+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Kolor
Materiał
Szerokość
Właściwości
Wysokość
 

Walizki do prezentacji

Walizki do prezentacji są obecne zawsze wtedy, gdy toczy się dyskusja lub prezentacja. Dodatkowo są również niezwykle praktyczne, mieszczą w sobie karteczki, pisaki, markery i szpilki, umożliwiając ich sortowanie. W ten sposób mają Państwo zawsze wszystko pod ręką.
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
1.760,-
netto
1.280,-
netto
1.020,-
magnetoplan - Walizka do prezentacji
z kompletnym wyposażeniem dodatkowym
netto
372,-
magnetoplan - Walizka do prezentacji KOMPAKT
z kompletnym wyposażeniem dodatkowym
netto
940,-
Nowość
MAUL - Walizka do moderacji MAULpro advanced
wys. x szer. 630 x 385 x 195 mm
netto
1.470,-
Nowość
MAUL - Aluminiowa walizka do prezentacji
wys. x szer. x głęb. 500 x 430 x 170 mm
netto
1.060,-
Nowość
MAUL - Aluminiowa walizka do prezentacji
wys. x szer. x głęb. 360 x 350 x 165 mm
netto
773,-
Nowość
magnetoplan - Torba do prezentacji MESSENGER
z wkładką i wyposażeniem dodatkowym
netto
884,-
magnetoplan - Solidna walizka do prezentacji z aluminium
wys. x szer. x głęb. 340 x 470 x 165 mm
netto
987,-
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów

Walizka do prezentacji – wszystko, czego potrzeba podczas warsztatówCzy mała kartka może zapewnić genialny pomysł na sukces biznesowy? Jak najbardziej. Walizka do prezentacji zawiera takie karteczki, jak również wszystko, co niezbędne do wizualizacji i uporządkowania myśli. Walizka ta kryje bowiem nie tylko bogactwo kolorowych przyborów, lecz również konkretną korzyść dla firmy.Czego nie może zabraknąć w walizce do prezentacji?Głównym elementem oferowanych przez nas walizek do prezentacji są karty do prezentacji w różnych kolorach i kształtach. Za ich pomocą można porządkować pytania, odpowiedzi, rozwiązania lub strategie na wykresach tworzonych na ściankach do prezentacji lub białych tablicach i tablicach do przypinania. W tym celu niezbędne są oczywiście odpowiednie przybory do pisania, w tym kontrastowe pisaki z grubym wkładem, których nigdy nie może zabraknąć na pokładzie.Zawartość dobrej walizki do prezentacji uzupełniają rozwiązania umożliwiające mocowanie karteczek na różnych powierzchniach, jak również kleje i taśmy klejące. Dzięki temu w danym pomieszczeniu można przykładowo powiesić utworzone na flipchartach wykresy, by w ten sposób przypomnieć o nich podczas warsztatów.Ile artykułów pomieści walizka do prezentacji?Nasze walizki i skrzynki do prezentacji marki Magnetoplan zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych wymaganiach i intensywnym użytkowaniu. Profesjonalne modele zawierają ponad 2800 elementów. Jeśli preferują Państwo kompaktowy zestaw startowy, również tutaj znajdą Państwo w sumie 1800 elementów gotowych do prezentacji i moderacji.Najwięcej miejsca zarezerwowano na karteczki, które jako materiały eksploatacyjne należy odpowiednio uzupełniać. Można również zamówić pustą walizkę do prezentacji z odpowiednimi przegródkami i szufladkami, a następnie uzupełnić ją według indywidualnych potrzeb. Również w tym wypadku radzimy zaopatrzyć się w możliwie jak największą liczbę karteczek.Czy walizka do prezentacji to najlepszy wybór?Popularność tej walizki wynika z tego, że jest to najlepszy sposób transportu wszystkich wspomnianych elementów. Ponadto podczas transportu i przechowywania zarówno karteczki, jak i inne przybory są chronione przed uszkodzeniami. Na początek wystarczy korzystniejszy cenowo wariant z kartonu, jednak prędzej czy później zawsze opłaca się zainwestować w solidną wersję profesjonalną.Jeśli szukają Państwo również wskazówek, jak zorganizować udane warsztaty, przygotowaliśmy dla Państwa porady dotyczące moderacji, a także chętnie doradzimy Państwu osobiście w wyborze odpowiednich materiałów.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów