Ręczniki do wycierania, czyściki

Wycieranie cieczy, smarów, oleju, plam, kleksów i innych zabrudzeń nigdy nie było ani łatwe ani przyjemne. Nasze uniwersalne ścierki na pewno ułatwią Państwu to zadanie.

W kategorii Ręczniki do wycierania, czyściki oferujemy Państwu produkty następujących marek: TORK, Kimberly-Clark, Bio-Circle, Rubbermaid, Unger, Uvex.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 28

Czyściwa i ścierki do czyszczenia, by szybko pozbyć się plamWycieranie, suszenie, wchłanianie – nasze czyściwa to uniwersalne narzędzia w walce z plamami, zabrudzeniami lub wyciekami płynów. A ponieważ w pracy często coś się nie udaje, mamy ich cały asortyment.Przemysłowe czyściwa do czyszczenia powierzchni i dłoniNasze czyściwa imponują wszechstronnością. Czy to dłonie, części maszyn, powierzchnie stołu, czy też olej, woda lub brud – wystarczy kilka ruchów i znów panuje czystość. Należy jedynie pamiętać, by podczas czyszczenia sięgnąć po odpowiednią ścierkę. Do lekkich zabrudzeń oferujemy w naszym sklepie praktyczny papier do czyszczenia. W przypadku uporczywych plam najlepiej wybrać jeden z poniższych wariantów:  • Czyściwa w jakości Hybrid nadają się do czyszczenia na mokro zabrudzonych powierzchni, czyszczenia części maszyn i narzędzi oraz czyszczenia rąk i maszyn z tłuszczów i olejów.

  • Czyściwa w jakości TAD wyróżniają się bardzo dużą odpornością na rozerwanie i absorpcją wody.

  • Ścierki w jakości włókniny mają najwyższą skuteczność czyszczenia. Wchłaniają nawet metalowe wióry i są wielokrotnego użytku.


Specjalnie do neutralizacji i usuwania wycieków znajdą Państwo w kaiserkraft włókniny wiążące. Z naszych często zadawanych pytań dowiedzą się Państwo, jakie jest ich znaczenie i dlaczego idealnie nadają się one do obsługi substancji niebezpiecznych.Czyściwa zawsze w zasięgu ręki – uchwyty ścienne i stojaki podłogoweKoniec z szukaniem: uchwyty ścienne zapewniają stałe miejsce na rolki papieru do czyszczenia. Natomiast nasze zestawy z rozwijarką papieru do czyszczenia to połączenie mobilnych stojaków podłogowych z uchwytem worków na odpady. To z kolei oznacza jeszcze mniej chodzenia i jeszcze większą czystość.Aby pracownicy mieli dostęp do optymalnego wyposażenia nie tylko do usuwania plam, w kaiserkraft znajdą Państwo duży wybór produktów do czyszczenia przemysłowego i wyposażenia fabryki. Chcemy być dla Państwa inspiracją do jak najlepszego wykorzystania każdego stanowiska pracy.