Regały wtykowe

Regały wtykowe są bardzo szybko gotowe do użytku. Wystarczy kilka ruchów rąk i gotowe. Ich stabilność gwarantuje bezpieczeństwo pozwalające im konkurować ze zwykłymi regałami z konstrukcją śrubową.

W kategorii Regały wtykowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, hofe, eurokraft basic, LaCont.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 312

Regały wtykowe: dalekie od skomplikowanych!W logistyce magazynowej bywa tak, że to, co jeszcze dziś jest wystarczające, jutro może być już potrzebne do innych zadań. Polecamy zatem regały wtykowe, które pozwolą zaspokoić wszystkie potrzeby magazynowe „dokładnie na czas'' i „w określonej kolejności''. Oferują one bowiem wiele korzyści, jeśli chodzi o najnowsze wymagania w zakresie logistyki.Wtykanie lub skręcanie: jakie zalety oferuje regał wtykowy?Połączenie wtykowe tych systemów regałów, które nie wymaga użycia narzędzi, pozwala zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, co jest opłacalne zwłaszcza w przypadku częstszych zmian w organizacji magazynu lub wymogach dotyczących magazynowania.Regały wtykowe i systemowe można łatwo zmieniać, rozbudowywać, na nowo organizować lub ustawiać w inny sposób. Dlatego też są one niezastąpione zwłaszcza w magazynach buforowych lub magazynach o dużym natężeniu przepływu towarów i narzędzi. Istnieje bowiem również możliwość szybkiego zastosowania w nich dodatkowych elementów, takich jak skrzynki i szuflady.Jeśli chodzi o zakup, regały wtykowe są nieco droższe niż regały skręcane, ponieważ połączenia produkowane są w bardziej skomplikowany sposób. Ta wyższa cena szybko się jednak zwraca w warsztacie i przemyśle, właśnie z uwagi na to, że ogranicza się czas pracy i przestojów podczas reorganizacji i rozbudowy. Taka elastyczność czyni również z regałów wtykowych idealnych kandydatów do biura.Pod względem stabilności, wysokiej jakości i nośności oba warianty połączeń są jednak sobie równe. Połączenie wtykowe to po prostu nowoczesna wersja śrub. Dlatego też regały wtykowe w odpowiedniej wersji mogą być również stosowane jako regały do dużych obciążeń.Jak znaleźć odpowiednie regały wtykowe?Obciążenie jest jednym z najważniejszych czynników wyboru, który odnosi się nie tylko do stabilności i celu użytkowania, ale również do bezpieczeństwa regałów. Zasadniczo należy dokonywać obliczeń z uwzględnieniem aktualnego zapotrzebowania na nośność, zostawiając jednak pokaźny margines na przyszłość. Dzięki temu można uniknąć kosztownych nowych zakupów lub zbyt wczesnej rozbudowy.Nie należy również zapominać o jednoczesnym zamówieniu oznaczeń i naklejek do regału – dla porządku i dla bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących optymalnego wyposażenia magazynu regałami itp. zachęcamy do kontaktu z nami.