Drabiny platformowe, drabiny z podestami

Drabiny platformowe i drabiny podestowe są idealne do pracy na największych wysokościach! Ich antypoślizgowe nóżki i stopnie umożliwiają bezpieczne wchodzenie. Będąc już na platformie, można z kolei pracować bezpiecznie i komfortowo dzięki dużej ilości miejsca.

W kategorii Drabiny platformowe, drabiny z podestami oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Marka
Rodzaj produktu
Materiał
Istotne
Liczba artykułów: 40

Drabiny platformowe i drabiny podestowe – bezpieczne miejsce pracy na wysokościDrabiny nigdy nie należały do Państwa ulubieńców? Zbyt niepewne i brak na nich swobody ruchu? Najwyższy czas, by odkryć nasze drabiny platformowe i drabiny podestowe.Uniwersalne, mobilne i bezpieczne – liczne wersje drabin platformowychWystarczająco duża przestrzeń, stabilność i balustrada – w takich warunkach mogą pracować nawet najbardziej ostrożni pracownicy. Przede wszystkim mają obie ręce wolne, a tym samym mogą wykonywać nawet skomplikowane zadania bez obaw, że spadną z drabiny. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo drabiny z jednym stopniem lub dwoma, jak również wersje o wysokości kilku metrów. Ponadto do wyboru są drabiny podestowe z jedno- i dwustronnym wejściem, drabiny wykonane z różnych materiałów i inne liczne produkty.Ponieważ drabiny są często używane w różnych miejscach, wiele naszych drabin platformowych jest wykonanych z lekkiego aluminium i wyposażonych w rolki. Do stosowania w każdą pogodę na obszarach zewnętrznych polecamy ocynkowane drabiny podestowe.Jeszcze więcej drabin do najróżniejszych zastosowańOprócz drabin platformowych i podestowych w KAISER+KRAFT znajdą Państwo bogaty wybór innych drabin i rusztowań: od drabin dostawnych i drabin stojących przez drabiny uniwersalne, aż po podesty. O dodatkowe bezpieczeństwo dbają antypoślizgowe nakładki na powierzchnie do stania.Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze, zachęcamy do lektury naszego poradnika na temat wyboru odpowiedniego rozmiaru drabiny. Z kolei po zakupie przydatne będą nasze wskazówki dotyczące bezpiecznego i przyjaznego dla pleców użytkowania drabin. Nie bójcie się Państwo sięgać wysoko!