Worki płaskie

Bezpieczne pakowanie: drobne części, takie jak śruby, można szybko schować w strunowych woreczkach foliowych. Płaska folia chroni ważne dokumenty przed kurzem i wilgocią. Z kolei jeśli trzeba wysłać lub przechowywać delikatne przedmioty, woreczki z folii bąbelkowej chronią towar przed wstrząsami. Od wyściełanych materiałów opakowaniowych po torebki foliowe na kołki itp. – w kaiserkraft czeka na Państwa wszechstronny asortyment płaskich worków.

Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Szerokość [mm]
180
180
200
200
-
Istotne
Liczba artykułów: 1

Torebki foliowe: przydatni pomocnicy podczas wysyłki i przechowywaniaTorebki foliowe to praktyczne akcesoria do przesyłania paczek. Umożliwiają bowiem przejrzyste układanie drobnych elementów. Przydają się jednak również podczas przechowywania, ponieważ woreczki strunowe z polem do opisywania pomagają zachować orientację w magazynie lub podczas komisjonowania. Z kolei woreczki z folii bąbelkowej chronią delikatne przesyłki podczas transportu. Niezależnie od tego, co ma być wysyłane lub przechowane – w woreczkach z PE lub ich wariantach z polipropylenu Państwa towary są chronione przed kurzem i wodą.Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru torebek foliowych?Przy wyborze torebek foliowych decydujące znaczenie ma objętość przedmiotów, które mają być w nie pakowane, przeznaczenie opakowania oraz to, jak bardzo delikatny jest pakowany towar. Uniwersalne zastosowanie mają zwłaszcza płaskie worki, które stosuje się np. do małych wkrętów dostarczanych wraz z meblami lub do dokumentów dostawy. Mają one gładki otwór i można je zamykać zszywkami, jak również zgrzewarką do folii.Wrażliwym elementom, takim jak płytki drukowane, należy zapewnić odpowiednie wyściełanie. Dlatego odpowiednim wyborem będą dla nich woreczki z folii bąbelkowej. Ważne jest, aby folia była antystatyczna, a woreczek dobrze przylegał do danego komponentu. Woreczek z folii bąbelkowej nie powinien być za duży, tak by umieszczony w nim przedmiot nie mógł się zbytnio przemieszczać. Pozwala to zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu. Ponadto model z samoprzylepnym zamknięciem zapewnia ochronę przed kurzem.Jeśli natomiast chcą Państwo przechowywać w magazynie określone drobne części do montażu w odpowiedniej ilości i składzie w otwartych pojemnikach magazynowych, praktycznym materiałem opakowaniowym są woreczki strunowe. Dzięki zamknięciu strunowemu drobne elementy nie wypadają, a ponadto są to woreczki foliowe wielokrotnego użytku, które łatwo się otwiera i ponownie zamyka.W jaki sposób grubość folii charakteryzuje torebkę foliową?Grubość wybieranej folii zależy od wagi i właściwości umieszczanych w torebce przedmiotów. Grubość folii określa w mikrometrach, jak ciężka może być zawartość, tak by nie doszło do rozerwania materiału. Jeśli w torebce foliowej mają być transportowane ostre przedmioty, takie jak śruby, należy wybrać model o grubości co najmniej 100 µm. Modele te są również na tyle wytrzymałe, by można było umieścić w nich pojemnik ważący nawet 10 kilogramów. Natomiast w przypadku lżejszych, nieostrych przedmiotów wystarczą torebki foliowe o grub. od 25 µm.W naszym poradniku dotyczącym prawidłowego pakowania przedstawiamy sześć wskazówek na ten temat, jak również informacje o wagach i innych produktach niezbędnych w logistyce spedycyjnej.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Obrotowe pojemniki do ustawiania w stos | Osłony narożników | Materiał wypełniający | Zszywacze | Folie termokurczliwe | Maszyny do opasywania | Stoły do pakowania TRESTON