Skrobaki, kielnie, szpachle

Dla gładkich ścian i podłoży: szpachle, kielnie i skrobaki pomagają nakładać fugę lub klej do płytek precyzyjnymi warstwami. Są to zatem idealne narzędzia, jeśli powierzchnia ma być możliwie najgładsza, a efekt najbardziej precyzyjny. W sklepie internetowym kaiserkraft oferujemy różne wersje szpachli, kielni i skrobaków – aby w okamgnieniu poradzić sobie z dowolną powierzchnią.

W kategorii Skrobaki, kielnie, szpachle oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Skrobaki, kielnie, szpachle – wszechstronne narzędzia w fabryce i warsztacieNiezależnie od tego, czy chodzi o układanie płytek, tapetowanie czy ogólne prace remontowe – skrobaki, kielnie i szpachle sprawdzą się w różnych zadaniach. Prawidłowo użyte narzędzia, wraz z masą szpachlową, usuwają nierówności, a także małe pęknięcia i dziury w ścianach i podłogach. W ten sposób można stworzyć optymalną podstawę do dalszych prac na danej powierzchni.Które skrobaki, kielnie i szpachle są odpowiednie do poszczególnych prac?W przypadku drobnych pęknięć należy używać małych i poręcznych szpachli. Zapewnia to maksymalną kontrolę nad masą i podłożem. Małe szpachle i szpachle do spoin nadają się do spoin lub narożników. Są one bardzo wąskie, dzięki czemu docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Te modele pozwalają również na precyzyjną pracę nawet przy niewielkich zadaniach. Z podobną precyzją można pracować przy użyciu skrobaka. Nadaje się on do gratowania, czyli usuwania ostrych krawędzi i narożników.Do obfitego i równomiernego nakładania kleju do płytek lub masy szpachlowej warto używać szpachli i kielni. Tymi praktycznymi narzędziami ręcznymi można także usuwać niechciane pozostałości ze ścian lub podłóg. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiednim wyborem do zastosowań przemysłowych są szpachle ze stopów nieżelaznych. Są one odporne na zużycie i pęknięcie. Podczas malowania i tapetowania należy używać kielni wykonanych z płaskiej stali szlachetnej lub delikatnej gumy piankowej.Na co zwrócić uwagę podczas korzystania ze szpachli?Poza odpowiednią masą szpachlową do szpachlowania potrzebny jest również odpowiedni kształt narzędzia. W przypadku większych napraw należy użyć szpachli o szerokiej powierzchni. Najlepiej najpierw nałożyć grubą warstwę masy na większy obszar, a następnie należy ją ściągnąć, lekko dociskając i wykonując półokrągłe ruchy od góry do dołu.Jeśli szukają Państwo odpowiedniego narzędzia do tynkowania, układania płytek lub tapetowania, zachęcamy do przeglądu naszej szerokiej gamy szpachli, kielni i skrobaków. W razie pytań dotyczących poszczególnych modeli prosimy o kontakt z nami. Nasz zespół serwisowy z przyjemnością doradzi w kwestii wszelkiego rodzaju narzędzi ręcznych.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Narzędzia do czyszczenia rur | Narzędzia tnące | Wideoskopy | Odkurzacze | Szorowarki | Ściereczki