Garderoby, stojaki i wieszaki na ubrania

Liczy się dbałość o szczegóły! W tej dbałości nie należy pomijać garderoby, która częstokroć jest pierwszą rzeczą, na którą natyka się przychodzący do Państwa firmy klient czy gość. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnych modeli stojaków i wieszaków na ubrania.

W kategorii Garderoby, stojaki i wieszaki na ubrania oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
18
18
2000
2000
-
Istotne
Liczba artykułów: 83

Stojaki na ubrania: przystań dla ubrań i miłe powitanieMiejsce na płaszcz, kapelusz i parasol, ale także na odzież roboczą: stojaki na ubrania są nieodzowną częścią przemyślanego wyposażenia firmy. Ponadto stanowią one również miłe powitanie odwiedzających i partnerów biznesowych. Co więcej, pokazują one, że dbają Państwo o każdy szczegół udanego pobytu.Do jakich obszarów wybrać poszczególne rodzaje stojaków na ubrania?Nasza oferta stojaków na ubrania jest tak zróżnicowana jak różne są potrzeby, jeśli chodzi o przechowywanie odzieży w firmie.  • Klasyczne stojaki na ubrania zapewniają oszczędność miejsca, mają estetyczny wygląd i są elastyczne pod względem sposobu ustawienia. Nadają się do poczekalni, biur odwiedzanych przez klientów lub do sal konferencyjnych.

  • Wieszaki ścienne z wieszakami na ubrania i półkami na kapelusze nie potrzebują miejsca stojącego i zawsze wyglądają schludnie. Nadają się do kącików szatniowych w biurach, zapewniając tym samym stałe miejsce na kurtki i płaszcze.

  • Wyposażone w haczyki wieszaki ścienne na ubrania doskonale sprawdzą się w wyposażeniu pomieszczeń socjalnych i w szatni dla pracowników. Każdy pracownik ma swój własny haczyk, najlepiej nad ławką do szatni. Podwójne wersje zapewniają na przykład właściwe przechowywanie kasku ochronnego i kurtki roboczej.

  • Mobilne stojaki na ubrania są niezbędnym elementem seminariów, kongresów i dużych imprez. Idealnym rozwiązaniem jest w tym przypadku wyznaczenie pracownika odpowiedzialnego za taki stojak i skorzystanie z systemu numerków.

  • Dzięki wieszakom do pomieszczeń sterylnych spełnia się wysokie wymagania obowiązujące w tym wrażliwym środowisku pracy.


Na jakiej wysokości należy montować wieszaki?Nawet jeśli mamy do czynienia z ludźmi różnego wzrostu, nigdy nie należy montować wieszaka zbyt nisko na ścianie. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet dłuższa odzież będzie wisieć bez zagnieceń. Zasadniczo idealnym kompromisem jest wysokość od 1,80 do 1,90 metra.W jaki sposób wieszać poszczególne ubrania?Nie ma znaczenia, czy chcą Państwo powiesić cienkie płaszcze, czy intensywnie używaną odzież roboczą: wszystkie materiały potrzebują miejsca, by się wywietrzyć i wyschnąć. Dlatego też odstępy na wieszaku nigdy nie mogą być rozmieszczone zbyt ciasno. Płaszcze i kurtki zasługują na wieszak na ubrania, w przeciwnym razie tkaniny mogą się rozciągnąć. Wytrzymała odzież robocza powinna wisieć na haczyku w taki sposób, aby dwie sztuki odzieży nie nakładały się na siebie.W kwestii wyposażenia firmy możemy Państwu pomóc również z innymi niezbędnymi elementami, takimi jak szafki i schowki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem lub do kontaktu z nami.