+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. ładunkowa
Wyposażenie
Szerokość
Szer. platformy
Rodzaj produktu
Obszar zastosowania
Nośność
Pokaż więcej
 

Podwozia, wózki transportowe

Są małe i zwrotne, nieskomplikowane, nadzwyczaj funkcjonalne i mają bardzo dużą wytrzymałość. Podwozia i rolki transportowe. Ciekawe rozwiązanie dla transportu wewnątrzzakładowego, pozwalające na bezproblemowe przemieszczanie ciężkich i dużych ładunków z punktu A do punktu B.
Znaleziono 233 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 233 artykuł/-y/ -ów

Rolki transportowe i pomoce transportowe – klasyka w nowym wydaniuŁatwa obsługa, wszechstronność, oszczędność miejsca. To połączenie podłoża i rolek jest jednym z najstarszych urządzeń transportowych na świecie. Co nie oznacza, że nie nastąpiła jego ewolucja. W jak dużym stopniu, o tym można się przekonać na przykładzie rolek transportowych i podwozi od KAISER+KRAFT. A wszystko po to, by nawet transport ciężarów był dziecinnie prosty.Zwrotne urządzenia transportowe spełniające wszelkie potrzebyCiężkie, lekkie, duże, małe – mamy odpowiednią pomoc transportową do każdego warsztatu, magazynu lub biura. Zacznijmy od podwozi w wielu różnych rozmiarach na pojemniki, palety i skrzynki. Wystarczy ustawić ładunek na podwoziu, wprawić w ruch i w drogę. Przy przeprowadzkach itp. pracę przyjazną dla pleców zapewniają z kolei rolki do mebli lub podnośne transportery. Wózki z uchwytem można natomiast łatwo prowadzić przez wąskie korytarze i wokół ostrych zakrętów.Mamy również na stanie odpowiednie rozwiązanie na bardzo ciężkie i nieporęczne przedmioty – np. niezwykle wytrzymałe podwozia rotacyjne. Wózki podnośne są idealne, jeśli pracownicy chcą przenosić meble w warsztacie lub maszynę. W naszym sklepie dostępne są również wózki do przewożenia pełnych pojemników na surowce wtórne do kontenerów, stelaże do tablic i zestawy do transportu zapewniające maksymalną elastyczność.Lekkie prowadzenie i solidnośćCzasy piszczących drewnianych kółek już dawno minęły. Aby zapewnić wysoki komfort jazdy, w KAISER+KRAFT stawiamy na lekkobieżne rolki. Solidne materiały, takie jak tworzywo, stal szlachetna i aluminium, zapewniają stabilność ładunku na rolkach transportowych. Aby znaleźć idealne podwozie lub doskonałe rolki transportowe, najlepiej skorzystać z naszych filtrów. A w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy zadać nam pytanie. Chętnie pomożemy Państwu wprawić różne przedmioty w ruch.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów