Kosze i pojemniki na odpady higieniczne

Kosze i pojemniki na odpady higieniczne do firmowych toalet stanowią część podstawowego wyposażenia. U nas znajdą Państwo wszystko, co niezbędne w toalecie – od pojedynczych pojemników z otwartym otworem wrzutowym, przez kratowe kosze na papier, aż po pojemniki na odpady higieniczne i pojemniki z pokrywą typu push.

W kategorii Kosze i pojemniki na odpady higieniczne oferujemy Państwu produkty następujących marek: AIR-WOLF, CWS.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 14

Pojemniki na odpady higieniczne: pojemniki na odpady i kosze zapewniające czystość w łazienceNa kilka ręczników papierowych nie jest potrzebny pojemnik na odpady higieniczne w łazience. Pojemniki takie są jednak niezbędne w codziennej pracy i na każdą ewentualność. Czysty zakład nie kończy się bowiem na pomieszczeniach sanitarnych lub łazience. W zależności od preferencji znajdą Państwo tutaj szeroką gamę pojemników na odpady do obszarów sanitarnych – pojemniki na odpady kosmetyczne z uchylnymi pokrywami, wolnostojące lub naścienne pojemniki na odpady.Co wyróżnia pojemniki na odpady higieniczne do wyposażenia łazienek?W łazience trzeba mierzyć się z wieloma wyzwaniami związanymi z higieną. Tutaj nie tylko ręczniki papierowe z dozowników ręczników muszą być profesjonalnie usuwane. Również pieluchy, środki higieny kobiecej i inne produkty do pielęgnacji ciała muszą być usuwane w sposób czysty, bezpieczny i bezzapachowy. W tej kwestii można polegać na specjalnych pojemnikach na odpady, które są optymalnie dostosowane do danego zadania.  • Kosze o dużych oczkach są odpowiednie do ręczników papierowych i zapewniają dobrą wentylację rosnącego stosu papieru. Zapobiega to gromadzeniu się zarazków z powodu wilgoci. Te lekkie kosze są niezwykle łatwe w opróżnianiu.

  • Bezdotykowe pojemniki na odpady higieniczne i tym podobne pojemniki umożliwiają usuwanie zużytych artykułów higienicznych bez konieczności oglądania, wąchania lub przypadkowego dotykania zawartości takiego pojemnika przez użytkownika. Nie trzeba również dotykać powierzchni pojemnika, co zapobiega dodatkowo rozprzestrzenianiu się zarazków.

  • Specjalne pojemniki na pieluchy do toalet dla matek z dziećmi pełnią podobną funkcję, ale mają większą pojemność i są jeszcze bardziej niezawodne, jeśli chodzi o zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów.

  • Otwierane pedałem pojemniki na odpady z pokrywą i pojemnikiem wewnętrznym również umożliwiają bezdotykowe usuwanie odpadów i nadają się do mniej uczęszczanych toalet. W każdej kabinie toaletowej powinien być dostępny jeden taki pojemnik. Wersje montowane na ścianie pozwalają zaoszczędzić miejsce na podłodze.

  • Duże pojemniki na odpady z pokrywą lub bez nadają się nie tylko do łazienek, lecz służą także jako pojemniki na odpady w całym zakładzie.


Na co zwrócić uwagę w przypadku pojemników na odpady higieniczne do wyposażenia łazienek?Lepiej mieć jeden pojemnik za dużo niż jeden za mało: nawet jeśli zarówno pieluchy, jak i ręczniki papierowe są finalnie wyrzucane do odpadów zmieszanych, nie powinny czekać na odbiór w tym samym pojemniku – choćby ze względu na zapach. Dlatego też należy przygotować odpowiednie pojemniki na każdy typowy rodzaj odpadów.Pojemniki na odpady kosmetyczne lub otwierane pedałem są obowiązkowe w każdej toalecie, nie tylko w damskiej, lecz także w męskiej. W przeciwnym razie trzeba będzie częściej sięgać po narzędzia do czyszczenia rur.Nawet jeśli higieniczne zachowanie w toalecie powinno być czymś oczywistym, lepiej jest zapewnić dokładne znaki i tabliczki informacyjne dotyczące wyrzucania określonych odpadów do danych pojemników. Również tym razem lepiej powiedzieć za dużo niż za mało.My także mamy Państwu dużo więcej do powiedzenia, na przykład w naszych poradnikach dotyczących higieny w biurze, porządku i czystości na stanowisku pracy oraz ważnych działań w zakresie higieny w miejscu pracy. Jeśli i Państwo chcą nam coś powiedzieć (lub chcą o coś zapytać), prosimy o kontakt z nami.