Drabiny uniwersalne, drabiny teleskopowe

Drabiny uniwersalne i drabiny teleskopowe są naprawdę wszechstronne. Dzięki ich dużej nośności, wysokiej jakości wykonania i ogromnej stabilności można dostać się nawet na najwyższy obszar roboczy.

W kategorii Drabiny uniwersalne, drabiny teleskopowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: KRAUSE, Altrex, HYMER, MUNK, Telesteps, Hailo, euroline, Layher.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 31

Drabiny uniwersalne i drabiny teleskopowe – różnorodne możliwości wchodzeniaDrabina stojąca czy drabina dostawna? Jeśli zdecydują się Państwo na drabinę uniwersalną od kaiserkraft, nie ma to znaczenia, ponieważ w przypadku tej drabiny ściana może być, ale nie musi.
Jedna drabina do niezliczonych zastosowańWiele drabin uniwersalnych składa się z trzech części z jedną częścią wysuwaną. Inne mogą być ustawiane jako drabiny stojące, a w razie potrzeby rozkładane do drabiny dostawnej. Ponadto istnieją modele, które można stosować jako drabiny schodowe lub nawet jako drabiny kozłowe. Zaletą wszystkich wariantów jest możliwość wykorzystania do różnych zastosowań tylko jednej drabiny. Elastyczność dotyczy także wysokości drabiny. Więcej na ten temat można znaleźć w naszym poradniku zawierającym dodatkowe informacje na temat wyboru rozmiaru drabiny.Nasze drabiny mają ze sobą jeszcze jeden element wspólny – bogate wyposażenie zabezpieczające. Nowoczesne systemy zawiasów, antypoślizgowe stopki drabiny i możliwość doposażenia antypoślizgowymi nakładkami na powierzchnie do stania: drabiny uniwersalne i drabiny teleskopowe mają wszystko, co zapewnia stabilną pracę. Z kolei informacje o tym, na co należy zwracać uwagę, by bezpiecznie użytkować drabiny oraz by zapewnić sobie ergonomiczne warunki pracy, znajdą Państwo w naszych poradnikach zakupowych.
Jeszcze więcej możliwości, by mierzyć wysokoNiezależnie od tego, czy trzeba sięgnąć pół metra wyżej, czy też dziesięć metrów nad podłogą, by coś pomalować lub przykręcić: u nas znajdą Państwo duży wybór drabin i rusztowań do różnych zastosowań: od podestów aż po drabiny platformowe i podestowe. Z pewnością znajdą tu Państwo produkt odpowiadający Państwa potrzebom.