Wózki narzędziowe

Utrzymanie porządku zabiera nam połowę życia. Aby umilić Państwu tę drugą połowę, przedstawiamy wózki narzędziowe, w których mogą Państwo przechowywać młotki, piły, gwoździe, dyble, śrubokręty, nakrętki, klucze imbusowe, okulary ochronne, cążki, zaciski, śruby, uszczelki itp.

W kategorii Wózki narzędziowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: ANKE, HAZET, eurokraft pro, KS Tools, eurokraft basic, LISTA, Treston.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 42

Wózki narzędziowe: stanowisko pracy na rolkachZ każdym dodatkowym krokiem, który pracownik musi wykonać, aby dotrzeć do narzędzi, wydłuża się czas potrzebny na wykonanie zadania. Dlatego też wózki narzędziowe są nie tylko rozsądnym rozwiązaniem, które pozwala na optymalizację procesów roboczych, lecz zapewniają one także doskonale wyposażone stanowisko pracy, które w zależności od potrzeb można elastycznie dostosować.Gdzie narzędzia wymagają doskonałych warunków przechowywania i mobilności?Wózki narzędziowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wykonywane zadanie nie jest standardowe i potrzeba do niego wielu różnych narzędzi lub komponentów. Dotyczy to np. wszystkich zadań naprawczych i serwisowych, które wykonywane są w warsztacie samochodowym. Również w przypadku produkcji na zamówienie i indywidualnego montażu każde działanie i każde zapotrzebowanie na narzędzia jest inne.Przykładowo kiedy podczas serwisowania pojazdu pracownicy stale poruszają się wokół samochodu i zmieniają swoje stanowiska, idealna jest sytuacja, w której ich arsenał narzędzi i drobnych części może za nimi podążać. Dzięki lekkobieżnym rolkom i wykonaniu ułatwiającemu transport nie stanowi to dla mobilnych wózków narzędziowych żadnego problemu.Jak używać wkładów do wózków narzędziowych?Profesjonalne zestawy narzędzi dostępne są u nas w wersjach z wkładami piankowymi, które można od razu umieścić w szufladach wózków narzędziowych. Ponieważ szuflady te są w całości wysuwane, można natychmiast znaleźć w nich potrzebne narzędzie, a na stanowisku pracy zawsze panuje porządek.Dzięki indywidualnym przegrodom lub wkładom do szuflad można również zorganizować wyposażenie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i w ten sposób uzupełnić wózek narzędziowy innym często potrzebnym wyposażeniem dodatkowym – na przykład wykorzystując go jako magazynek na drobne przedmioty.Wózki narzędziowe ze ściankami perforowanymi w doskonały sposób zapewniają szybki dostęp i przegląd. Modele te również można optymalnie dopasować do zadań roboczych, wykorzystując w tym celu odpowiednie uchwyty i indywidualnie regulowane półki.Absolutną swobodę aranżowania i organizacji zapewniają wózki podstawowe, które mogą Państwo w sposób modułowy uzupełniać i doposażać. Takie wózki podstawowe mają również tę zaletę, że każdy pracownik może sam optymalnie zorganizować swoje stanowisko pracy za pomocą odpowiednich wkładów, nakładek i płyt – i to w kilku prostych krokach.Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze, prosimy o kontakt.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wanny z tworzywa | Aluminiowe pojemniki transportowe | Taczki transportowe | Rolki do urządzeń transportowych | Etykiety naklejane | Podnośniki | Wózki narzędziowe ANKE | Wózki na części Kongamek