+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Kolor
Materiał
Szerokość
Wysokość
 

Walizki do prezentacji

Walizki do prezentacji są obecne zawsze wtedy, gdy toczy się dyskusja lub prezentacja. Dodatkowo są również niezwykle praktyczne, mieszczą w sobie karteczki, pisaki, markery i szpilki, umożliwiając ich sortowanie. W ten sposób mają Państwo zawsze wszystko pod ręką.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
magnetoplan - Solidna walizka do prezentacji z aluminium
wys. x szer. x głęb. 340 x 470 x 165 mm
netto
931,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
Walizki do prezentacji
Walizek do prezentacji używają przede wszystkim specjaliści od prezentacji. Jeśli mają ją przy sobie, wykład z pewnością będzie interesujący. Walizka do prezentacji to optymalne uzupełnienie dla flipchartów, białych tablic i ścianek do prezentacji. Czy to w skrzynce, czy w walizce do prezentacji, dysponują Państwo optymalnym wyposażeniem i zawsze mogą przynieść niezbędne materiały ze sobą. Zarówno podczas warsztatów, jak i w trakcie wykładu lub szkolenia dzięki takiej walizce Państwa prezentacja może nabrać interaktywnego charakteru: mogą Państwo notować pytania, słowa kluczowe i cele oraz oznaczać zanotowane informacje punktami do oznaczania. Mogą Państwo również zaangażować publiczność i pozwolić innym robić notatki i oznaczenia, podczas gdy Państwo skupiają się na prezentacji. Dzięki interakcji ze wszystkimi uczestnikami prezentacja może przebiegać w bardzo ożywionej atmosferze.

Walizka do prezentacji: jedna na wszystko
Dostępne w naszym sklepie internetowym walizki do prezentacji są bogato wyposażone i zazwyczaj zawierają ponad 1000 elementów, z których większość to przede wszystkim karty do moderacji i punkty do oznaczania. W zależności od właściwości materiału, z którego wykonana jest Państwa ścianka do prezentacji, karty komunikacyjne można przymocowywać za pomocą kleju w sztyfcie lub pinezek. Nasze walizki do prezentacji z reguły zawierają również markery i wskaźnik do prezentacji. W naszej ofercie internetowej mogą Państwo wybrać między skrzynką do prezentacji a aluminiową walizką. W asortymencie znajdują się również walizki do prezentacji marki magnetoplan. Ponadto oferujemy Państwu wózek, na którym można postawić i transportować walizkę do prezentacji. Jeśli natomiast materiały do prezentacji już się skończą, mamy oczywiście dla Państwa zestaw uzupełniający.
Porównanie produktów