+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Konstrukcja
Materiał
Nośność przy 4 km/h
Profil opon
Średnica kółka
 

Kółka z ogumieniem pneumatycznym

Nasze ogumienie pneumatyczne niczym kameleon dopasowuje się do zmiennych warunków podłoża. Dzięki bardzo dobremu tłumieniu wstrząsów i małemu oporowi tłoczenia w szczególności nadaje się do transportu ciężkich ładunków po trudnych podłożach, przy okazji chroniąc podłogę.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 198,-
Ogumienie pneumatyczne na feldze z blachy stalowej
Ø x szer. kółka 260 x 85 mm, profil opon - rowki
netto
od 280,-
Ogumienie pneumatyczne na feldze z blachy stalowej
Ø x szer. kółka 260 x 85 mm, profil opon - blok
netto
od 272,-
netto
od 161,-
Ogumienie pneumatyczne
kółko z 1-częściową felgą z blachy stalowej
netto
od 138,-
Ogumienie pneumatyczne
kółko z 1-częściową, głęboko osadzoną felgą z blachy stalowej
netto
od 249,-
Poradnik Zakupowy w kategorii Kółka z ogumieniem pneumatycznym
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
Ogumienie pneumatyczne – idealne cechy jezdne w transporcie
Ogumienie pneumatyczne to profesjonalne rozwiązanie dla transportu ciężkich towarów. Opony wypełnione powietrzem pozwalają na zniwelowanie nierówności podłoża oraz usprawnienie procesów transportowych. Ogumienie pneumatyczne sprawdza się nawet przy bardzo złych warunkach podłoża – dzięki doskonałemu dopasowaniu do podłoża widoczny jest niewielki opór toczenia. Dodatkowo opony wypełnione powietrzem doskonale tłumią wstrząsy. Otoczka powietrzna kółek chroni podłoże. Powietrze zgromadzone w oponach wypełnionych powietrzem jest pod ciśnieniem, co umożliwia im uniesienie ciężaru pojazdu. Ciśnienie powietrza ma decydujące znaczenie dla nośności opon. Wraz ze zmniejszającym się ciśnieniem zmniejsza się nośność, a to prowadzi do pogorszenia się właściwości jezdnych urządzenia transportowego, które przez to może unieść mniejszy ciężar. Z tego względu zaleca się regularne kontrole ciśnienia oraz uzupełnianie powietrza w kołach.

Kółka dostosowane do Państwa wymogów zakładowych
W KAISER+KRAFT znajdą Państwo różne typy ogumienia pneumatycznego. Dzięki temu uszkodzone urządzenia szybko wrócą do użytku, nie przynosząc strat w produkcji. Kółka zamontowane są na feldze z blachy stalowej, ocynkowanej na połysk. Podwójne łożysko kulkowe umożliwia ich lekki bieg i łatwość w manewrowaniu wózkiem transportowym. Oś oraz elementy mocujące koła zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących trwałość opon. Dodatkowo do wyboru jest profil opon z rowkiem lub z blokiem. Zakres wielkości obejmuje od 200 x 50 mm (średn. kółka x szer.) do 260 x 85 mm. Ogumienie pneumatyczne można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Na zapytanie dostarczamy inne otwory piasty, łożyska ślizgowe z poliamidu, różne wielkości kół z felgami z tworzywa oraz inne rodzaje ogumienia. W razie pytań oferujemy różne możliwości kontaktu z nami. Jeżeli szukają Państwo innych rozwiązań niż ogumienie pneumatyczne, zachęcamy do zapoznania się z rubryką kółka i rolki, w której z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.
Porównanie produktów