FINO

Cudo oferujące dużą ilość miejsca FINO
Seria mebli biurowych Fino oczarowuje dużą ilością miejsca, umożliwiając dobrą organizację biura. Jasna struktura procesów roboczych łatwa do zrealizowania dzięki praktycznym szafom.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Wysokość [mm]
590
590
2004
2004
-
Istotne
Liczba artykułów: 26
Fino – biurko z regulacją wysokości oraz meblościanka oszczędzająca miejsce
Model Fino zachwyca przede wszystkim systemem meblościanki, która dba o odpowiedni porządek w biurze. Meblościanka Fino występuje w trzech wariantach regału, z trzema różnymi wielkościami szaf na akta, ze zintegrowaną garderobą, jak również szafkami z roletami. Porządek być musi i dlatego wszystkie szafki Fino są zamykane za pomocą zamka cylindrycznego. Szczególnie do systemu meblościanki można zamówić dodatkowo usługę montażu, która dostarcza meblościankę, montuje ją i utylizuje opakowanie. Dodatkowe szafki boczne i szafy z drzwiami przesuwnymi na życzenie zapewniają jeszcze więcej ładowności. Dostępne jest oczywiście pasujące do szafek Fino biurko z regulacją wysokości. Zakres regulacji wysokości biurka to od 680 do 760 mm. W ten sposób można dopasować wysokość biurka i wielkość korpusu, co zapewnia odpowiednie siedzenie. Kable mogą zostać umieszczone w sposób pionowy za wyjmowanymi zaślepkami bądź poziomo w zamykanej wannie kablowej, tak aby biuro Fino wyglądało schludnie. Ta seria mebli biurowych oferuje również pasujący do biurka kontener na kółkach w dwóch wariantach z bądź bez kartoteki wiszącej. Kontener na kółkach od Fino dysponuje blokadą i jest dostarczana razem z uchwytami oraz kółkami. Z serią Fino mogą Państwo również stylowo wyposażyć biura o bardzo dużej powierzchni i udoskonalać wszystkie możliwe modele szafek oraz biurek. Dlatego ta seria mebli należy do naszej grupy SELECT – bo daje Państwu wybór. Fino zawsze gwarantuje najlepsze wykorzystanie ładowności powierzchni.

Meble biurowe od Fino ze zrównoważonej gospodarki leśnej
Meble od Fino to meble biurowe posiadające certyfikat FSC, których przetworzone materiały pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Meble FSC wykonane są w dobrej jakości i przyjazne dla środowiska. Z meblami Fino wykazują Państwo nie tylko świadomość odpowiedzialności wobec swoich pracowników, lecz także wobec natury i prezencji przedsiębiorstwa. Zarówno ze względu na zrównoważone działanie w przedsiębiorstwie, jak również na stylowy design, meble Fino sprawiają, że biuro prezentuje się świetnie dla osób z zewnątrz. Jeśli partnerzy biznesowi bądź klienci przybędą do biura, to elegancki design oraz porządek na pewno podziałają na korzyść Państwa firmy.