+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Nośność
Szerokość
Waga sztuki
 

Szyny, rampy i pomosty przeładunkowe

Bezproblemowy przeładunek zapewnią Państwu oferowane przez nas stabilne szyny przeładunkowe. To praktyczne rozwiązanie funkcjonuje również jako szyna najazdowa, rampa najazdowa i rampa przeładunkowa i nadaje się do wyrównywania różnych wysokości. W naszej ofercie znajda Państwo pełen wybór pomostów przejazdowych, ramp przejazdowych do schodów i mostków klinowych!
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Szyna przeładunkowa z aluminium
perforowana powierzchnia bieżna
netto
od 643,-
netto
od 898,-
Mostek klinowy
nośność 300 kg
netto
od 802,-
netto
od 1.330,-
netto
1.210,-
netto
od 2.110,-
netto
od 2.440,-
netto
od 1.530,-
netto
od 1.980,-
netto
od 2.390,-
netto
od 3.190,-
netto
od 3.870,-
netto
1.630,-
netto
1.340,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
Szyny przeładunkowe i pomosty jako pomoc w załadunku
Szyny przeładunkowe to pochyłe powierzchnie, po których można przewozić transportowane towary lub wózki na kółkach lub rolkach. W przeciwieństwie do ramp, które tworzą stałą konstrukcję, służą one zazwyczaj jako powierzchnia nośna lub jezdna między dwoma poziomami znajdującymi się na różnej wysokości. Są one często wykonane z profilowanej blachy stalowej lub aluminiowej z ogranicznikami bocznymi lub bez. W zależności od używanego produktu i jego wersji można zastosować różne rodzaje szyn przeładunkowych. Przy czym stosowane oznaczenia lub cele pokrywają się czasem ze sobą. W kategorii urządzenia podnośne i podnośniki mogą Państwo znaleźć szyny przeładunkowe i pomosty służące jako urządzenia pomocnicze do ładowania i rampy najazdowe. Odznaczają się one odpornością na działanie temperatur, dużą nośnością i solidnością. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo rampy do przejazdu schodów i różne wersje szyn przeładunkowych o różnorodnej nośności (np. ta rampa do przejazdu schodów ze specjalnymi szczelinami zapewniającymi lepszą ochronę antypoślizgową).

Wysokiej jakości szyny przeładunkowe i pomosty do Państwa fabryki
W naszym sklepie internetowym oferujemy m.in. szyny przeładunkowe z perforowaną powierzchnią bieżną i antypoślizgową powierzchnią jezdną. Bolce zabezpieczające i łącznik zabezpieczający zapewniają ochronę przed spadnięciem. W asortymencie znajdują się również kliny najazdowe z aluminium. Mają one zabezpieczenie, które chroni przed przejechaniem, oraz antypoślizgową powierzchnię najazdową, a ponadto zapewniają idealne wyrównanie poziomów wysokości między pojazdem a rampą. Ponadto KAISER+KRAFT oferuje swoim klientom pomosty przejazdowe z kątownikiem zabezpieczającym przed zsunięciem się, z platformą z antypoślizgową powierzchnią bieżną oraz z dwoma otworami do podnoszenia. W naszej ofercie wysokiej jakości szyn przeładunkowych i pomostów znajdą Państwo również pomost przejazdowy z ruchomą klapą przejazdową i listwami uchwytowymi. Jest on wyposażony w ruchomą klapę przejazdową ze wzmocnieniem bocznym. Oferowane przez nas profesjonalne szyny przeładunkowe dostępne są w wersjach o różnorodnej nośności, długości przejazdowej i szerokości przejazdowej.
Porównanie produktów