Pojemniki na odpady i popielnice

Śmieci na otwartym powietrzu? Nie musi tak być! Wyposaż swój obszar zewnętrzny w kosze na śmieci oraz popielnice i pozbądź się śmieci raz na zawsze!

W kategorii Pojemniki na odpady i popielnice oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR, PROCITY, Rubbermaid, FLORA, EUROKRAFTpro, Kongamek, Gmöhling, Justrite, Hailo, helit, rothopro.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
340
340
1800
1800
-
Istotne
Liczba artykułów: 294

Pojemniki na odpady i popielnice na zewnątrzPrzy pięknej pogodzie najbardziej cieszą przerwy spędzane na świeżym powietrzu. Co jednak zrobić z papierkiem po gumie czy z niedopałkiem papierosa? Dzięki pojemnikom na odpady i popielnicom od KAISER+KRAFT obszary zewnętrzne i obiekty użyteczności publicznej pozostaną przez cały rok czyste.
Pojemniki na odpady i popielnice do stosowania na zewnątrzW strefach dla palaczy, obok ławek lub pod różnego rodzaju wiatami stale powstają odpady. Aby od razu trafiły one we właściwe miejsce, oferujemy Państwu pojemniki na odpady i popielnice na zewnątrz dostępne w różnorodnych wariantach, w tym również bardzo pojemne duże pojemniki na odpady. Nasze pojemniki na odpady, podobnie jak nasze popielnice, można ustawiać na podłożu lub mocować do ściany, zapewniając w ten sposób oszczędność miejsca. Wśród wariantów naszych popielnic znajdą Państwo dyskretne popielnice ścienne do stref dla palaczy, smukłe popielnice kolumnowe do stref wejściowych oraz popielnice stojące z własnym daszkiem do nieosłoniętych miejsc. Mogą też Państwo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wybrać popielnicę z koszem na śmieci, czyli połączenie popielnicy i pojemnika na odpady.Aby Państwa obszar zewnętrzny był nie tylko czysty, ale i bezpieczny, wszystkie popielnice dostępne w KAISER+KRAFT są również ogniotrwałe. Gaszące płomienie modele kładą kres uciążliwemu zadymieniu.
Bezpośrednia segregacja dla dobra środowiska – tylko dzięki odpowiednim pojemnikom na odpadyDzięki odpowiednim pojemnikom na odpady segregacja odpadów przebiega sprawnie zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Pojemniki na surowce wtórne z pokrywami lub workami w różnych kolorach od razu zapewniają wskazówki, do którego pojemnika wrzucić odpady nienadające się do przetworzenia, a do którego papier. Podwozia z rolkami ułatwiają opróżnianie tych pojemników. I nawet jeśli mimo pojemników na odpady konieczne są działania porządkowe, nie ma powodu, by chodzić z workiem na ramieniu. W końcu mamy nasze wózki na odpady i chwytaki do odpadów. Dzięki nim w okamgnieniu i bez bólu pleców znów wszędzie panuje czystość.