Drabiny platformowe, drabiny z podestami

Drabiny platformowe i drabiny podestowe umożliwiają bezpieczną pracę na wysokości: ich platformy i podesty zapewniają komfort i stabilność, a antypoślizgowe stopki i stopnie dbają o bezpieczne wchodzenie i schodzenie. Od drabin podestowych z wejściem jedno- lub dwustronnym po wyposażone w platformę drabiny z regulacją wysokości – warto odkryć już teraz bogatą ofertę kaiserkraft!

W kategorii Drabiny platformowe, drabiny z podestami oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 42

Drabiny platformowe i drabiny podestowe do bezpiecznej pracy na wysokościNa drabinach platformowych i podestowych osoby, które stoją na drabinie z materiałami i narzędziami, mają zapewnioną stabilną pozycję. Wybór modeli jest wszechstronny – od drabin schodowych z wejściem z dwóch stron, przez drabiny podestowe z regulacją wysokości, aż po mobilne drabiny platformowe.Uniwersalne, mobilne i bezpieczne – liczne wersje drabin platformowychWystarczająco duża przestrzeń, stabilność i ochronna balustrada: stabilne drabiny z platformą lub podestem są niezbędne przy wymagających pracach montażowych. Dzięki temu obie ręce są wolne i można wykonywać nawet skomplikowane zadania bez obaw, że grozi to upadkiem z drabiny.Drabiny platformowe i podestowe należy zawsze wybierać zgodnie z celem ich stosowania. W zależności od wymaganej wysokości roboczej właściwym wyborem może być drabina platformowa z jednym stopniem lub dwoma stopniami bądź wersja o wysokości kilku metrów. Można również wybierać między drabinami podestowymi jedno- i dwustronnymi lub modele składane. Ponieważ drabiny są często używane w zmiennych lokalizacjach, wiele naszych drabin platformowych jest wykonanych z lekkiego aluminium i wyposażonych w rolki. Do użytku zewnętrznego w różnych warunkach pogodowych polecamy ocynkowane drabiny podestowe.Drabiny platformowe, drabiny podestowe i inneOprócz drabin platformowych i podestowych w kaiserkraft oferujemy Państwu bogaty wybór innych drabin i rusztowań – od drabin dostawnych i drabin rozstawnych przez drabiny uniwersalne, aż po podesty. O dodatkowe bezpieczeństwo dbają antypoślizgowe nakładki na powierzchnie do stania.Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy wyborze drabin platformowych, pomocne wskazówki można znaleźć w naszym poradniku na temat wyboru odpowiedniego rozmiaru drabiny. Z kolei aby po zakupie zapewnić sobie zawsze bezpieczną pracę na nowej drabinie podestowej, zachęcamy również do lektury naszych zaleceń dotyczących bezpiecznej i przyjaznej dla pleców pracy z drabinami.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Drabiny ze stopniami | Drabiny ze szczeblami | Drabiny składane ze stopniami | Trawersy | Poręcze | Ładowarki teleskopowe | Podesty Twinco | Drabiny rozstawne KRAUSE