średnica kółka
Wymiary mocowania
 

Rolki meblowe

Szukają Państwa kółka na zmianę lub poszukują wysokiej jakości rolek do mebli? Znajdą je Państwo w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajda Państwo wiele modeli rolek do mebli.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Proroll - Rolka do krzesła
z gwintem M 10 x 15, chromowane, opak. 5 szt.
netto
od 189,-
Proroll - Rolka do krzesła
z gwintem M 10 x 15, czarne, opak. 5 szt.
netto
od 70,-
Proroll - Rolka do krzesła
z bolcem wtykowym z pierścieniem zaciskowym, czarne, opak. 5 szt.
netto
od 70,-
Proroll - Rolka do krzesła
z bolcem wtykowym z pierścieniem zaciskowym, chromowane, opak. 5 szt.
netto
od 189,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Rolki meblowe
Rolki meblowe to mobilna alternatywa dla każdego nieruchomego przedmiotu w biurze. Przetaczane meble biurowe to doskonały pomysł jeśli jesteśmy do częstego uczestnictwa w prezentacjach lub naradach. Dzięki kółkom i rolkom dostępnym w sklepie internetowym nasze stoły, wózki pod komputer kontenery na rolkach i krzesła biurowe staną się mobilne. Zepsute kółka można szybko wymienić lub zastosować do mebla, który stał dotychczas nieruchomo. W każdym biurze i wielu innych pomieszczeniach w przedsiębiorstwach na wyposażeniu znajduje się krzesło biurowe. Prawie każde krzesło biurowe ma rolki. Umożliwiają one elastyczną i bezproblemową pracę. W wielu obszarach roboczych znajduje się jeden lub więcej stołów biurowych, szaf i regałów, które są regularnie w użyciu. Bez obrotowych krzeseł biurowych nie byłoby to możliwe bez ciągłego wstawania. Kółka i rolki przy krzesłach znacznie ułatwiają pracę. Rolki meblowe i rolki do krzeseł wykonane są z różnych materiałów i dostępne są w różnych wersjach, przystosowanych do różnych warunków. Najważniejszym kryterium wyboru rolek meblowych i do krzeseł jest podłoże w pomieszczeniu, w którym mają być stosowane: przy wykładzinach konieczne będzie wybranie twardych rolek. Na twardych podłogach lepiej poradzą sobie rolki do krzeseł biurowych, wykonane z miękkich materiałów. W niektórych przypadkach warto uwzględnić, ab rolki meblowe posiadały cechy antystatyczne, co dzisiaj nie stanowi raczej problemu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo rolki do mebli, uwzględniające powyższe kryteria.

Indywidualne rolki meblowe
W naszym asortymencie internetowym znajdują się różne wersje rolek do krzeseł oraz rolek meblowych. Wybór właściwych rolek powinien bazować na ustalonych kryteriach. Pierwszym z nich jest odpowiedni rodzaj mocowania. Rolki meblowe dostarczane są z gwintem lub z trzpieniem wtykowym i pierścieniem zaciskowym. Drugim kryterium wyboru jest materiał, z jakiego wykonane są rolki. Tu należy uwzględnić charakterystykę podłoża. Następną cechą jest wzornictwo. Rolki do krzeseł biurowych i mebli mogą być wykonane z czarnego, skromnego poliamidu lub w stylowej wersji z chromowanego, cynkowego odlewu ciśnieniowego. Wszystkie artykuły zostały rzecz jasna sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa zastosowania i zostały skonstruowane wg niemieckich norm DIN.
Porównanie produktów