+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
 

Zasłony paskowe

Zasłony paskowe to idealna ochrona maszyn oraz możliwość oddzielania hal. Zasłony paskowe z PCV są doskonałym, niedrogim rozwiązaniem stosowanym w dużych przejściach hal. W znacznym stopniu szczelne, otwierają się wyłącznie na szerokość przejeżdżającego pojazdu czy ładunku. Przy tym są bardzo praktyczne!


Zasłony paskowe są produktami na miarę wyprodukowanymi w oparciu o zamówienie. Prosimy o kontakt w celu dokonania prawidłowego zamówienia.

Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 270,-
od270,- /
netto
od 265,-
od265,- /
netto
od 320,-
od320,- /
netto
od 227,-
od227,- /
netto
od 674,-
od13,48 / m
Znaleziono 5 artykuł/-y/ -ów
Zasłony paskowe, przezroczysta ochrona
Zasłony paskowe składają się z przezroczystych pasków z tworzywa, posiadają zaokrąglone krawędzie, przez co umożliwiają bezpieczne przejście, bez ryzyka skaleczeń. Każdy pasek PCV jest mocowany do specjalnej szyny. Umożliwia to bezproblemową wymianę pojedynczych pasków. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo paski zapasowe w formie 50 m rolki, umożliwiającej łatwą wymianę uszkodzonych pasków. W zależności od stopnia nachodzenia na siebie poszczególnych pasków, zasłony paskowe chronią przed brudem, zimnem, cząstkami kurzu oraz hałasem. W sklepie internetowym czeka na Państwa wielostronna oferta umożliwiająca indywidualny wybór modeli zasłon paskowych: uchylnych, stałych lub przesuwanych na bok. Zasłony paskowe mocowane są przed lub pod nadprożem i dostępne są w wys. 2000 do 5000 mm. Dostarczana jest całkowita wymagana długość szyny oraz boczny ogranicznik końcowy wraz ze sprężyną. Prosimy o zwrócenie uwagi na potrzebne w tym celu miejsce z bocznej strony.

Zasłony paskowe do pomieszczeń produkcyjnych i chłodniczych
Zasłony paskowe to doskonały sposób na oddzielenie pomieszczeń produkcyjnych, poszczególnych obszarów hal produkcyjnych lub chłodni i powierzchni ogrzewanych. Składają się z naprzemiennie ułożonych przejrzystych i kolorowych pasków z tworzywa. Paski z tworzywa można montować w kształcie lamelek, jako zasłonę z PCV przy wejściach i otworach do pomieszczeń. Równocześnie zasłony paskowe sprawdzają się jako kompletne systemy zabudowy montowane w górnym i dolnym obszarze, tworząc sztywne oddzielenia hal. Obszary zastosowania zasłon z pasków z PCV są bardzo różnorodne. Pozwalają na przejście i przejazd przez zasłonę bez przeszkód takim pojazdom jak wózki widłowe. Bezpośrednio po przejściu lamele samoistnie się zamykają i chronią obszar wewnętrzny przed zimnem i kurzem. Zasłony paskowe są popularne w obszarach, w których pracuje się z wrażliwymi materiałami. Oddzielają np. lakiernie, chronią pracowników przed niebezpiecznymi substancjami, które mogą ulatniać się z oddzielonego obszaru. W ten sposób mogą Państwo wykorzystać zasłony paskowe jako praktyczne rozwiązanie lub mogą one stanowić alternatywę dla montażu ścianek działowych.
Porównanie produktów