Podnóżki

Zmniejszenie napięcia w nogach, plecach i ramionach to kwestia postawy podczas siedzenia i dobrze dobranego podnóżka, który pozwoli na przyjęcie wygodnej i ergonomicznej pozycji przy biurku. Dla osób z kłopotami z krążeniem, powodującymi uczucie zimnych stóp, przygotowaliśmy specjalne podgrzewane podnóżki.

W kategorii Podnóżki oferujemy Państwu produkty następujących marek: Twinco, MAUL, bimos, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 10

Podnóżki – lepsza pozycja siedząca, zdrowsza pracaNigdy nie wolno zapominać, że kto lepiej siedzi, ten więcej czerpie z życia zawodowego. Dzięki odpowiednim warunkom ergonomicznym zapobiega się bowiem uszkodzeniom aparatu więzadłowego, skurczom oraz spowodowanym chorobą przestojom w pracy. Podnóżki od kaiserkraft pokazują, w jaki sposób można łatwo zadbać o zdrowie i ergonomię na stanowisku pracy.Jaki jest wpływ podnóżków na postawę podczas siedzenia?Środowisko pracy nie bez powodu tak intensywnie zajmuje się zagadnieniem zdrowej postawy siedzącej. Kiedy krzesła biurowe, biurka itp. wybiera się i ustawia, biorąc pod uwagę ergonomię, zapewnia się organizmowi wsparcie, którego potrzebuje podczas siedzenia. Ta pozycja to bowiem ciężka praca dla pleców, układu krążenia i mięśni.Ważną rolę przejmują przy tym nogi i stopy. Kiedy wiszą w powietrzu lub opierają się o podłoże pod niewłaściwym kątem przy zbyt nisko ustawionym krześle, cały organizm się spina, od dołu do góry. Dlatego też zwłaszcza na stanowiskach pracy ze zwykłym biurkiem lub na stanowiskach, z których korzysta wiele osób, do gry wchodzą nasze podnóżki. W elastyczny i indywidualny sposób dbają one bowiem o idealną postawę podczas siedzenia, bez konieczności inwestowania dużych środków.Podnóżki w kaiserkraft: dodatkowy plus w postaci komfortuO tym, że postawa ta jest idealna, można się szybko przekonać: stopy stoją pewnie, a jednocześnie wygodnie na stabilnej podpórce. Nogi lub mięśnie pleców nie muszą już przeciwdziałać „dyndaniu'', a cały organizm się rozluźnia. Niemal automatycznie przyjmują Państwo optymalną pozycję siedzącą, w której plecy w pełni przylegają do oparcia.Szczególnie wygodne i ergonomiczne są takie podnóżki, w których można regulować zarówno wysokość, jak i kąt nachylenia. Dodatkowy komfort zapewnia przykładowo funkcja ogrzewania. Wszystkie podnóżki z oferty kaiserkraft są oczywiście stabilne, antypoślizgowe i przeznaczone do codziennego użytku w biurze.Ponieważ zagadnienie to jest dla nas bardzo ważne, przygotowaliśmy dla Państwa różne poradniki na temat postawy podczas siedzącej pracy biurowej:

Oddzielnie przedstawiamy Państwu również ważny element doskonałej ergonomii. Nasze biurko Upliner 2.0 z elektryczną regulacją wysokości wyraźnie pokazuje, że zdrowa postawa siedząca nie dotyczy jedynie krzeseł. W razie potrzeby chętnie udzielimy Państwu wszelkich porad na temat podnóżków i tym podobnych zagadnień.