Wózki na zakupy

Zakupy dla profesjonalistów: dzięki naszym wózkom na zakupy nawet zakup sprzętu roboczego na potrzeby hurtowni i przemysłu staje się przyjemnym doświadczeniem.

W kategorii Wózki na zakupy oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, HelgeNyberg, eurokraft pro.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 22

Właściwy wybór dla firmKiedy mówimy wózek na zakupy, mamy oczywiście na myśli coś innego niż klasyczny wózek z supermarketu. Wózki przemysłowe oferują profesjonalną jakość oraz specjalistyczne funkcje i możliwości. Co to oznacza? Z przyjemnością wszystko wyjaśnimy!Co wyróżnia przemysłowe wózki na zakupy na potrzeby hurtowni itp.?Warianty przemysłowe to jednocześnie urządzenia transportowe i wózki do komisjonowania. Jako kompaktowe wózki piętrowe lub wózki platformowe o odpowiedniej nośności umożliwiają dostarczanie posortowanych zamówień, zakupów lub materiałów produkcyjnych do następnego punktu przetwarzania. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to kasa w specjalistycznym sklepie, czy stanowisko pracy w warsztacie. Wersje dla przemysłu muszą robić więcej niż porównywalne produkty do zakupów spożywczych, a zatem i oferować więcej:  • Duża nośność w każdej wersji

  • Zwrotne kółka i rolki do manewrowania w wąskich korytarzach magazynowych

  • Ergonomiczne prowadzenie

  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i zużycie

  • Możliwość sortowania za pomocą różnych pięter, koszy itp.


Jakie są dodatkowe zastosowania dla firm?Nawet jeśli Państwa firma nie jest hurtownią ani specjalistyczną firmą handlową z powierzchnią sprzedażową, te zwrotne pojazdy są nadal odpowiednie dla Państwa firmy. Stylowo zaprojektowane wózki piętrowe są również przydatne jako wózki serwisowe lub wózki stołowe w hotelarstwie i cateringu. Wózek platformowy z koszami jest odpowiedni do dystrybucji paczek i poczty. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych urządzeń transportowych z naszej oferty, produkt ten dostosowuje się do potrzeb firmy.Na co należy zwrócić uwagę podczas wykorzystania w hali sprzedażowej?Chociaż większa nośność i powierzchnia transportowa są zawsze dobrym pomysłem, wybór wózków determinują asortyment i układ powierzchni sprzedażowych.  • Jeśli jako sprzedawca materiałów i akcesoriów budowlanych oferują Państwo zarówno duże produkty, jak i małe części, dobrym rozwiązaniem są dwie różne wersje.

  • Wymiary należy dobrać w taki sposób, aby klienci mogli bez wysiłku przemieszczać się między regałami bez blokowania sobie nawzajem drogi lub konieczności wykonywania skomplikowanych manewrów.

  • Ponadto przy wejściu i wyjściu potrzebna jest przestrzeń na przechowywanie wystarczającej liczby wózków. Wiele wózków można wsuwać jeden w drugi, aby zaoszczędzić miejsce, ale w przypadku wariantów z poręczami, piętrami i koszami drucianymi nie jest to możliwe.


Warto potraktować wózki na zakupy jako ważny element przepływu procesów roboczych i przed zakupem szczegółowo przeanalizować przepływ towarów. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów w oparciu o wyniki tej analizy. Zachęcamy do kontaktu z nami.