Etykiety, dozowniki etykiet

Wystarczy nakleić i gotowe! Nie ma czasu do stracenia, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa dozowniki etykiet oraz etykiety, tak praktyczne i wydajne, że pozwolą uniknąć niepotrzebnych strat czasu …

W kategorii Etykiety, dozowniki etykiet oferujemy Państwu produkty następujących marek: magnetoplan.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 13

Etykiety i dozowniki etykiet: szybkie przyklejanie zamiast skomplikowanej kieszeni wysyłkowejJeśli odnoszą Państwo wrażenie, że w logistyce można zaobserwować coraz większe „szaleństwo etykiet'', to mają Państwo rację. W tym szaleństwie jest jednak metoda: etykiety i zawieszane etykiety z czytelnymi cyfrowo informacjami o wysyłce można wydrukować i zamocować w zaledwie kilka sekund. W przeszłości tego rodzaju informacje wymagały generowania bardzo długich listów przewozowych i obszernych potwierdzeń odbioru dostawy. Dlatego warto nieco łaskawszym okiem spojrzeć na ten trick z szybkim przyklejaniem.
Dlaczego etykiety są ważne?Każda etykieta na kartonie lub otwartym pojemniku magazynowym ma do spełnienia jasne zadanie: dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji o zawartości w dokładnie określonej formie.Dzięki rewolucji cyfrowej dziś nie trzeba już zapisywać w obszernych specyfikacjach przesyłki długich informacji o wysyłce lub produkcie, lecz wystarczy skorzystać z oszczędnych etykiet z kodem kreskowym lub QR bądź też z innymi formami kodowania.Dobrze oznakowana paczka, uzupełniona niezbędnymi etykietami ostrzegawczymi, nie pozostawia wątpliwości co do tego, gdzie należy ją przesłać i co trzeba lub czego nie wolno z nią zrobić.Ponadto w przypadku kodowanych etykiet można wyeliminować wszelkie bariery językowe, a dzięki odpowiedniej warstwie zewnętrznej również problemy z różnymi strefami klimatycznymi lub zmianą pogody. Jaki inny fizyczny nośnik informacji, który ma podróżować po całym świecie, może pochwalić się takimi możliwościami?
Czy dozowniki etykiet są niezbędne?Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na odrywanie i naklejanie etykiet samoprzylepnych, wówczas tak, są one niezbędne! Zwłaszcza jeśli chcą Państwo naklejać ceny na małe torebki foliowe.Robienie tego ręcznie byłoby niezwykle czasochłonne. Z „pistoletem cenowym'' jest natomiast nie tylko znacznie szybciej, lecz również dużo łatwiej i czyściej, a przy tym nie trzeba nawet dotykać torebek foliowych.Ponadto wiele dozowników etykiet jest wyposażonych w odpowiedni licznik, dzięki czemu można znacznie łatwiej śledzić i kontrolować zapasy. Przyznają Państwo, że brzmi to przekonująco.Pozostałe materiały do pakowania i wyposażenie dodatkowe niezbędne do przygotowania wysyłki, takie jak wagi, można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze.