BIANCA

Organizacja biurka z meblami BIANCA
Seria mebli biurowych Bianca obejmuje blaty o różnorodnych możliwościach kształtowania stanowisk pracy w biurach. Regałowa szafa biurowa to łatwa organizacja miejsca do składowania.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Wysokość [mm]
720
720
1880
1880
-
Seria mebli biurowych Bianca – podstawowe wyposażenie dla biura w najróżniejszych rozmiarach
Z serią mebli biurowych Bianca mogą Państwo zaprojektować swoje miejsce pracy w biurze od podstaw. Zapewnione zostaje zestaw podstawowy zgodnie z konwencją grupy BASE. Dzięki powszechnym kolorom: jasnoszarym i imitacji buku, każdy pokój biurowy rozświetlony zostaje nowym blaskiem. Praktyczną cechą serii mebli biurowych Bianca jest nie tylko ciągła możliwość jej uzupełniania, lecz także możliwość wyboru różnych wielkości. Regały biurowe oraz szafy są do dyspozycji w trzech bądź w pięciu wysokościach segregacji. Szczególnie warta wspomnienia jest również szafa biurowa regałowa do wyboru, której dolna część jest podzielona na trzy wysokości segregacji, a górna część regału na dwie wysokości segregacji. W ten sposób regały, szafy i połączenia szaf i regałów mogą być ze sobą optymalnie połączone. Jeśli meble biurowe serii Bianca już znajdują się w Państwa pomieszczeniach i potrzebują Państwo większej ilości miejsca do przechowywania, można w każdej chwili zamówić dodatkową szafę bądź regał. Wizualnie zawsze będą pasować.

Organizacja biurka z serią mebli biurowych Bianca
Seria mebli biurowych Bianca oferuje biurka w trzech różnych szerokościach, od 800 poprzez 1200 do nawet 1600 mm. Te powszechne szerokości to nie wszystko, ponieważ każde biurko może stać się biurkiem narożnym za pomocą łącznika pod kątem 90°. Kolejną alternatywą powiększenia powierzchni biurowej na biurku jest podlegająca montażowi płyta narożna w kształcie trapezu bądź okrągły stoliczek dodatkowy z nóżką podparcia. Wśród kombinacji można znaleźć wiele różnych płyt dodatkowych. Do tego, seria mebli biurowych Bianca oferuje jeszcze więcej wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu istnieje możliwość lepszej organizacji biurek. Biurka serii Bianca wyposażone są w poziomą wannę kablową z dużą ilością miejsca na okablowanie urządzeń roboczych znajdujących się na bądź pod biurkiem. Aby uniknąć powstania kłębowiska kabli, można dodatkowo umieścić przesłonę boczną do pionowego przeprowadzania kabli. Przybory do pracy, które znajdują się każdego dnia na biurku, mogą zostać umieszczone w pasujących kontenerach na kółkach. Również tutaj seria mebli biurowych Bianca występuje w dwóch wariantach: z szufladami na materiały bądź w formie wiszącej. Na kontenerach na kółkach znajduje się zamek centralny z jednocześnie zamykającą się blokadą. W ten sposób seria mebli Bianca organizuje Państwa biuro.