Garderoby, stojaki i wieszaki na ubrania

Liczy się dbałość o szczegóły! W tej dbałości nie należy pomijać garderoby biurowej, która częstokroć jest pierwszą rzeczą, na którą natyka się przychodzący do firmy klient czy gość. W ofercie KAISER+KRAFT można znaleźć szeroki wybór różnych modeli stojaków na ubrania.

W kategorii Garderoby, stojaki i wieszaki na ubrania oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
18
18
2000
2000
-
Istotne
Liczba artykułów: 83

Stojaki na ubrania: przystań dla ubrań i miłe powitanieMiejsce na płaszcz, kapelusz i parasol, ale także na odzież roboczą: stojaki na ubrania są nieodzowną częścią przemyślanego wyposażenia firmy. Ponadto stanowią one również miłe powitanie odwiedzających i partnerów biznesowych. Co więcej, eleganckie stojaki na ubrania pokazują, że dbają Państwo o każdy szczegół udanego pobytu.Do jakich obszarów wybrać poszczególne rodzaje stojaków na ubrania?Oferta stojaków na ubrania dostępnych w KAISER+KRAFT jest tak zróżnicowana jak różne są potrzeby, jeśli chodzi o przechowywanie odzieży w firmie.  • Klasyczne stojaki na ubrania zapewniają oszczędność miejsca, mają estetyczny wygląd i są elastyczne pod względem sposobu ustawienia. Nadają się do poczekalni, biur odwiedzanych przez klientów lub do sal konferencyjnych.

  • Wiszące wieszaki biurowe z półkami na kapelusz, w odróżnieniu do stojaków na ubrania, nie potrzebują miejsca stojącego i zawsze wyglądają schludnie. Nadają się do kącików szatniowych w biurach, zapewniając tym samym stałe miejsce na kurtki i płaszcze.

  • Wyposażone w haczyki wieszaki ścienne na ubrania doskonale sprawdzą się w wyposażeniu pomieszczeń socjalnych i w szatni dla pracowników. Każdy pracownik ma swój własny haczyk, najlepiej nad ławką do szatni. Podwójne wieszaki będą idealne do przechowywania kasku ochronnego i kurtki roboczej.

  • Mobilne stojaki na ubrania są niezbędnym elementem seminariów, kongresów i dużych imprez. Idealnym rozwiązaniem jest w tym przypadku wyznaczenie pracownika odpowiedzialnego za wieszak stojący na ubrania i skorzystanie z systemu numerków.

  • Dzięki wieszakom do pomieszczeń sterylnych spełnia się wysokie wymagania obowiązujące w tym wrażliwym środowisku pracy.


Stojaki na ubrania – jak wieszać ubrania?Nie ma znaczenia, czy chcemy powiesić cienkie płaszcze, czy intensywnie używaną odzież roboczą: Wszystkie materiały potrzebują miejsca, aby mogły się wywietrzyć i wyschnąć. Dlatego też odstępy na stojaku na ubrania nigdy nie mogą być zbyt małe. Płaszcze i kurtki zasługują na osobny wieszak na ubrania, w przeciwnym razie tkaniny mogą się rozciągnąć. Wytrzymała odzież robocza powinna wisieć na haczyku w taki sposób, aby dwie sztuki odzieży nie nakładały się na siebie.W KAISER+KRAFT można znaleźć również inne elementy wyposażenia garderoby pracowniczej, takie jak szafki do szatni. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.