+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Marka
Głębokość
Kolor
Materiał
Szerokość
Wysokość
 

Walizki do prezentacji

Walizki do prezentacji są obecne zawsze wtedy, gdy toczy się dyskusja lub prezentacja. Dodatkowo są również niezwykle praktyczne, mieszczą w sobie karteczki, pisaki, markery i szpilki, umożliwiając ich sortowanie. W ten sposób mają Państwo zawsze wszystko pod ręką.
Znaleziono 1 artykuł/-y/ -ów
| | |
magnetoplan - Solidna walizka do prezentacji z aluminium
wys. x szer. x głęb. 170 x 470 x 340 mm
netto
922,-
Znaleziono 1 artykuł/-y/ -ów
Walizki do prezentacji
Walizek do prezentacji używają przede wszystkim specjaliści od prezentacji. Jeśli mają ją przy sobie, wykład z pewnością będzie interesujący. Walizka do prezentacji to optymalne uzupełnienie dla flipchartów, białych tablic i ścianek do prezentacji. Czy to w skrzynce, czy w walizce do prezentacji, dysponują Państwo optymalnym wyposażeniem i zawsze mogą przynieść niezbędne materiały ze sobą. Zarówno podczas warsztatów, jak i w trakcie wykładu lub szkolenia dzięki takiej walizce Państwa prezentacja może nabrać interaktywnego charakteru: mogą Państwo notować pytania, słowa kluczowe i cele oraz oznaczać zanotowane informacje punktami do oznaczania. Mogą Państwo również zaangażować publiczność i pozwolić innym robić notatki i oznaczenia, podczas gdy Państwo skupiają się na prezentacji. Dzięki interakcji ze wszystkimi uczestnikami prezentacja może przebiegać w bardzo ożywionej atmosferze.

Walizka do prezentacji: jedna na wszystko
Dostępne w naszym sklepie internetowym walizki do prezentacji są bogato wyposażone i zazwyczaj zawierają ponad 1000 elementów, z których większość to przede wszystkim karty do moderacji i punkty do oznaczania. W zależności od właściwości materiału, z którego wykonana jest Państwa ścianka do prezentacji, karty komunikacyjne można przymocowywać za pomocą kleju w sztyfcie lub pinezek. Nasze walizki do prezentacji z reguły zawierają również markery i wskaźnik do prezentacji. W naszej ofercie internetowej mogą Państwo wybrać między skrzynką do prezentacji a aluminiową walizką. W asortymencie znajdują się również walizki do prezentacji marki magnetoplan. Ponadto oferujemy Państwu wózek, na którym można postawić i transportować walizkę do prezentacji. Jeśli natomiast materiały do prezentacji już się skończą, mamy oczywiście dla Państwa zestaw uzupełniający.
Porównanie produktów