Opakowania na książki, opakowania na kalendarze

Po co używać dużych kartonów na płaskie towary, skoro dostępne są standardowe opakowania na książki i kalendarze oraz koperty? Nasze sprytne opakowania pocztowe pozwalają zaoszczędzić czas, materiał opakowaniowy i pieniądze!

W kategorii Opakowania na książki, opakowania na kalendarze oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Dł. wewn.
  Materiał
  Szer. wewn.
  Wys. wewn.
  Cena brutto
  Cena netto

  Opakowania na książki, opakowania na kalendarze i koperty w naszym sklepie internetowym  Opakowania na książki i koperty na kalendarze to temat nie tylko dla wydawnictw. W tej kategorii można bowiem znaleźć idealne produkty pomagające w wysyłce każdego płaskiego formatu: dzięki pełnej ochronie rogów i krawędzi oraz inteligentnej konstrukcji można bezpiecznie wysyłać nie tylko książki, lecz także kalendarze, telefony komórkowe, płyty CD i DVD.  Co wyróżnia opakowania na książki? Jak można pakować przesyłki z książkami?  Pudełka na książki, kalendarze i płaskie elementy dopasowują się do produktu jak druga skóra. Chronią one druki małoformatowe itp. przed zagnieceniami, plamami, rozdarciami i uszkodzeniami. W zależności od formatu opakowania pocztowe te nadają się do wysyłki pocztą i pozwalają sporo zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Dzięki samoprzylepnym zamknięciom i idealnie dopasowanym mankietom dodatkowe materiały wypełniające lub pomocnicze do zamykania paczek są zwykle zbędne.  Ta sprytna opcja wysyłki jest dostępna nie tylko dla książek lub kalendarzy, lecz także dla innych nośników, takich jak płyty DVD i CD, dla teczek na dokumenty i płyt Blu-ray lub zdjęć i ramek na zdjęcia. Nawet gadżety techniczne lub małe produkty z własnym opakowaniem ochronnym można wysłać w podróż w kopercie na kalendarz lub w opakowaniu na książkę w formacie A5 lub innym.  Tego rodzaju opakowania zapewniają wielorakie korzyści:  • Mają znormalizowane wymiary, by mieścić się w skrzynce na listy.

  • Ich rogi i krawędzie są chronione.

  • Przylegają ściśle do towaru, zapewniając efekt mocowania.

  • Można je całkowicie lub szeroko rozłożyć – dla łatwego wyjmowania i prezentacji towarów.

  • Są wyposażone w samoprzylepne zamknięcia i elementy ułatwiające otwieranie – wiele z nich jest nawet dostępnych w wersji podwójnej, co ułatwia obsługę zwrotów w tym samym opakowaniu wysyłkowym.

  • W zależności od modelu nadają się również do przechowywania nośników danych w celu zabezpieczenia ich przed kurzem.

  • Ich wysokość można regulować w zależności od produktu.


  W jaki sposób zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną wysyłkę książek i multimediów?  Opakowania kartonowe bez dodatkowego materiału wypełniającego to doskonały sposób na zmniejszenie wpływu na środowisko. Zwłaszcza jeśli zachęca się odbiorców do ich ponownego wykorzystania – na przykład gdy chodzi o opakowania nadające się do zwrotów. Dzięki temu odbiorca może wygodnie i ekologicznie zwrócić towar w tym samym opakowaniu. Płaskie opakowania z klapkami zamykającymi również można wykorzystać do tego celu, jeśli zostaną zabezpieczone na przykład usuwalną papierową taśmą klejącą.  Istnieje jednak jeszcze bardziej ekologiczna opcja: aby zadbać o jeszcze bardziej zrównoważony rozwój, można zdecydować się na opakowania z papieru z trawy, którego produkcja jest jeszcze bardziej zasobooszczędna dzięki szybko odnawialnemu surowcowi. Papier z trawy jest atrakcyjny wizualnie i miły w dotyku, a ponadto jest dla odbiorcy dowodem na postawę przyjazną dla środowiska.  Warto sprawdzić już dziś, jaką część wysyłek można zacząć realizować wysyłką pocztową dzięki użyciu opakowań zajmujących niewiele miejsca, nie rezygnując przy tym z ochrony i jakości. Pozwoli to zoptymalizować opakowania i zaoszczędzić na materiałach, transporcie i kosztach wysyłki.  Zachęcamy również do lektury naszego artykułu na temat porad i trendów dotyczących opakowań. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania – prosimy o kontakt z nami!