Dozowniki woreczków na psie odchody

Dla czystych terenów zielonych: dozowniki woreczków na psie odchody to praktyczny dodatek na terenach zewnętrznych. Właściciele psów mogą dzięki nim nie tylko posprzątać nieczystości po swoich pupilach, lecz także od razu je wyrzucić – pozwala na to połączenie kosza na psie odchody z dozownikiem. W sklepie internetowym kaiserkraft znajdą Państwo ofertę różnych modeli, które pomogą zadbać o jeszcze większą czystość!

W kategorii Dozowniki woreczków na psie odchody oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR.

Dozowniki woreczków na psie odchody: dla większej czystościDozowniki woreczków na psie odchody zapewniają większą czystość na terenach zielonych, placach i ulicach. Właściciele psów mają bowiem możliwość posprzątania po swoim psie – nawet jeśli zapomnieli z domu woreczka na psie odchody. W ten sposób dozowniki woreczków na psie odchody pomagają utrzymać czystość w parkach i tym podobnych miejscach.Jakie są rodzaje dozowników woreczków na psie odchody?W kaiserkraft dozowniki woreczków na psie odchody dostępne są w dwóch podstawowych wersjach: jako zwykły dozownik woreczków na psie odchody oraz jako kosz na psie odchody z dozownikiem.Dozownik woreczków na psie odchody do montażu na ścianie lub słupku nadaje się do obszarów, w których znajduje się już wystarczająca ilość pojemników na odpady. Ten wariant zajmuje niewiele miejsca, a tym samym łatwo wpasowuje się w otoczenie.Kosz na psie odchody połączony z dozownikiem to wariant „wszystko w jednym'', czyli niezwykle praktyczne rozwiązanie: składa się z dozownika woreczków na psie odchody oraz pojemnika na woreczki z psimi odchodami. System ten wspiera praktyczne usuwanie odpadów.Zakup dozownika woreczków na psie odchody: na co zwrócić uwagę?Kosze na psie odchody powinny znajdować się w dobrze widocznym miejscu na terenie zewnętrznym. Jeśli chcemy wyposażyć park w dozowniki woreczków na psie odchody, należy je umieścić przy wejściach i wyjściach, na skrzyżowaniach ścieżek oraz przy popularnych wybiegach dla psów. Chodzi o to, by były one bardzo dobrze widoczne, a jednocześnie subtelnie przypominały o potrzebie zachowania większej czystości w przestrzeni publicznej i zachęcały do odpowiednich zachowań.Jeśli chcą Państwo uzyskać poradę dotyczącą wyboru produktu lub mają pytania na temat wyposażenia dodatkowego lub innych produktów wspierających czystość na terenach zielonych, prosimy o kontakt z nami – chętnie służymy pomocą!
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Pojemniki na odpady | Ławki do siedzenia | Donice na rośliny | Worki na odpady | Popielnice z koszem na śmieci