+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wyposażenie
Właściwości
Szerokość
Szer. użytkowa
Różnica wysokości
Powierzchnia
Obszar zastosowania
Nośność
Materiał
Pokaż więcej
 

Szyny, rampy i pomosty przeładunkowe

Bezproblemowy przeładunek zapewnią Państwu oferowane przez nas stabilne szyny przeładunkowe. To praktyczne rozwiązanie funkcjonuje również jako szyna najazdowa, rampa najazdowa i rampa przeładunkowa i nadaje się do wyrównywania różnych wysokości. W naszej ofercie znajda Państwo pełen wybór pomostów przejazdowych, ramp przejazdowych do schodów i mostków klinowych!
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Zjazd po pochylni: pokonywanie różnych poziomów wysokości szynami przeładunkowymiŻyczymy Państwu, aby Państwa firma stale pięła się w górę! Aby jednak życzenie to mogło się spełnić, codzienny transport towarów w górę i w dół musi odbywać się na stabilnych podporach. Firma KAISER+KRAFT przygotowała na tę okazję odpowiednią ofertę: szyny przeładunkowe.Pomosty przeładunkowe, które wykonano z bardzo wytrzymałych stopów aluminium, idealnie nadają się do codziennego użytku – są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. W zależności od nośności i długości najazdu mogą być przenoszone i układane przez jedną lub dwie osoby. Każdy, kto kiedykolwiek musiał pokonać z załadowaną taczką transportową choćby dwa stopnie, z pewnością doceni przydatność tych dróg kołowania. Nie wspominając już o stertownikach i innych urządzeniach podnośnych, dla których nawet kable stanowią wyzwanie. Z kolei osobom na wózkach inwalidzkich pomosty te, mówiąc obrazowo, torują drogę: na przykład do mikrobusu, a następnie z powrotem na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport towarów czy osób – w przypadku wzniesienia lub spadku sięgającego do 30 procent szyny przeładunkowe są zawsze właściwym rozwiązaniem. A co z bezpieczeństwem? By uniknąć wypadku, producenci zabezpieczyli odpowiednio swoje produkty.Po pierwsze bezpieczeństwo: również w przypadku ramp najazdowych, ramp do przejazdu schodów, pomostów przejazdowychAntypoślizgowe powierzchnie bieżne, szyny jezdne, kątowniki, bolce i łączniki zabezpieczające, ograniczniki boczne – na praktycznych powierzchniach jezdnych z naszego sklepu internetowego ludzie i materiały mogą bezpiecznie przemieszczać się z jednej wysokości na drugą. Mobilne pomosty przejazdowe z aluminium lub blachy stalowej są również wyposażone w dwa otwory do przenoszenia, co ułatwia pracownikom manewrowanie nimi.Wybór wydaje się trudny? Gama produktów z tej kategorii jest bardzo szeroka, przy czym każdy produkt ma swoje mocne strony. W asortymencie znajdują się modele o nośności do 1200 kg, a cała oferta obejmuje szeroki zakres zastosowań: od załadunku i rozładunku pojazdów transportowych po zapewnienie dostępności urzędów i terenów zakładowych dla osób na wózkach inwalidzkich. Czy potrzebują Państwo rampy z regulacją wysokości, dwuczęściowego mostka progowego, czy też aluminiowej szyny przeładunkowej? Dla każdej różnicy wysokości mamy odpowiednie rozwiązanie. Jeśli jednak szukają Państwo czegoś wyjątkowego, prosimy o kontakt z nami. Chętnie Państwu doradzimy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów