+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Ciężar
Głębokość
Kolor
Materiał
Powierzchnia
Rodzaj zamknięcia
Szer. otworu wrzutowego
Szerokość
Pokaż więcej
 

Skrzynki na listy

Celowość korzystania ze skrzynki na listy nie wymaga głębszych dyskusji. Znacznie istotniejsza jest kwestia jej wielkości, materiału i wzoru. Jak ma wyglądać? Czy ma być wykonana ze stali szlachetnej czy z blachy stalowej? Z daszkiem skośnym czy prostym? Zaokrąglona czy prostokątna? Duża czy standardowa? Możliwości jest wiele. Zachęcamy zatem do wyboru swojego faworyta wśród skrzynek na listy.
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
| | |
Skrzynka na listy
z daszkiem prostym, wys. x szer. x gł. 320 x 360 x 100 mm
netto
od 225,-
netto
980,-
Duża skrzynka na listy
blacha stalowa, lakierowanie proszkowe
netto
255,-
Standardowa skrzynka na listy
blacha stalowa, lakierowana proszkowo
netto
273,-
Skrzynka na listy i paczki
z klapką wrzutową na listy
netto
4.040,-
Skrzynka na listy XXL
szer. x wys. x głęb. 390 x 650 x 315 mm
netto
3.310,-
Skrzynka na listy
z górną przegródką na gazety
netto
1.370,-
Skrzynka na listy
z dolną przegródką na gazety
netto
1.890,-
Skrzynka na listy
wg DIN EN 13724
netto
339,-
Skrzynka na listy
z przegródką na gazety
netto
497,-
Skrzynka na listy
ze składanym daszkiem ukośnym, wys. x szer. x gł. 360 x 360 x 100 mm
netto
od 265,-
netto
252,-
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów

Skrzynki na listy – bezpieczne miejsce na pocztęPowszechnie wiadomo, że skrzynka na listy jest niezbędna, by poczta mogła do nas trafić szybko i bezpiecznie. Ale nie każdy wie, że skrzynki na listy są znormalizowane, aby ułatwić życie pracownikom poczty i odbiorcom. A czy zastanawiali się Państwo, jak skrzynka na listy może ułatwić logistykę dostarczania poczty? Warto dokładniej przyjrzeć się temu zagadnieniu.
We właściwym czasie do właściwego odbiorcy – wszystko zaczyna się od skrzynki na listyZastanawiając się nad zakupem nowej skrzynki na listy do obszarów zewnętrznych w firmie, powinni Państwo wziąć pod uwagę nie tylko materiał, rozmiar i kolor. Interesujące jest to, czy opłaca się zamówić kilka modeli.Zalety takiego rozwiązania są oczywiste: jeśli przewidują Państwo skrzynki na listy do różnych oddziałów i na swojej stronie internetowej oznaczą poszczególne oddziały adresem pocztowym, unikają Państwo czasochłonnego sortowania i rozdziału poczty. Jeśli listonosz dobrze zna ten system, nie będzie dochodziło do żadnych pomyłek. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie wówczas, gdy skrzynki do poszczególnych oddziałów będą różnego koloru. Dla zapewnienia jednolitego wyglądu wystarczy wtedy zadbać o jednakowy kształt. Dobra wiadomość jest taka, że modele w KAISER+KRAFT dostępne są najczęściej w wielu różnych kolorach.Opłacalne może być również zainstalowanie obok standardowych modeli na listy również wersje o dużej pojemności z drugą przegrodą na nieporęczne przesyłki. Listonosz nie będzie miał wówczas problemu z wpychaniem przesyłek lub odkładaniem bądź oddawaniem ich w niewłaściwe miejsce.
Czy istnieją normy dla skrzynek na listy i skrzynek pocztowych?Dobrze wiedzieć, że norma PN-EN 13724 jako tzw. norma dla skrzynek na listy dba o to, by standardowe skrzynki pocztowe umożliwiały niezakłócony przebieg procesu dostarczania poczty. Chodzi tu m.in. o następujące wytyczne:  • Możliwość włożenia koperty C4 bez potrzeby składania i bez ryzyka uszkodzeń

  • Wysoki poziom ochrony przed działaniem warunków atmosferycznych i ochrony antykorozyjnej w przypadku skrzynek stosowanych na zewnątrz (sucha poczta)

  • Wysokość stosu co najmniej 40 mm (dużo miejsca na dużo poczty)

  • Właściwości antywłamaniowe


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania o ofertę skrzynek na listy do wyposażenia obszarów zewnętrznych z KAISER+KRAFT, prosimy o kontakt z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów