+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Możliwość nachylenia
Szerokość
Zakres regulacji wysokości
 

Podnóżki

Zmniejszenie napięcia w nogach, plecach i ramionach to kwestia postawy podczas siedzenia i dobrze dobranego podnóżka, który pozwoli na przyjęcie wygodnej i ergonomicznej pozycji przy biurku. Dla osób z kłopotami z krążeniem, powodującymi uczucie zimnych stóp, przygotowaliśmy specjalne podgrzewane podnóżki.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
MAUL - Podpórka pod stopy, ergonomiczna
powierzchnia do ustawiania szer. x głęb. 450 x 390 mm, z wykładziną
netto
423,-
EUROKRAFT - Podnóżek
regulacja wysokości sprężyną gazową 110 - 320 mm
netto
929,-
MAUL - Podpórka pod stopy, ergonomiczna
wersja z funkcją ogrzewania i z wykładziną
netto
643,-
Mata pod nogi, podgrzewana
szary, z przyłączem sieciowym
netto
618,-
Twinco - Podnóżek z ruchomą płytą nożną
regulacja w 3 wysokościach, tworzywo
netto
od 161,-
Twinco - Podnóżek z tworzywa
bezstopniowa regulacja
netto
244,-
netto
244,-
Twinco - Podnóżek z funkcją przechylania
powierzchnia podestu z pałąkiem stalowym, bezstopniowa regulacja
netto
od 180,-
netto
516,-
Mata pod nogi, podgrzewana
z tworzywa, z przyłączem sieciowym
netto
829,-
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów

Podnóżki – lepsza pozycja siedząca, zdrowsza pracaNigdy nie wolno zapominać, że kto lepiej siedzi, ten więcej czerpie z życia zawodowego. Dzięki odpowiednim warunkom ergonomicznym zapobiega się bowiem uszkodzeniom aparatu więzadłowego, skurczom oraz spowodowanym chorobą przestojom w pracy. Podnóżki od KAISER+KRAFT pokazują, w jaki sposób można łatwo zadbać o zdrowie i ergonomię na stanowisku pracy.Jaki jest wpływ podnóżków na postawę podczas siedzenia?Środowisko pracy nie bez powodu tak intensywnie zajmuje się zagadnieniem zdrowej postawy siedzącej. Kiedy krzesła biurowe, biurka itp. wybiera się i ustawia, biorąc pod uwagę ergonomię, zapewnia się organizmowi wsparcie, którego potrzebuje podczas siedzenia. Ta pozycja to bowiem ciężka praca dla pleców, układu krążenia i mięśni.Ważną rolę przejmują przy tym nogi i stopy. Kiedy wiszą w powietrzu lub opierają się o podłoże pod niewłaściwym kątem przy zbyt nisko ustawionym krześle, cały organizm się spina, od dołu do góry. Dlatego też zwłaszcza na stanowiskach pracy ze zwykłym biurkiem lub na stanowiskach, z których korzysta wiele osób, do gry wchodzą nasze podnóżki. W elastyczny i indywidualny sposób dbają one bowiem o idealną postawę podczas siedzenia, bez konieczności inwestowania dużych środków.Podnóżki w KAISER+KRAFT: dodatkowy plus w postaci komfortuO tym, że postawa ta jest idealna, można się szybko przekonać: stopy stoją pewnie, a jednocześnie wygodnie na stabilnej podpórce. Nogi lub mięśnie pleców nie muszą już przeciwdziałać „dyndaniu'', a cały organizm się rozluźnia. Niemal automatycznie przyjmują Państwo optymalną pozycję siedzącą, w której plecy w pełni przylegają do oparcia.Szczególnie wygodne i ergonomiczne są takie podnóżki, w których można regulować zarówno wysokość, jak i kąt nachylenia. Dodatkowy komfort zapewnia przykładowo funkcja ogrzewania. Wszystkie podnóżki z oferty KAISER+KRAFT są oczywiście stabilne, antypoślizgowe i przeznaczone do codziennego użytku w biurze.Ponieważ zagadnienie to jest dla nas bardzo ważne, przygotowaliśmy dla Państwa różne poradniki na temat postawy podczas siedzącej pracy biurowej:

Oddzielnie przedstawiamy Państwu również ważny element doskonałej ergonomii. Nasze biurko Upliner 2.0 z elektryczną regulacją wysokości wyraźnie pokazuje, że zdrowa postawa siedząca nie dotyczy jedynie krzeseł. W razie potrzeby chętnie udzielimy Państwu wszelkich porad na temat podnóżków i tym podobnych zagadnień.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów