+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych
 

Regały do dużych obciążeń – wytrzymują, nawet gdy robi się bardzo ciężko
Jak sama nazwa wskazuje, regały do dużych obciążeń służą do składowania ciężkich ładunków. Regały te charakteryzują się również największą nośnością półek i stanowią solidne wyposażenie podstawowe magazynów. Przykładem może być ten regał rurowy, który wyróżnia się łatwym montażem wtykowym. Wystarczy rozstawić jeden z takich regałów, by móc sprawnie wykonywać wymagające zadania związane ze składowaniem ciężkich i dużych towarów. Takie regały magazynowe stoją na miejscu, stale i niezachwianie, i dzięki tej znakomitej stabilności zapobiegają przesuwaniu się ich zawartości, nawet jeśli podczas załadunku dojdzie do przypadkowych uderzeń. W sklepie internetowym znajdą Państwo również trawersy do regału do dużych obciążeń, zarówno w małych i kompaktowych, jak i kilkumetrowych wersjach. W ten sposób można łatwo zapewnić doskonałe wyposażenie magazynu. W razie zwiększonego zapotrzebowania na powierzchnię magazynową można szybko zainstalować odpowiednie regały dodatkowe. Dzięki temu można z powodzeniem kontynuować szybkie procesy zakładowe i wydajną pracę. Łatwy demontaż pozwala na stworzenie optymalnego miejsca na inne regały. Regały do dużych obciążeń są również dostępne w różnej wysokości, a odstępy między półkami można z reguły zmieniać bez większego trudu nawet w rozstawionym regale magazynowym.

Modele ocynkowane lub pokryte tworzywem
W zależności od składowanych towarów zaleca się regały do dużych obciążeń ze stali pokrytej tworzywem lub ocynkowanej. Ogółem dzięki zastosowaniu różnorodnych konstrukcji stalowych można uzyskać maksymalną nośność półek znacznie przekraczającą 2000 kg. Regały do dużych obciążeń to zatem w magazynie zawodnicy wagi ciężkiej, chociaż same regały, w zależności od rodzaju montażu, wcale nie muszą dużo ważyć. Ponadto w KAISER+KRAFT zawsze możliwe jest dokupienie dowolnej liczby dodatkowych półek. W ten sposób można stopniowo dopasowywać regały do konkretnych potrzeb i umożliwić ich zmiany w przyszłości. Ten rodzaj regału składa się zazwyczaj z ram wspornikowych i trawers ze stali oraz z półek z ocynkowanej blachy trapezowej. To, czy lepszym rozwiązaniem do poszczególnych regałów będą płyty wiórowe czy metalowe półki, zależy szczególnie od składowanego towaru. Kolory trawers można wybrać spośród standardowych kolorów RAL, takich jak rezedowo-zielony, niebieski gencjanowy i czerwony. W razie potrzeby nasi doradcy serwisowi chętnie pomogą Państwu zaplanować regały do dużych obciążeń. KAISER+KRAFT oferuje Państwu również usługi montażu i konserwacji regałów.

Regały do dużych obciążeń

Nasze regały do dużych obciążeń z pewnością ułatwią Państwu pracę. Rama wsporcza, trawersa i półka gwarantują wystarczającą ilość miejsca na wszelkiego rodzaju towary, także te bardzo ciężkie.
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 0 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów