+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Możliwość nachylenia
Możliwość podgrzewania
Szerokość
Zakres regulacji wysokości
 

Podnóżki

Zmniejszenie napięcia w nogach, plecach i ramionach to kwestia postawy podczas siedzenia i dobrze dobranego podnóżka, który pozwoli na przyjęcie wygodnej i ergonomicznej pozycji przy biurku. Dla osób z kłopotami z krążeniem, powodującymi uczucie zimnych stóp, przygotowaliśmy specjalne podgrzewane podnóżki.
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
228,-
EUROKRAFT - Podnóżek
regulacja wysokości sprężyną gazową 110 - 320 mm
netto
871,-
MAUL - Podpórka pod stopy, ergonomiczna
wersja z funkcją ogrzewania i z wykładziną
netto
597,-
MAUL - Podpórka pod stopy, ergonomiczna
powierzchnia do ustawiania szer. x głęb. 450 x 390 mm, z wykładziną
Cena na zapytanie
Mata pod nogi, podgrzewana
szary, z przyłączem sieciowym
netto
574,-
Twinco - Podnóżek z ruchomą płytą nożną
regulacja w 3 wysokościach, tworzywo
netto
od 150,-
Twinco - Podnóżek z tworzywa
bezstopniowa regulacja
netto
228,-
Twinco - Podnóżek z funkcją przechylania
powierzchnia podestu z pałąkiem stalowym, bezstopniowa regulacja
netto
od 167,-
netto
482,-
Mata pod nogi, podgrzewana
z tworzywa, z przyłączem sieciowym
netto
770,-
Znaleziono 11 artykuł/-y/ -ów
Podnóżki – obie nogi zawsze mocno na ziemi!
Podnóżki są świetnym rozwiązaniem, gdy nie można w łatwy sposób dopasować biurka do wzrostu osoby, która z niego korzysta. Taka sytuacja ma miejsce przykładowo wówczas, gdy przy tym samym stanowisku pracy lub biurku pracują różne osoby. Podnóżki mogą być również praktycznym rozwiązaniem, jeśli chcemy dalej korzystać ze starszego biurka, w którym nie ma regulacji wysokości. Podnóżki niwelują różnicę między wysokością biurka a podłogą, tak aby stopy mogły zupełnie płasko leżeć na podłożu. W ten sposób, jako jeden z elementów wyposażenia biura, podnóżek przyczynia się do zdrowej i ergonomicznej pozycji siedzącej – a tego efektu nie można lekceważyć, ponieważ pozycja odciążająca stopy zapobiega nie tylko niedokrwieniu i chorobom naczyń, lecz również bólom kręgosłupa i ramion. Zatem koniec z wiszącymi luźno w powietrzu nogami!

Podnóżki – zapewniają ergonomiczną pozycję siedzącą.
Podnóżek jednak podnóżkowi nierówny – istnieje ogromna liczba wariantów. Koniecznie należy zadbać o to, by można było regulować nie tylko wysokość podnóżka, lecz również kąt nachylenia. W ten sposób stopy znajdują się bowiem zawsze w bardziej lub mniej nachylonej pozycji, co pozwala skutecznie unikać zatorów, skurczów i innych nieprzyjemnych dolegliwości. Niektóre podnóżki mają nawet mechanizm podnośny i mechanizm bujania, tak aby zawsze możliwa była naturalna zmiana pozycji nóg i stóp – a to prawdziwa przysługa dla dobrego samopoczucia. Istotne jest również, aby Państwa nowe podnóżki były jak najbardziej stabilne i antypoślizgowe, a ponadto zapewniały Państwu wystarczająco dużo miejsca na stopy, tak aby nie ograniczać niepotrzebnie swobody ruchu. Mamy również rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy stale cierpią z powodu zimnych stóp: podgrzewane podnóżki, które stanowią dodatkowy czynnik zapewniający dobre samopoczucie w pracy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko życzyć miłej pracy!
Porównanie produktów