Regały biurowe, regały dostawne

W biurze konieczne jest miejsce na segregatory, akta, dokumenty itp. Znajdą je Państwo w oferowanych przez nas regałach biurowych, o różnych wymiarach, głębokościach półek, w różnych kolorach, z różnych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, w której na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

W kategorii Regały biurowe, regały dostawne oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, eurokraft pro, C+P, Tojo.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 86

Regały biurowe i regały dostawne: optymalnie pracujesz, gdy wszystko szybciej znajdujesz!Tym, co sprawia, że sensownie urządzone biuro staje się optymalnie urządzonym biurem, są najczęściej niewielkie detale. W tym przypadku chodzi o drzwi. A dokładniej o ich brak w regałach biurowych i regałach dostawnych, dzięki czemu wystarczy jeden rzut oka, by znaleźć w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne do pracy. Zdradzimy Państwu, kiedy otwarte regały biurowe sprawdzą się lepiej od klasycznej szafy.Kiedy wybrać regały biurowe i regały dostawne, a kiedy szafę?Wybierając między systemami regałów a szafami, zadajemy sobie zwykle te same pytania – niezależnie od tego, czy chodzi o meble biurowe, czy też wyposażenie warsztatu i magazynu:  • Co chcę w nich przechowywać?

  • Kto i jak często potrzebuje dostępu do ich zawartości?

  • Jaką powierzchnią dysponuję?


W biurze często używane akta i dokumenty można znaleźć przede wszystkim w regale biurowym – o ile taki swobodny dostęp do nich jest możliwy w związku z ochroną danych lub kwestiami bezpieczeństwa. W przeciwnym razie lepszym wyborem będą (zamykane na klucz) szafy.Zaletą regału dostawnego jest z kolei to, że nie trzeba brać pod uwagę promienia obrotu drzwi. Jest to istotne zwłaszcza w mniejszych powierzchniach biurowych, które muszą jednak spełniać wymagania zawarte w przepisach dotyczących ergonomicznych warunków pracy i zdrowia pracowników.Ważną cechą atrakcyjnego wizualnie i wspomagającego koncentrację otoczenia pracy jest również spokojny wystrój z niewielkim dodatkiem koloru.Regały biurowe i regały dostawne spełniają ten warunek, zwłaszcza wówczas, gdy dobierze się do nich kolorowe segregatory, które w połączeniu z jakimś dekoracyjnym przedmiotem dają pracownikom poczucie uporządkowania i orientacji.Z drugiej strony oznacza to, że bardzo drobne i zakłócające porządek elementy, czyli typowe materiały biurowe, lepiej przechowywać w szafkach – lub umieszczać w regale w dekoracyjnych skrzynkach.Z kaiserkraft Państwa biuro jest w najlepszych rękachOd serii mebli aż po wyposażenie biura i akcesoria biurowe: w kaiserkraft znajdą Państwo wszystko do optymalnego wyposażenia biura.Ponadto nasza oferta serwisu dodatkowo ułatwi Państwu szybkie ukończenie projektu, jakim jest urządzanie biura. Mogą Państwo przykładowo skorzystać z naszego serwisu montażowego, który złoży, zamocuje i ustawi regały. Nasz partner serwisowy zajmie się również utylizacją opakowania. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do serwisu montażowego lub naszych produktów prosimy o kontakt.