Szlifierki kątowe, obróbka metali

Do szlifowania metalu, płytek i cegieł: szlifierki kątowe są nieodzownym urządzeniem w przemyśle. Od modeli z dodatkowym uchwytem po szlifierki do metalu i szlifierki proste – zachęcamy do przeglądu asortymentu kaiserkraft, by znaleźć szlifierki kątowe idealne do Państwa firmy.

W kategorii Szlifierki kątowe, obróbka metali oferujemy Państwu produkty następujących marek: Bosch, KS Tools.

Szlifierki kątowe: do cięcia i szlifowaniaSzlifierki kątowe są niezastąpione na placach budowy i w przemyśle. Ułatwiają prace związane z cięciem metalu, płytek i muru. Za pomocą tych elektronarzędzi można jednak również szlifować metal i kamień. Szlifierki kątowe są więc niezwykle wszechstronne.Rodzaje szlifierek kątowychZasadniczo wyróżnia się modele jednoręczne i dwuręczne. Nowoczesne szlifierki kątowe często mają jednak dodatkowy uchwyt. Oznacza to, że modele jednoręczne można szybko przekształcić w modele dwuręczne. Jest to praktyczne zwłaszcza wówczas, gdy wykonuje się zarówno prace związane z cięciem, jak i szlifowaniem. Jednoręczne szlifierki kątowe nadają się do cięcia metalu, betonu itp. Wystarczy jednak zamocować dodatkowy uchwyt, by móc używać tego samego modelu jako dwuręcznej szlifierki do metalu na przykład w celu wygładzania spawów.Poza sposobem prowadzenia szlifierki kątowe różnią się między sobą mocą silnika. Nasz asortyment obejmuje modele o różnych klasach mocy. Im wyższa klasa, tym mocniejsze materiały można obrabiać za pomocą takiej szlifierki. Posiadamy również szlifierki proste do obróbki metalu. Dzięki nim można szybko i precyzyjnie frezować, szlifować i gratować metal. Urządzenia te charakteryzują się kompaktową konstrukcją i poręcznym prowadzeniem narzędzia.Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie szlifierek kątowych?Wysokiej jakości szlifierka kątowa dla przemysłu itp. charakteryzuje się niskimi wibracjami, a także jest wyposażona w elektryczne zabezpieczenia i detale, takie jak bezpośrednie chłodzenie silnika. Dzięki temu profesjonalne modele są trwałe i nadają się do codziennego użytku w przemyśle i rzemiośle. Niezbędne tarcze szlifierskie i tnące można szybko i wygodnie wymieniać. Wiele szlifierek kątowych jest również kompatybilnych z systemami odsysania pyłu. Dzięki temu miejsce pracy jest czyste, a powietrze wolne od zawieszonych cząstek stałych.Jakie środki ostrożności są ważne w przypadku szlifierek kątowych?Podczas pracy ze szlifierkami do metalu powstają unoszące się iskry i pyły. Dlatego dla bezpieczeństwa pracowników niezbędne są okulary ochronne i trudnopalna ochronna odzież robocza.Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy zakupie szlifierek kątowych lub mają ogólne pytania na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy niezbędnych wskazówek!
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Młotowiertarki i młoty udarowe | Piły | Narzędzia pneumatyczne | Szczotki i pilniki | Napinacze | Szczypce