Podwozia, wózki transportowe

Są małe i zwrotne, nieskomplikowane, nadzwyczaj funkcjonalne i mają bardzo dużą wytrzymałość. Podwozia i rolki transportowe. Ciekawe rozwiązanie dla transportu wewnątrzzakładowego, pozwalające na bezproblemowe przemieszczanie ciężkich i dużych ładunków z punktu A do punktu B.

W kategorii Podwozia, wózki transportowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Wagner, eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, Gmöhling, Rubbermaid, BISLEY, CEMO, ZARGES, HelgeNyberg, asecos, magnetoplan, MATADOR, RAU, rothopro, VAR.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 229

Rolki transportowe i pomoce transportowe – klasyka w nowym wydaniuŁatwa obsługa, wszechstronność, oszczędność miejsca. To połączenie podłoża i rolek jest jednym z najstarszych urządzeń transportowych na świecie. Co nie oznacza, że nie nastąpiła jego ewolucja. W jak dużym stopniu, o tym można się przekonać na przykładzie rolek transportowych i podwozi od kaiserkraft. A wszystko po to, by nawet transport ciężarów był dziecinnie prosty.Zwrotne urządzenia transportowe spełniające wszelkie potrzebyCiężkie, lekkie, duże, małe – mamy odpowiednią pomoc transportową do każdego warsztatu, magazynu lub biura. Zacznijmy od podwozi w wielu różnych rozmiarach na pojemniki, palety i skrzynki. Wystarczy ustawić ładunek na podwoziu, wprawić w ruch i w drogę. Przy przeprowadzkach itp. pracę przyjazną dla pleców zapewniają z kolei rolki do mebli lub podnośne transportery. Wózki z uchwytem można natomiast łatwo prowadzić przez wąskie korytarze i wokół ostrych zakrętów.Mamy również na stanie odpowiednie rozwiązanie na bardzo ciężkie i nieporęczne przedmioty – np. niezwykle wytrzymałe podwozia rotacyjne. Wózki podnośne są idealne, jeśli pracownicy chcą przenosić meble w warsztacie lub maszynę. W naszym sklepie dostępne są również wózki do przewożenia pełnych pojemników na surowce wtórne do kontenerów, stelaże do tablic i zestawy do transportu zapewniające maksymalną elastyczność.Lekkie prowadzenie i solidnośćCzasy piszczących drewnianych kółek już dawno minęły. Aby zapewnić wysoki komfort jazdy, w kaiserkraft stawiamy na lekkobieżne rolki. Solidne materiały, takie jak tworzywo, stal szlachetna i aluminium, zapewniają stabilność ładunku na rolkach transportowych. Aby znaleźć idealne podwozie lub doskonałe rolki transportowe, najlepiej skorzystać z naszych filtrów. A w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy zadać nam pytanie. Chętnie pomożemy Państwu wprawić różne przedmioty w ruch.