Szczotki czyszczące

Dostępne u nas szczotki czyszczące wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mają delikatne lub twarde włosie, a także są odpowiednie do przemysłu spożywczego. Z nimi szorowanie jest warte zachodu.

W kategorii Szczotki czyszczące oferujemy Państwu produkty następujących marek: Vikan.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Kolor
Istotne
Liczba artykułów: 36

Szczotki czyszczące – kurz i zabrudzenia nie mają szansSzczotka czyszcząca to tylko szczotka czyszcząca, prawda? Nie w przypadku naszych szczotek. Wiemy bowiem od naszych klientów, jak ważne są dobre szczotki w przemyśle spożywczym, w produkcji i warsztatach.Dlaczego szczotka czyszcząca musi pasować do miejsca, w którym ma być stosowana?Teoretycznie do powierzchni roboczych można używać nawet szczotki do butów. W praktyce nie będą jednak Państwo zachwyceni rezultatem takiego eksperymentu. To samo dotyczy czyszczenia rur z brudu lub czyszczenia paznokci za pomocą szczotki do podłóg.Aby zapewnić idealną higienę, szczotki czyszczące używane w przemyśle spożywczym muszą być zgodne z przepisami prawa. W tym kontekście zasadnicze znaczenie ma rozporządzenie (WE) nr 1935/2004 w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.Do uzyskania optymalnych rezultatów nie potrzebują Państwo zatem jakiejkolwiek szczotki, lecz tej właściwej. W kaiserkraft oferujemy szczotki do ścian i podłóg, szczotki do rąk i paznokci, szczotki do mycia naczyń, szczotki do rur i wiele innych. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć swoim pracownikom dobre warunki do udanego szorowania.Jak znaleźć właściwą szczotkę?Podczas wyboru szczotki za pierwszy drogowskaz może służyć jej nazwa. • Szczotki do rąk i paznokci nadają się szczególnie do czyszczenia tych części ciała.

 • Szczotki do szorowania są właściwym wyborem do podłóg.

 • Szczotki do mycia naczyń służą do czyszczenia przyborów i maszyn wykorzystywanych w kuchni.

 • W przypadku wąskich i niedostępnych miejsc pomocą służą nasze szczotki do rur.

 • Do trudno dostępnych miejsc dotrą również szczotki do mycia. Szczególnie nadają się one do desek do krojenia, przenośników taśmowych, misek lub stołów.

 • Jeśli szczotka do szorowania nie sięga podłogi pod maszynami i urządzeniami, rozwiązaniem są nasze szczotki kątowe.

 • Nasze okrągłe szczotki zapewniają z kolei czyszczenie w drodze. Można je mocować w matach z pierścieni gumowych, dzięki czemu czyszczą one buty podczas przechodzenia przez nie.


Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?Przy wyborze szczotki na uwagę zasługują również charakteryzujące ją szczegóły. Zasadniczo miękkie włosie jest łagodniejsze, a twarde bardziej dokładne. Optymalnym rozwiązaniem jest często wybór złotego środka. Włosie naszych szczotek do rąk jest wystarczająco twarde, aby skutecznie usuwać brud, a jednocześnie wystarczająco delikatne, aby móc sięgnąć nim pod paznokieć i zapobiec urazom.Inne cechy szczotek czyszczących, na które warto zwrócić uwagę: • Materiały, z których są wykonane, i możliwość ich wykorzystania np. w przemyśle spożywczym

 • Średnica w przypadku szczotek do rur

 • Możliwy przepływ wody

 • Długość kija

 • Różne kolory, które pomagają zapobiegać zanieczyszczeniom krzyżowym

 • Otwory w uchwycie do zawieszania


A jeśli już mowa o kijach: do szczotek do szorowania i tym podobnych produktów są one dostępne oddzielnie w sklepie. Wystarczy przejść do zakładki „Wyposażenie dodatkowe'' i zamówić. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi produktami do czyszczenia przemysłowego. Nasz system informacyjny pomoże Państwu w wyborze.Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub nie znaleźli Państwo u nas poszukiwanej szczotki, prosimy o bezpośredni kontakt z nami poprzez naszą stronę kontaktową.