Przyczepy, przyczepy na duże ciężary

Szukają Państwo przyczepy do transportu nawet najcięższych ładunków? Znajdą ją Państwo u nas. Oferujemy odpowiednie rozwiązania dla każdego zadania transportowego – dostosowane do najróżniejszych ładunków o najróżniejszych gabarytach.

W kategorii Przyczepy, przyczepy na duże ciężary oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 38

Przyczepy i przyczepy na duże ciężary: silna pomoc do transportu ładunkówKiedy samochód rodzinny jest zbyt mały, by pomieścić spakowany na wakacje bagaż, korzysta się z przyczepy. A kiedy ładunek jest zbyt duży dla stertownika lub wózka podnośnego, rozwiązanie jest dokładnie takie samo. Oferta kaiserkraft zawiera szeroką gamę przyczep do transportu dużych i ciężkich ładunków.Jakie przyczepy oferujemy?Zasadniczo nasze przyczepy można podzielić na dwie kategorie:  • Przyczepy

  • Przyczepy na duże ciężary


Główną różnicą jest ich nośność. Przyczepa na duże ciężary może bowiem przewozić ładunek o wadze do 50 ton.Ponadto oferujemy przyczepy ze sterowaniem obrotnicą lub z mechanizmem zwrotniczym Ackermana, z małą lub dużą powierzchnią ładunkową oraz z różnymi rolkami. Dodatkowo, na życzenie klienta, dostępne są przyczepy z burtami, hamulcem postojowym i innym wyposażeniem dodatkowym. Kliny pod koła zabezpieczą z kolei przyczepę przed niezamierzonym toczeniem się.Jak znaleźć przyczepę odpowiednią do potrzeb?Zadając sobie pytanie, do czego przyczepa ma być używana:  • Jak duże i ciężkie są ładunki, które mają być przewożone?

  • Po jakiej powierzchni będzie jeździć przyczepa?

  • Jakim pojazdem ma być obsługiwana?


Do przewozu ciężkich ładunków potrzebne są przyczepy na duże ciężary i o dużej nośności, w celu ochrony delikatnych towarów warto wybrać opony z pełnym ogumieniem, a w ciasnych pomieszczeniach sprawdzi się przyczepa o małym promieniu skrętu.Jeśli potrzebują Państwo przyczepy dostosowanej konkretnie do Państwa potrzeb, chętnie przygotujemy odpowiednią ofertę. Wystarczy skontaktować się z nami. W kaiserkraft oferujemy wersje specjalne niemal na każdą okazję.Do czego nadają się przyczepy i przyczepy na duże ciężary?Z pewnością nie jest to rozwiązanie na rodzinne wakacje. Są one jednak naprawdę wszechstronne, jeśli chodzi o transport ładunków w firmie. Czy to kontenery, maszyny czy skrzynie, nasze przyczepy mogą dużo pomieścić. Wystarczy przymocować przyczepę do ciągnika lub stertownika i w drogę.A jeśli jedna nie wystarczy, można połączyć kilka przyczep jedną za drugą. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli trzeba rozładować towar w różnych miejscach. Pokonywanie niewielkich odległości ulicą również nie stanowi żadnego problemu. W tym przypadku możemy dostarczyć Państwu pakiety StVO, dzięki którym przyczepa będzie nadawać się do wykorzystania w ruchu drogowym.Kilka końcowych wskazówekSiła leży w spokoju. Dotyczy to również jazdy z przyczepą. W przypadku jazdy z prędkością większą niż 6 km/h określona nośność maleje, a co za tym idzie zmniejsza się również bezpieczeństwo. Dlatego lepiej jest zdjąć nogę z gazu i zwrócić uwagę na właściwe zabezpieczenie ładunku, na przykład za pomocą pasów napinających lub siatek mocujących.W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno te produkty, jak i szeroki wybór urządzeń transportowych i wyposażenia dodatkowego: od wózków paletowych po palety.