Szafy roletowe, kontenery stacjonarne

Małe i kompaktowe kontenery na kółkach to dodatkowe miejsce do przechowywania, które w zależności od potrzeb mogą Państwo przestawiać w dowolne miejsce. Oprócz elastyczności kontenery na kółkach gwarantują również porządek. W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery na kółkach w różnych wersjach kolorystycznych i w różnych wykonaniach.

W kategorii Szafy roletowe, kontenery stacjonarne oferujemy Państwu produkty następujących marek: BISLEY, mauser, eurokraft pro, eurokraft basic, Paperflow, RAU.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 177

Kontenery na kółkach: mobilne, elastyczne i z dużą ilością miejscaTo może się podobać: niezależne zawieszenie, obniżone, jak na kompaktowe rozwiązanie całkiem dużo miejsca. Możliwość różnorodnego podziału pomieszczenia, a do tego szeroka gama kolorystyczna i centralne zamykanie: dzięki kontenerom biurkowym każde biuro lepiej funkcjonuje.Zwykle zaparkowane pod biurkiem, mobilne kontenery na kółkach od kaiserkraft sprawiają, że wszystko, co niezbędne w codziennej pracy, znajduje się w zasięgu ręki – bez konieczności zajmowania powierzchni biurka. Szuflada na przybory zapewnia zapasy artykułów piśmienniczych i drobnych artykułów biurowych. Z kolei szuflady na materiały, których może być nawet cztery, można wykorzystać według potrzeb na drukarkę do etykiet, kieszenie wysyłkowe czy też kartotekę wiszącą. Natomiast aby chronić wrażliwe dane, wystarczy zamknąć kontener na klucz.Od kontenera na kółkach po kompletne wyposażenie biuraCzy czeka Państwa restrukturyzacja lub nagła zmiana miejsca pracy w biurze? Z kontenerami na kółkach to żaden problem, a różnorodność materiałów, kolorów lub dekoracji umożliwia dopasowanie praktycznie do każdej aranżacji biura. Wystarczy ustawić, zamontować rolki i uchwyty i gotowe. Ponadto dajemy Państwu trzy lata gwarancji.Biurko, krzesło biurowe, kontener na kółkach – to podstawowe trio to dopiero początek. W sklepie internetowym kaiserkraft znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do biura: od mebli biurowych aż po kompletne wyposażenie biura. Należy przy tym pamiętać, że oferujemy jedynie wysokiej jakości produkty znanych marek, co ma jeszcze większe znaczenie w przypadku wszystkich technicznych pomocy biurowych, które tak bardzo ułatwiają pracę.Jeśli przyszedł czas na uporządkowanie szaf, z niszczarkami dokumentów marki HSM, Ideal lub Shredcat to prawdziwa drobnostka. Ząb czasu pozostawia ślad na ważnych dokumentach? Laminarki marki GBC lub Leitz zabezpieczą je folią ochronną. Ale gdzie ustawić te wszystkie urządzenia? Odpowiadając pytaniem: Co powiedzą Państwo na kontener stojący? W środku dużo miejsca do przechowywania, podobnie jak w wersji na kółkach, na górze miejsce na wszystkie praktyczne urządzenia – i praca idzie jak z płatka. Jak widać, mamy nieskończenie wiele pomysłów. Jeśli chcieliby Państwo porady w kwestii zaplanowania biura, wystarczy się z nami skontaktować. Zawsze z radością Państwu pomożemy.